Dolph Lundgren

Hans Lundgren

7,3
17 363 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dolph Lundgren

Haha, patrzcie na jego filmografie, nie ma żadnego filmu, w którym byłby nominowany
do jakiejkolwiek nagrody. LOL

użytkownik usunięty
Retexid

A za co miałby być nominowany?

W latach 90 przyznawano jakieś nagrody aktorom kina akcji , głównie sponsorowane przez wielkie wypożyczalnie kaset video albo ekskluzywne czasopisma dotyczące filmów Video .Czy nawet inne branże powiązane z światem filmu .Wiadomo że to nie to samo co ,,Oscar ,, czy Złoty Glob ,, ale mimo wszystko to napewno jakieś wyróżnienie .Pamietam jak w 1996 roku oglądałem jakąś gale i było tak że 3 filmy były nominowane do najlepszego akcyjniaka 1995 roku : Batman Forever ,Szklana Pułapka 3 i Goldeneye .Chyba nie muszę mówić kto zgarnoł nagrodę za najlepszego akcyjniaka 1995 roku ......

Retexid

Może i nie był nominowany do żadnej nagrody ale za to jego film ,,Stracie w japońskiej dzielnicy ,, w 1994 roku robiło pogrom na listach przebojów polskich wypożyczalnich kaset Video , film był jednym z najbardziej wypożyczanych filmów 94 roku .,,Starcie w japońskiej dzielnicy ,, -Kapitalny Actioner !!!! : http://www.youtube.com/watch?v=MxjylkNQF4s

Retexid

Jesteś debilem jeśli się kierujesz tylko nagrodami. Dolph osiągnął tyle ile ty przez swoje zasrane życie nie osiągniesz pajacu.

mativandamme

Grzeczniej i więcej kultury, ciekawe czy tak doceniasz polskich aktorów. Chyba brak JAKIEJKOLWIEK nagrody coś odzwierciedla.
I dlaczego mnie obrażasz ? Nie jestem pajacem, tylko człowiekiem, nawet nigdy mnie nie widziałeś na oczy !

Retexid

Bardzo mało jest polskich aktorów, których doceniam to po pierwsze, a po drugie to ty zakładasz pedalskie tematy z "LOL" jako treść tematu to się nie dziw później. Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to się nie odzywaj.

PS. Nawet najlepszy Polski "aktor" z jakimiś mało ważnymi nagrodami, może pomarzyć to co Dolph osiągnął w Hollywood bo grał w dobrych filmach na przełomie lat 80/90 co Polscy aktorzynki mogą sobie wzdychać.

mativandamme

Pedalskie tematy ? A ty wiesz co to w ogóle znaczy ? Zakładam, że nie bo jak widzę twoja wiedza na temat aktorów jest znikoma, jeśli w ogóle jest. I jak śmiesz obrażać polskich aktorów ( np. Cybulskiego, Wilhelmiego, Kwiatkowską) i w ogóle porównywać ich
do niego ?! On w gruncie rzeczy nic nie osiągnął, tylko panienki na niego leciały, bo miał "klate". Zero talentu, aktor na jeden film, w dodatku beznadziejny ( np. "Misjonarz") który jest jednym z najgorszych filmów evah.

Retexid

Weź mnie nie rozśmieszaj człowieku. Co taki polski aktor osiągnął? Gówno i tak jest prawda. tych co wymieniłeś to grali dobrze na Polskim podwórku, a teraz filmowy świat o nich nie pamięta. Musisz być gimbusem lub pedałem, że piszesz LOL bo to każdy dzieciak pisze, a nie poważna osoba.
Owszem leciały na niego laski ma dużo kasy i grał w dobrych filmach akcji. A ty pewnie jesteś grubym gburem i polaczkiem- cebulaczkiem co tylko komuś zazdrości.
Widać, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, ponieważ wyraźnie napisałem, że grał dobrze w latach 80/90 a misjonarz jest z 2007 i obecnie nie gra w tak dobrych filmach. A niektóre nagrody są do dupy np. Oscary i straciły na wartości.

Jakby Dolph nie miał talentu to by go do Hollywood nie wpuścili i nie zbijał by tyle kasy na swoich dawnych filmach. A gdzie są ci dobrzy polscy aktorzy? W dupie u murzyna. Jedynie zdarza się, że ktoś zagra parę sekund i późnie polaczki mają podnietę.

Retexid

I to ty się gówno znasz na aktorach.

mativandamme

Dobra bo rzygać mi sie chce jak z tobą rozmawiam, zero podejścia, zero gustu, totalne ZERO.
Ty nawet nie wiesz co to znaczy dobre aktorstwo, więc nie bierz się za Lundgrenów i innych,
bo długo nie pojedziesz, radze ci poczytaj coś o PRAWDZIWYM aktorstwie polskim i zagranicznym
i dopiero rozpocznij konwersację, a ty nawet kultury nie okazujesz "gówno, pedalskie , debil itd."
podejrzewam że jesteś gimbem, który bez jakiegokolwiek doświadczenia obraża innych użytkowników
swoimi prymitywnymi odzywkami. I nie obrażaj polskich aktorów, legend od których tacy Lundgreni
i inni mogą się uczyć.

Retexid

Szkoda tylko, że jesteś anty-polski nie umiesz docenić polskich aktorów, tylko podniecasz się szwedami,
albo amerykanami, którzy polskich aktorów mają w głęboko za przeproszeniem w du*ie.

Retexid

Nie Podniecam się nimi tylko daje ci jasno do zrozumienia, że bardzo się mylisz i wogóle się nie znasz na kinie. Pewnie masz góra 12 lat i się srasz ciągle. Są polscy aktorzy których doceniam. np. Cezary Pazura, Bogusław Linda itp. I prawie cała jest lipna. I naucz się dzieciaku czytać ze zrozumieniem bo to razi w oczy twoja głupota. Tak to jest jak rodzice dają dziecku internet.

Retexid

Sam jesteś gimbem który zakłada idiotyczne tematy i pisze LOL. Widać że nie masz pojęcią o mnie i o aktorstwie. Wolę takich aktorów jak Al Pacino czy Robert De Niro bo to są mistrzowie, a Dolpha podziwiałem kiedyś za dzieciaka więc nie piernicz bzdur chłoptasiu jak nie masz pojęcia o czym piszesz.
Ciekawe jakich legend, chyba tylko na polskim podwórku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Retexid

Hahahaha nie rozśmieszaj mnie "wielki polaku" i nie kozacz tu szmato bo bana zarobisz i się skończy twoje cwaniakowanie. Napisałem prawdę, bo tylko w Polsce zrobili karierę, a w Europie nie dali by rady o Ameryce nie wspominając i nie sraj się tu pajacu. Oglądaj dalej Cybulskiego, żyj dalej przeszłością, ale liczy się to co jest teraz, a teraz polska kinematografia to szambo, poza paroma rodzynkami.

Co takiego zrobiłeś dobrego dla tego kraju? Takich pseudopatriotów jest u nas wielu, a i tak siędzą na dupie i krytykują. I nie obrażam Polski tylko polską rzeczywistość, a to wielka różnica.

mativandamme

Krytykując polską rzeczywistość, krytykujesz Polskę i bana to dostaniesz za obrażanie i wulgaryzmy.

"Co takiego zrobiłeś dobrego dla tego kraju" na pewno więcej niż ty.

Retexid

Będę krytykował co chce i kiedy chcę i kiedy mi się podoba.

Ta jasne. Nawet mnie nie znasz pieprzysz farmazony. Siedzisz przed kompem i bzdety wipisujesz polaczku cebulaczku. Gówno zrobiłeś dla tego kraju. Ban juz leci na ciebie.

mativandamme

Boże widzisz i nie grzmisz. Ban ? A za co ? Czy ja zrobiłem coś przeciwnego w stosunku do regulaminu ?
Bo u ciebie na pewno : wulgaryzmy, obrażanie, naruszanie spokoju, drażnienie.

Retexid

Ty też mnie obrażasz i nie wymieniaj Pana Boga swego nadaremno.

mativandamme

Ja cie obrażam ? Zacytuj to porozmawiamy. To nie jest nadaremno. Ludzkość przyzwyczaiła się do nadużywania przykazań i w momentach, w których wezwanie Boga jest konieczne ( w tym przypadku )
też się wymienia to przykazanie. Z resztą ja i tak nie jestem katolikiem.

Retexid

A kto mi groził plaskaczem w ryj? To też obraza i groźba.

mativandamme

Groźba to nie obraza, z resztą to było w imię Państwa, za to dopiero powinien być ban.

Serio, w jaki sposób można obrazić człowieka dając mu plaskacza ?
Obrazić, ale chyba fizycznie, z resztą ja napisałem "w pysk" a ty już ryj, ryj i ryj.


Retexid

"Pysk" to obraza dzieciaku. W dupie mam w jakim celu to robiłeś. "W imię państwa" hahahahahahahahaha nieźle jesteś rąbnięty na łeb. Pieprzony leming.

mativandamme

Widzę, że ty żadnego postu nie umiesz napisać bez wulgaryzmu, powinni się tobą zainteresować, bo do ofensywy to pierwszy jesteś, gorzej ze znajomością się na kinie.

Poza tym "pysk" jest mniej obraźliwe, niż "ryj".

Ryj, to już typowy atak i skojarzenie ze świniami.

Tak tylko, żebyś wiedział.

"hahahahahahahahaha nieźle jesteś rąbnięty na łeb. Pieprzony leming."

Najpierw ryj, potem łeb, najpierw mnie atakujesz, bo napisałem "LOL" w temacie,
( co tak wgl oznacza po ang. Kupę smiechu) a teraz sam piszesz "hahahahahahahahaha"
co jest również dziecinne. Ty chłopie ile ty masz lat ? 12 ? Nie zdziwiłbym się.

Leming - osoba, która bezgranicznie wierzy w to, co usłyszy w TV, lub w internecie.

A nie wiem jaki to ma związek z "w imię państwa".

Retexid

I tak bedziesz zbanowany więc po co ja pisze z takim trollem jak ty.

PS. Te państwo ma cię w dupie głęboko. Lemingu

mativandamme

Typowy 12 latek, masz racje nie ma sensu na taką rozmowę.

Retexid

No to ja pisałem że jesteś typowym 12 latkiem :)

Retexid

Tylko tak się składa, że taki Lundgren jest sto razy od ciebie mądrzejszy, bo jest magistrem chemii i z wyróżnieniem kończył różne szkoły. Był wzorowym uczniem. A LOL to piszą góra 8 letni frajerzy, co gówno mają pojęcia o życiu.

Retexid

Osiągnął sporo. Po pierwsze skopałby ci dupsko cwaniaczku, a po drugie jeśli chodzi o mądrość i o wykształcenie góruje nad większością aktorów.

Retexid

http://www.imdb.com/name/nm0000185/awards?ref_=nm_awd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones