Faysal AhmedI

7,6
958 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Faysal Ahmed

Jego oczy mnie przerażały w "Kapitanie". Ten jego wytrzeszcz, po prostu spojrzenie psychopaty.

smajluu

tom MIAŁ WYCZESCZ

smajluu

Według mnie zagrał bardzo dobrze, idealnie, najlepiej jak mógł :P

patrykDJ2009

Według mnie też zagrał bardzo dobrze, co nie wyklucza faktu, że jego oczy mnie przerażały. :P

smajluu

I to jest właśnie dobra gra aktorska ;p

smajluu

EYES OF DARKNESS ;-)

smajluu

Kolega ponizej ma racje KOLEZANKO bo poprostu pomylilas 2 facetow. Wytrzeszcz mial ten chudy ktory pod koniec filmu sie oddal w rece NAVY SEALS

punisher822_filmweb

Ten też miał wytrzeszcz, on był chyba najbardziej brutalny i agresywny z porywaczy.

smajluu

Ten wyzszy byl masz racje najbardziej brutalny i chory na glowe a ten mowiacy stale 'ISRISH' zagral fenomenalnie jak na debiutanta... Dziw mnie bierze ze amatorzy potrafia zagrac tak przekonujaco

punisher822_filmweb

Zgadzam się, naprawdę świetny debiut. Aż można pomyśleć, że kiedyś porwali statek naprawdę. ;)

smajluu

CHCIALBYM ABY TEN AKTOR DOSTAL OSCARA JAKO NAJLEPSZY DEBIUT AKTORSKI BO NAPRAWDE ZASLUZYL

smajluu

Kolejny oblech i tyle w temacie

naranjito1

piszesz tak pod kazdym z aktorów którzy zagrali w tym filmie. Tyle w temacie jest tego że sama masz na profilowym hello kitty i TO jest dopiero oblech.

kosmoloka

Nie podniecaj sie tak kobito ;)

naranjito1

pewnie jesteś gówniarą która ma 13 lub 14 lat i uważasz że tylko ta cała violetta jest piękna i wgl.

kosmoloka

mam wrażenie ze się nieco wznieciłaś stara babo ;P

naranjito1

no przynajmniej widać jak się zachowujesz jak stara malutka.

kosmoloka

starosc=zgorzknialosc, wspolczuje...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kosmoloka

bez komentarza, widac jaka jestes bezsilna, siegajac po takie teksty

naranjito1

ja? to ty krytykujesz innych nie znając nawet ich imienia.

kosmoloka

,,ja?'' nieee, duch swintuch.. Boszzz w dodatku alzheimer, pelna katastrofa i masakra

naranjito1

znasz jakieś inne słowa poza masakra boszzz ? W boschu to cie wyprali ty ruro brzydka.

logos1996_1996

Mistrzu cietej riposty i pieknosci ty moje, mam wrazenie ze rowniez sie wznieciles co nie co, jak twoja poprzedniczka, zreszta chyba jestes jej pomiotem jakims. Zegnam

naranjito1

Bym cie pozegnał członkiem,ale niestety,anonim to anonim,ujawnij się sooko...skoro masz czelność krytykować osoby docenione przez setki tysięcy albo i nawet milionów widzów...pierd o lic takich jak ty.

logos1996_1996

to byloby nawet zabawne gdyby nie jeden maly szczegol... twoj, jak ty to okresliles, czlonek HA HA HA

naranjito1

śmieszy mnie spokój hello kitty i wasze wybuchy, tylko słabi ludzie dają się prowokować :)

DrGozno

Masz racje, dobrze nas podsumowales. Pierwszy i ostatni raz biore udzial w czyms takim, czym zawsze gardzilam. Peace

naranjito1

Jesteś słaba i tyle xD

smajluu

Tak. A do tego miał bardzo irytującą rolę. Tylu wyzwisk dawno nie puściłem pod kogokolwiek adresem ; )

dooomiiin

Zdecydowanie. Oglądając "Kapitana" cały czas myślałem o tym, kiedy ten facet w końcu zniknie z ekranu. Co nie znaczy, że coś z jego aktorstwem było nie tak. Po prostu dostał rolę twardziela i spełnił się w niej całkowicie :P

klorex

Szczerze to miałem nadzieje, że go w miarę szybko odstrzelą:)

smajluu

Dokładnie, siedząc przed monitorem autentycznie się go bałam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones