Dolph Lundgren

Hans Lundgren

7,3
17 355 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dolph Lundgren

Moje marzenie :)

tomucho77

Ja się nie mieszam.

karoman4

Bez obrazy ale, śmiać mi się chce z nich normalnie. Tak kozaczą a gówno z tego będzie. Jak zawsze na tego typu forum...

TakeMeToBrasil

Wybrałeś ustronne miejsce na rozmowę ze mną ! przyjdziesz z koleżkami, mamą, tatą i później będziesz się szczycił jaki z ciebie twardziel ! podaj jakiś bardziej uczęszczany adres byśmy mogli pogadać przy świadkach w cztery oczy.

tomucho77

ja nie muszę zastawiac sie kolegami, bardziej bym sie spodziewal ze ty nie bedziesz sam. dla mnie to jest mega frajerstwo, bylem nie raz skopany przez kilkunastu "chuliganów" do czego sie nie wstydze przyznac.
jak chcesz rozmawiac przy swiadkach? moze jeszcze patrol policji i ekipe z tvn-u mam zaprosic?

TakeMeToBrasil

Z kamerą to by się ktoś przydał sfilmowała by ta osoba naszą rozmowę i później wrzuciła by ją na you tube.

Widzę prawdziwy internetowy twardziel z ciebie "kilkunastu chuliganów" którzy pewnie tak cię skopali że miałeś połamane żebra, wstrząśnienie mózgu i Bóg wie co jeszcze ...

tomucho77

"Z kamerą to by się ktoś przydał sfilmowała by ta osoba naszą rozmowę i później wrzuciła by ją na you tube"
no comment.

"kilkunastu chuliganów"
dokladnie takich chuliganów jak ty.

"którzy pewnie tak cię skopali że miałeś połamane żebra, wstrząśnienie mózgu i Bóg wie co jeszcze "
tutaj prawie kazdy przez to przeszedl, ale jak nie wychowales sie w duzym miescie to nigdy tego nie zrozumiesz, tak jak nie zrozumiesz kulturystyki.

koncze tą bezsensowna konwersacje, czekam na pw.

tomucho77

Haha, ładnie ci ktoś odpowiedział, to już zaczyansz obrażać. Co za poziom. Opamiętaj się człowieku. Skąd w tobie tyle agresji.

Mowiacy_do_reki

A w tobie skąd tyle agresji ?

tomucho77

Wzbudziła ją twoja agresja, która była pierwsza. Potrafisz pisać jedynie te ciankie, kłamliwe posty.

Mowiacy_do_reki

buhahaha już popadłeś w kompletną depresję?! :DDDDDDD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomucho77

Według Brandona Lee który współpracował z Dolphem na planie filmu ,,Stracie w japońskiej dzielnicy ,,Dolph ma najwiekszego k*ut*as*a jakiego kolwiek widział .Wiec to nie jest prawda że umieśnieni faceci nie mają sprzętu .Natomiast co mi wiadomo to branie sterydów ,anabolików i innych odzywek nie zmniejsza meskich narzodów tylko powoduje bezpłodnośc .Choć akurat znam kolege co też się sprycował a jednak ma dzieci .I najważniejsza żecz ,rozmiar ku*ta*sa nie gwarantuje tego ze dziewczyna/kobieta bedzię miała megaorgazm .Natomiast generalnie kobiety lubią jak meżczyżni faszerują ich dużymi kiełbasami .

bradock

Nie sądzisz że bezpłodność też jest ważna ? ja słyszałem że sterydy powodują to że wacek nie staje.

tomucho77

No pewnie że bezpłodnośc jest bardzo ważnym problemem ,tak samo problemy z inpotencją .Ale tego akurat nie szłyszałem ze od sterydów ale dzieki za info.Trudno tak naprawdę wynioskować jak szkodliwe jest branie sterydów na meskie rorządy .Arnold się koksował i mimo wszystko miał zdrowe dzieci .Natomiast kiedyś wyczytałem że Sylwkowi urodziła się córka z wadą sercą i podejrzewali lekarze że od tego że on brał koksy .A jak uwazasz Lundgren i Van Damme zrobili swoją muskulaturę przez sterydów czy się koksowali ?

bradock

Jedno i drugie ale i tak się nie dowiesz jak było na prawdę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

To jaki pożytek z faceta która nie ma nic między nogami ? przecież biceps nie wywoła u ciebie orgazmu ?

użytkownik usunięty
tomucho77

Wrecz przeciwnie - niekoniecznie potrzebuje penisa, by poczuc ekstaze :)

No tak zapomniałem że są jeszcze palce, język, sztuczne członki i tony sprzętu do zadowalania w sex shopach.

użytkownik usunięty
tomucho77

Sex shopy? Ohyda - tylko desperatki siegaja po takie rzeczy typu sztuczny czlonek, itp.
To akurat niekoniecznie.

tomucho77

Zadowolone dziecko, że poprosiło kolegę, żeby poblokował?

tomucho77

Ty już wiesz co.

tomucho77

Hehe.

bradock

Jasne że są

Jeszcze mnie nie miałaś...i mieć nie będziesz.

użytkownik usunięty
TorcidaTiger

Co moge powiedziec... I vice versa :)

Tylko, że ja nie chce a ty nie możesz-i taka różnica:)

Słuchaj jestem podobnego wzrostu może podasz mi swój gg na pw ?

użytkownik usunięty
Qrisso

A wygladasz chociaz w polowie jak sam Dolph? :)

Może sama się przekonasz :))

Qrisso

to nie forum matrymonialne

kampinosek1990

musisz komentować moje wypowiedzi sprzed prawie roku ?

Qrisso

Jeżeli są bzdurne - tak.

kampinosek1990

Zmądrzałem od tamtego czasu

Qrisso

Ciekawe czy "isild87" też zmądrzała od tamtego czasu :D
Dawno się tak nie uśmiałem :)
Szkoda, że większość postów po blokowanych bo śmiechu nigdy dość... Piękny zarys scenariusza od chętnej panienki na mięśniaka po dwóch gości którzy nabrali ochoty na spotkanie w celu hmm.. wartkiej dyskusji. Byle tak dalej.. Jedno jest pewne.. Kobiety zawsze potrafiły siać zamęt i tego nie da się im odebrać ;)

Chyba cierpisz na niedobór witaminy CH

użytkownik usunięty
giovanni50

Nazywaj to jak chcesz, ale Dolph jest dla mnie Bogiem :)

Ja wolałbym którąś z jego partnerek..

Tonybest

Np. Grace Jones?

karoman4

Wolałbym Michelle Phillips za młodu:)

Cudowny był to fakt.

Przystojny 196 cm wzrostu marzenie każdej kobiety.

Sol1987

Taaaaa. Każdej? Co za bzdury . Pomijając że dla mnie gość jest obrzydliwy, typowy klocek z brzydką facjatą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones