Forest Whitaker

Forest Steven Whitaker

7,7
37 137 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Forest Whitaker

W pełni zasłużony Oskar! Jego popis aktorski w "Ostatnim królu Szkocji" usunął w cień pozostałych kandydatów.

killacam

dolaczam sie do gratulacji! w koncu Forest dostal oskara na ktorego w pelni zasluzyl moze w ten sposob ludzie zwroca na niego wieksza uwage i zobacza ze jego poprzednie role tez powinny byc docenione

Bzium

gratulacje równiez:):):)
bardzo sie ciesze uwielbiam foresta widziałem mnustwo filmów w ktorych był obsadzony zawsze z dobry lub bardzo dobrym skutkiem..
najzdolniejszy czarnowsdkur aktor wogule(moim zdaniem oczywiscie)
trzyma poziom
jest mocno
RUN FOREST RUN:)

Borys_screw_you_guys

Po genialnej roli w Last Kingu chyba wreszcie będziemy go widywać częściej w rolach pierwszoplanowych mam nadzieje,bo do tej pory to raczej był mistrzem,ale drugiego planu.Chyba nikt teraz nie ma wątpliwości że Whitaker świetnym aktorem jest.

Ready2

Ja też myslę, ze teraz Forest wejdzie do pierwszej ligi. Do tej pory grał głownie drugoplanowe role i to wcale nie w pierwsdzoplanowych filmach. Oscar da mu na pewno lepsze scenariusze.

killacam

hmmm... w cień? Raczej nie widziałeś filmu "Half Nelson" :D

Howler

Niestety jeszcze nie. Ale zamierzam to uczynic. :)

killacam

Nie sądzę, by usunął w cień jego konkurentów do nagrody. Myślę, że Akademia na pewno nie jednogłośnie przyznała mu tego Oscara, bo konkurenci w tej kategorii również świetnie zagrali. Moim zdaniem tę nagrodę Whitaker powinien już dawno dostać, a przynajmniej jakieś nominacje - wszak ma na swoim koncie wiele świetnych ról, nie zawsze pierwszoplanowych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones