Emmy Rossum

Emmanuelle Grey Rossum

8,0
8 710 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emmy Rossum

Jest trochę podobna (nawet bardzo) do naszej Agnieszki Grochowskiej nie? :)...Ogólnie
piękna kobieta:)...Bardzo dobra rola w Shameless...

szeryfhaker

Oglądam "Shameless" i odnoszę identyczne wrażenie. Jak dla mnie bardzo podobna.

użytkownik usunięty
ja_aneta

ładniejsza:)

szeryfhaker

fakt, bardzo podobne:)

Unibet_78

Jak dla mnie - nie widzę podobieństwa.
Może dlatego iż od lat Agnieszkę przypomina mi moja koleżanka z czasów szkolnych ;)

marilyn_m

A ja chodzilam z Agnieszka Grochowska do szkoly i jest super, sympatyczna dziewczyna. Dodam ze chodzilam tez z Anna Mucha i sodowka uderzyla jej do glowy bardzo :)

szeryfhaker

Spore podobieństwo do Agnieszki ale jeszcze większe do Marion Cotillard http://www.filmweb.pl/person/Marion+Cotillard-6373/photos ;-)

szeryfhaker

Podoba, ale Agnieszka jest lepszą aktorka , za to Emmy pięknie śpiewa.

gabi123

Mi bardziej zajeżdża Penélope Cruz. Przynajmniej w starszych produkcjach i nie zawsze też :)

szeryfhaker

na niektórych zdjęciach przypomina Phoebe Tonkin

szeryfhaker

Mnie też przypomina Agnieszkę Grochowską.

szeryfhaker

Natomiast Phoebe Tonkin czy Penelope Cruz, w ogóle.

szeryfhaker

mi bardziej przypomina Joannę Osyde :)

szeryfhaker

Jak ją zobaczyłem w filmie "Nie jesteś sobą" to od razu skojarzyłem ją z Brittany Murphy. Dla mnie bardzo podobna i równie zwariowana :)

szeryfhaker

Wszystkie porównujecie ją do kogoś a ona jest po prostu piękna z samej siebie. Jedyna w swoim rodzaju tak jak my wszystkie

szeryfhaker

Dziś po raz pierwszy przeczytałem o tej aktorce i widząc zdjęcia z "Nie jesteś sobą" pomyślałem, że gra Darlene w "Mr. Robot" xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones