Ewan McGregor

Ewan Gordon McGregor

8,3
68 929 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewan McGregor

Które z filmów z Ewanem polecilibyście?
Chciałabym poznać jego twórczość. Widziałam już Moulin Rouge, Helikopter w ogniu, Trainsptting. Co jeszcze powinnam oglądnąć?

karolinaa_xD

"WYSPA"!<krótki><nadal krótki><cóż...krótki>

juzol_G

Napewno Powinnas obejzec "Idol". Bardzo mi sie podobał.
"Sen kasandry" i "wyspa" ;) moim (skromnym) zdaniem najlepsze filmy, które zdazylam obejzec z jego udzialem. Pozdrawiam

maddenka_gc

Star Wars oczywiście :) Wyspa, Do diabła z miłością, Big Fish :) To chyba wszystkie najlepsze oprócz tych które wymieniłaś :)

PrzemQ_3

za star wars nie przepadam, ale dobrze grał. W ogóle dobry aktor z niego:)

maddenka_gc

Polecam Big Fish :) genialny film :) <za krótki:P>

karolinaa_xD

ja polecam także ''Little voice'' i ''Deception''

Mania88

ah zapomniałam o najważniejszym...''Trainspotting'' świetny film!!

karolinaa_xD

Na pewno te przy których współpracował z Boylem. Sen Kasandry - sama nie wiem, niby fajna rola, ale film jednak trochę rozczarowuje, jeśli lubisz bajkowe klimaty to Big Fish, być może Zostań,Wyspa (mój pierwszy film z McGregorem), podobno Młody Adam jest bardzo dobrym filmem (nie wiem jeszcze nie widziałam), trochę gorzej prezentują się jego filmy w duecie z Renee Zellweger - do diabła z miłością, miss Potter.

Iraheta

Z ostatniej chwili - O mały głos. Rola niewielka, ale film warty polecenia.

karolinaa_xD

Jeśli Trainspotting to także Shallow Grave oraz A Life Less Ordinary (te które zrobił z Boylem). Młody Adam jest świetny a taki jakby mniej znany. Podobnie jak Spekulant, który może nie jest arcydziełem ale rola McGregora kapitalna. Orkiestra to dobry film, choć jego rola raczej drugoplanowa. A jeżeli lubisz kino bardziej autorskie no to Pillow Book.
Poza tym jako ciekawostki polecam krótkometrażowy Desserts oraz telewizyjny Solid Geometry (wyreżyserowane zresztą przez wujka Ewana, Dennisa Lawsona).

Pozdrawiam

karolinaa_xD

Jeszcze jedno. Wprawdzie koledzy i koleżanki pisali już wcześniej ale napisze raz jeszcze. Velvet Goldmine. Koniecznie:)

użytkownik usunięty
karolinaa_xD

2: The Pillow Book (jeśli wiek pozwala) i Trainspotting - ew. Młody Adam - reszta to pienia dobijanego koguta niestety ...

karolinaa_xD

- "Pocałunek węża"
- "Nora"
w obu filmach McGregor w wersji kostiumowej; polecam też "Oko obserwatora" i "Nocną straż"; wiele jest dobrych z nim filmów, ale kichy też się trafiają, łatwiej byłoby już napisać, czego nie polecam...
ale i tak "Trainspotting" jest the best

karolinaa_xD

koniecznie Stay; film psychodeliczny... genialny

karolinaa_xD

Alex Rider, ofc. Pokazał tu swoją prawdziwą grę aktorską, a jego parę kwestii powinno zostać nagrodzone oscarem.

karolinaa_xD

z pewnością Velvet Goldmine, Stay i Star Wars! :D

karolinaa_xD

trainspotting ;) oryginalny film i przystojny młody Ewan xD

karolinaa_xD

BIG FISH obowiązkowo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nekrolog_

życie mniej zwyczajne
super film komedia romantyczna :D

karolinaa_xD

star wars
anioły i demony
autor widmo

karolinaa_xD

Trainspotting - genialny film! I nowy Polański- cudowne aktorstwo Ewana. A no i oczywiście Gwiezdne Wojny, ale to nie ze względu na niego ;)

(A jeśli ci zależy na zobaczeniu go nagiego podskakującego sobie z częściami intymnymi na wierzchu, to Velvet Goldmine ;) Choć sam film jest średniawy - no chyba że jesteś fanką glam rocka)

shish_kabob

Autor widmo- świetna rola Ewana i przede wszystkim świetny film Polańskiego.

karolinaa_xD

Podobno "Wyspa" to fajny film. Ja ostatnio byłam w kinie na "Autorze widmo"..super..naprawdę polecam z czystym sercem.
"Moulin Rouge" to norma..oczywiście warto obejrzeć.
Więcej filmów z jego udziałem chyba nie widziałam, bo nie pamiętam.

Gabrysia21

To najlepszych nie widziałaś, bo Ewan w 99% swoich filmów pokazuje penisa, a akurat w przez Ciebie wymienionych był grzeczny:-) (Taki żarcik na dobry początek tygodnia).

Binula

Heh..:P Grzeczny też jest fajny ;) Jakoś strasznie mi nie zależy, żeby zobaczyć..wiadomo..ale kiedyś może trafię przypadkiem na to :P

Gabrysia21

tak, to fajny film, akcja no i Scarlett Johansson :D końcówka trochę rozczarowuje, zbyt holiłudzkie, ale mimo wszystko jako fan SW - Evan zagrał świetnie Obi-Wan'a :D zwłaszcza w 3 części

karolinaa_xD

Z moją dość mierną wiedzą na temat jego gry dorzuciłabym "Sen Kasandry",
"Zostań" i "Dużą rybę".

karolinaa_xD

Ja bym poleciła "Wyspę" jeżeli ktoś lubi akcję, jako film-geniusz "Big fish/Duża ryba" + reż. Tim Burton i wymiękam. "I love you Phillip Morris", na prawdę, nie widziałam żeby ktoś tak przekonująco w ciągu ostatnich lat zagrał geja. No i "Trainspotting" oraz "Stay" ew. "Płytki grób".
Z filmów, których nie widziałam to "autor widmo", "Moulin Rouge" - tu ubolewam, bo film na prawdę jest dobry.

karolinaa_xD

"Autor Widmo", "Człowiek, który gapił się na kozy", "Gwiezdne Wojny", "Anioły i Demony"
a do pośmiania się "I love you Phillip Morris"

karolinaa_xD

bez dwóch zdań VELVET GOLDMINE

karolinaa_xD

Gwiezdne Wojny!!!!!!!!!!
Do diabła z miłością- fajna, lekka komedia!
Autor widmo.

karolinaa_xD

MOULIN ROUGE

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones