Ewan McGregor

Ewan Gordon McGregor

8,3
68 782 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewan McGregor
Anaissa

Renton w Trainspotting : )

Two_P

Obi-Wan :D

anarose_filmweb

Też tak sądzę ;)
Najlepiej wypadł w Zemście Sithów. Przykładem jest scena na Mustafar. Tekst Obi-Wan'a: "You were my brother, Anakin. I loved you", zawsze wywołuje u mnie masę emocji. Da się odczuć cierpienie granej przez Ewana postaci.
Nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli !

P.S. Widzę, że po raz kolejny podzielamy zdanie co do McGregora ;D

Rena39

:) Pozdrawiam

Rena39

tak bardzo się z wami zgadzam !!! generalnie wg mnie całe star wars pięknie sobie dawał radę, ale ta scena walki końcowa... tak genialnie to zagrał, tyle emocji.. było mi tak NIEWYOBRAŻALNIE ŻAL obi-wana wtedy.. mistrzostwo, idealnie dobrany.

iluvfame

Ten moment bardzo mnie wzrusza. Tak naprawdę dopiero po tej roli szczerze doceniłam Ewana.

Rena39

Mnie też poruszył moment walki z Anakinem. Najlepsza rola Ewana. Genialnie zagrał Obi-Wana

Two_P

racja

Anaissa

Obi-wan Kenobi:]

Anaissa

henry w to niemozliwe

Anaissa

Świetnie wcielił się w postać Kamerlinga w "Aniołach i Demonach" :)

sanderek1988

Szczerze , wszędzie gdzie się pojawi nie zależnie jaki to film jest czarujący i chce się go oglądać cały czas jest magiczny. Nie potrafie wymienić jego najlepszego wcielenia , wyżej wymieniony film 'anioły i demony ' fantastyczny aż w pewnym sensie było mi go żal --bohatera choć jego postać była negatywna, 'i love you...' świetny uroczy zabawny tragiczny piękny, Moulin Rouge brak słów... Młody Adam -najbardziej tragiczna postać jaką zagrał - udowodnił jak fantastycznym jest aktorem , różnorodnym, Debiutanci - jestem głęboko zawiedziony że nie zdobył za niego Oscara albo chociaż nominacji. Mógłbym wymieniać w nieskończoność uwielbiam go ,jednak chcę powiedzieć -juz gdzieś o tym pisałem że Ewan jest bardzo niedocenianym aktorem przez krytyków a przynajmniej pomijany -debiutanci to jeden z przykładów Moulin Rouge ...

lionel

E miss Potter szło się w nim zakochać, to jaką chemię odtworzyli on i Renee było niesamowite. Aż chciałoby si moć takiego cudownego mężczyznę.

sanderek1988

kamerling udał mu się fantastycznie! ale ja wolę go jako "autor widmo" :D chociaż nie ważne w jakim filmie zagra to nigdy nie mogę oderwać od niego wzroku

Anaissa

Trainspotting

Anaissa

I love u Philip Morris

dnaiellos

W tym filmie był wyjątkowo urzekający ;))

Anaissa

Trainspotting- zdecydowanie ;)

shayba

wyspa i niemozliwe

marcin3922

też tak uważam,że to jego najlepsze filmy.

Anaissa

Mark Renton

Anaissa

a mnie podobał się w dużej rybie:)

jednomich

o, w końcu ktoś wspomniał o tym filmie :)

Anaissa

zdecydowanie Renton w "Trainspotting" chociaż bardzo mi się również podobał jako dr Alfred w "Połowie..", Widmo w "Autorze Widmo" oraz Oliver w "Debiutanch". :) zresztą wszystkie jego role są świetne, genialny aktor :P a co powiecie o filmie o "Zostań".? nie oglądałem a bardzo mnie ciekawi..

donCarlo771

'Zostań' to film psychologiczny , akcja filmu jest pokazana w bardzo ciekawy sposób to retrospekcja .To trochę inne jego wcielenie niemniej był w nim świetny - myślę że on jest mocnym punktem w tym filmie, zresztą oceń sam ...

donCarlo771

'Zostań to film psychologiczny , ciekawie przedstawiony , to retrospekcja. Ewan zagrał w nim rewelacyjnie jak wszzędzie myślę że jest on mocnym punktem w filmie , zresztą sam ocenisz jak zobaczysz- polecam.

lionel

ciekawość wygrała i obejrzałem "Zostań". rzeczywiście dobry film i jak zwykle dobry McGregor. Szczerze mówiąc to był najcięższy do zrozumienia film jaki dotąd oglądałem.:)

donCarlo771

Jak to bywa z filmami psychologicznymi wymagają od widza całkowitego skupienia i zrozumienia czasem -bardzo często należy powrócić do niego za jakiś czas.

Anaissa

Zdecydowanie Obi-Wan.

Anaissa

Renton w Trainspotting. Rola bardzo, bardzo inna niż wszystkie kolejne. Tak klimatycznie odegranego brytyjskiego punka jeszcze nie widziałem. I pewnie nie zobaczę:P

Anaissa

"Moulin Rouge!" jak dla mnie

Anaissa

Obi Wan !!!!!!!!!!!!!!!!!

Anaissa

Kurt Wild

użytkownik usunięty
Uruha

tak tak tak tak tak

Anaissa

"Moulin Rouge" między innymi za głos!
No i wspomniane już "Anioły i demony"

Anaissa

Curt Wild oczywiście.
Potem Mark w Trainspotting
I Philip Morris

Anaissa

Trainspotting

Moulin Rouge!
Duża ryba
Anioły i demony

Anaissa

Kamerling Patrick McKenna, to dziwne, ale uwielbiam go w tym wcieleniu. No i jako Kenobi of course :D

Anaissa

Moją ulubioną postacią wykreowaną przez Ewana jest Kamerling z "Aniołów i Demonów".

Nehereni

Leciało ostatnio w telewizji i jakoś tak zawsze kiedy to oglądam to mimo tego, że gra postać jaką gra to chce się go przytulić:)

anarose_filmweb

Tu się zgodzę. U mnie osobiście przeważa ponad złem tej kreacji, jego uroda, urok. A bardziej odwołując się do książki, to żal nad jego dzieciństwem.

Anaissa

Autor Widmo :)

Anaissa

jak dla mnie w filmie "Zostan"

Anaissa

Oliver w Debiutantach ;)

Anaissa

Nie potrafię powiedzieć czemu, ale widze Ewan'a tylko w rolach generałów (Zemsta Sithów) i dowódców garnizonów (Jack Pogromca Olbrzymów), ma chłop do tego smykałkę. Świetnie zagrał też rolę zakłopotanego w wielkim świecie klona bogacza(Wyspa) I nie przerosła go także rola cwanego księdza (Anioły i Demony) oraz pożarł role geja w niezbyt szczęśliwym związku (I Love You Phillip Morris) faktem może być, że dość mało produkcji jeszcze z panem Ewan'em bo dopiero z 8 filmów więc moge sie nie znać, ale mam nadzieje że jego kariera rozwinie sie jeszcze minimalnie do poziomu największych światowych gwiazd do tych czas bo jest w mojej czołówce mistrzów wielkiego ekranu. A i uważam że jego najlepsza rola była w pierwszej trylogii Star Wars, ale i zadziwił mnie w Jack'u pogromcy olbrzymów. Pozdrawiam

Anaissa

"Moulin Rouge!", "Życie mniej zwyczajne", "Połów szczęścia w Jemenie", "Do diabła z miłością", "Autor widmo"... Nie no, wszędzie jest świetny, oprócz tej nieszczęsnej "Ściganej" :)

Anaissa

Świetna rola w ''Niemożliwe'', jak również w ''Wyspie'' :)

Anaissa

"Ostatnia miłość na ziemi"

Anaissa

Velvet Goldmin!!! Super trudna rola- pokonał ją fenomenalnie. Myślę, że to jego najtrudniejsza rola... A utwór Gimme Danger w jego wykonaniu- arcydzieło!!!

Enkaii

Za dużo filmów z nim widziałam i nie ma z nim żadnej słabej roli. Jeśli chodzi o największe wyzwanie to pokazał się znakomicie w podwójnej roli w Aniołach Demona, Nawet krytycy uznali, że zagrał najlepiej z całej obsady! Jednak urzekł mnie swoim głosem w Moulin Rouge. Nie ma innego aktora, który tak świetnie i czysto śpiewa. Szacunek dla tego pana. A przede wszystkim zagra wszystko- romantyka, psychopatę, zabójcę, chorego , Dlaczego ten pan nie ma Oscara? Dla mnie powinien już mieć trzy: Trainspotting(rola fenomenalna), Moulin Rouge(zjawiskowy głos) i Młody Adam(dla mnie bezapelacyjnie jego najlepsza rola). Ale jak to się mówi. Nastolatki wolą Zmierzchy i inne tego typu badziewia niż obejrzeć jakiś wiarygodny film. Jak uważacie? Nie mam racji?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones