Gaspar Noé

8,0
1 729 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Gaspar Noé

spojlery hehe filmow oczywiscie jego jak nie wiecie czego
po pierwsze w nieodwracalne wystepuje w rectum wali koni tak rezyser filmu wali konia w filmie hehe
niektorzy pomysla ze to czub bo jest czubem ale jakie filmy robi
bethoven na koncu nieowracalne juz sluchalem tego utworu z 50 razy super
muzyka do enter the void
dmt i jak kamera wchodzi do klubu w ktorym tanczy siostra oscara super
i wniki w enter the void niesamowite
i gaspar tez wystepuje w enter jako koles ktory kupuje drug od oscara i daje dziewczynie do ust na imprezie na poczatku nie wyczailem ze to on
i jeszcze oscar podchodzi do dilera na ulicy kolo samochodu i mowi ze chce cos kupic dla kumpla drug diler sie pyta kto jest twoim przyjacielem on mowi nie wazne drug diler wazne kim on jest i oscar odpowiada gaspar hehe :)
film jest niesamowity szkoda ze go w kinie nie widzialem i koncowka juz doglebniej chyba sie nie dalo pokazac jak sie dzieci robi ten to wchodzi gleboko w temat jak nikt inny hehe

Chucky_Tbg

Gaspar jest mistrzem w kręceniu niecodziennych filmów, a Ty mój drogi, powinieneś pisać książki :D Twój narkotyczny styl zrobił na mnie wrażenie!

Ultor

spojlery
jakiś nastepny wychodzi od 13 maja w cannes
tytuł ' love'
temat seks (a co innego klocki lego?)
ale to dobrze tylko szkoda że nie obejrze w kinie (a może obejrze )
ale raczej w polsce w kinach go nie puszczą bo nie wiem czy enter the void puszczali
mój styl się bierze stąd że oglądam pokręcone filmy to teksty też będą pokręcone
oglądam filmy od bardzo dawna ale gaspar jest naprawdę dziwny trafił w mój styl
muzyka techno temat narkotyki seks ogólnie życie bez fałszu czasami lepsze czasami gorsze
efekty też niesamowite nieodwracalne enter the void ciekawe jak z tym nowym filmem 'love'
w sumie odważny jest mało ludzi jest odważnych pokazywać samego siebie swoją ciemną stronę
większość ludzi nie lubi krytyki a każdy ma ciemną stronę i zachowuje ją tylko dla siebie
bo robiąc film pokazujesz ludziom nie tylko co chcą zobaczyć ale pokazujesz też im samego siebie co ci siedzi w głowie i co myślisz o ludziach życiu
nieodwracalne to wbrew pozorom dojrzały film tak samo jak i enter the void
bo poza seksem i przemocą są bardzo ważne elementy w obu tych filmach
miłość troska tęsknota za szczęściem za rodziną za dobrem (życie czasami nie daje tego czego chcemy czasem robi na odwrót niszczy jak w filmie nieodwracalne albo jak w enter zabija )
ale też uczą jego filmy bo jest przyczyna i skutek( z matriksa to wziąłem)
jakby był blisko swojej nikt by jej nie zgwałcił
jakby oscar żył normalnie a nie sprzedawał narkotyki to by żył
ludzie wybierają zło a później pojawia się jeszcze większe zło
dużo mógłbym napisać ehh pracą miałem się zająć a nie siedzeniem na filmwebie spadam ale dzięki za pochwalenie mojego stylu(aha nie jestem na sprzedaż hehe żartuje (" a ty mój drogi") :) już nie raz myślałem o napisaniu książki nie raz już zaczynałem pisać zawsze miałem problem o czym książkę napisać ale później pomyślałem że o wszystkim
co w życiu jest najważniejsze ?tematy teoria praktyka
Bóg miłość rodzina praca życie śmierć pieniądze seks jedzenie picie poświęcenie dobro zło nauka wiedza religia ludzie rzeczy czas rozmowy myślenie grzech rozum wola szczęście cierpienie pojęcia słowo cel ambicja walka odwaga cecha wolna wola wybór rozwój człowiek głupi się rodzi i głupi umrze jest tyle do zrozumienia i tyle do nauczenia że życia nie starczy można czytać myśleć kochać co to jest kilkadziesiąt lat życia wieczność niebo czyściec piekło to jest najtrudniejsze do zrozumienia jak być dobrym jak żyć jak kochać jak myśleć mówić co czytać z kim rozmawiać
każdy gdzieś idzie w jakimś kierunku najtrudniejsze jest zrozumienie takich pojęć grzech przebaczenie cierpienie miłość ważne żeyby starać się być dobrym człowiekiem Pan JEZUS CHRYSTUS był człowiekiem bez grzechu bez fałszu dlatego będzie sądził wszystkich ludzi wszyscy zmartwychwstaną na sąd jeżeli w życiu wyrządziłeś więcej zła niż dobra to ciało i dusza pójdą na mękę wieczną więcej dobra pojdzie ciało i dusza do nieba
najpierw pierwsza śmierć pierwszy sąd potem po zmartwychwstaniu wszystkich ludzi od początku istnienia drugi sąd szczegółowy z każdego zła wyrządzonego sobie lub innemu człowiekowi lub dobra wyrządzonego sobie lub drugiemu
i jeżeli się nie wyrządziło dobra a mogło też z tego będziemy sądzeni tak samo jeżeli nie walczyliśmy ze złem a mogliśmy
śmierć nie ominie nikogo sąd też będzie nad każdym człowiekiem
z każdego czynu dobrego czy złego będziemy rozliczani
z każdego słowa każdej myśli z każdej sekundy jest to niesamowite że jeżeli jakaś niesprawiedliwość kogoś spotkała to kiedyś wszystko będzie prawidłowo osądzone to jest piękne że trzeba wierzyć w zmartwychwstanie PANA JEZUSA bo on sprawi że każdy człowiek będzie osądzony sprawiedliwość zatriumfuje
zło nie zwycięży kiedyś czas przestanie istnieć
czytajcie pismo święte nowy testament naprawdę warto i dzienniczek św.Faustyny bo słowa Pana Jezusa są w tym dzienniczku
wiara czy w to wierzysz czyli prawda
szatan umie ludzi oszukiwać mącić w głowach udaje mu się wmówić ludziom że nie istnieje dlatego jest mu łatwiej oszukiwać i robić co mu się podoba ale zło już przegrało i przegra całkowicie
do tego momentu musimy walczyć ze złem nie jest łatwo boszatan jest potężny ale PAN JEZUS jest potężniejszy idziesz do spowiedzi wybacza ci wszystkie grzechy dodaje siły i daje ci życie w komuni świętej i wcyhodzisz z kościoła na następną walkę z szatanem wewnętrzną i zewnętrzną nie jest łatwa walka dlatego trzeba się modlić i żyć pomagać innym którzy se nie dają rady albo którzy nie mają pojęcia o wierze religii o Bogu o miłości o przebaczeniu o życiu sumienie dusza życie wieczne zmartwychwstanie odpuszczenie grzechów sąd wybór wolna wola dobro zło to wszystko prawda i istnieje i jest bardzo ważne praca pieniądze też są ważne rodzina przyjaciele jedzenie picie poświęcenie
ale telewizja film muzyka wszystko co daje świat przeminie "ani oko nie widziało ani ucho nie słyszało co Bóg przygotował tym którzy go miłują"czy to nie piękne obietnica także film muzyka pieniądze i wszystkie rzeczy materialne przeminą życie się skończy mamy jedno życie co w życiu jest i powinno być na pierwszym miejscu
tak mi się wydaje że rozwój duchowy nie materialny bo co da człowiek za swoją duszę
kto z nas wie kiedy nasze życie dobiegnie końca
wiem nie jest łatwo być dobrym człowiekiem nie jest łatwo kochać przebaczać poświęcać się dla drugiego człowieka
nie jest łatwo zrozumieć drugiego człowieka nie jest łatwo żyć trzeba mieć odwage by żyć kochać ale trzeba brać skądś te siły trzeba się modlić spowiadać patrzeć w głąb siebie i spowiadać sie ze swoich grzechów ułomności błędów
nie można zarastać pychą chciwością nieczystością gniewem zazdrością lenistwem trzeba zachować umiar w popełnianiu grzechów albo jak się da walczyć żeby ich nie popełniać
kto się lubi przyznawać do błędu ? ale jeżeli się uniżysz przed Panem Jezusem przy spowiedzi i szczerze bez kłamstwa wyznasz swoje grzechy błędy to ci przebaczy kto nie spożywa komuni świętej nie będzie miał życia w sobie
miejcie odwagę widzieć zło w sobie i się przyznawać do niego przy spowiedzi pamiętajcie nie idziecie do spowiedzi żeby rozmawiać z księdzem tylko idzcie do spowiedzi tak jakbyście mieli rozmawiać z Panem Jezusem który umarł za każdego człowieka a 3 dnia zmartwychwstał i żyje i gdy się pojawi
internet telewizja muzyka film książki rozmowy myśli
same w sobie złe nie są ale do wszystkiego trzeba mieć dystans nie można się całkowicie poddawać i wszystko co czytasz dowiadujesz i ktoś ci mówi traktować że wszystko to prawda i zasłaniać wartości stałe
jakimi są wiara dobro miłość przebaczenie walka ze złem wewnętrznym zewnętrznym rodzina spowiedź komunia święta zmartwychwstały Pan Jezus modlitwa
każdy niech dąży do dobra to jest ważne nie jest łatwe
może dużo błędów popełniłem w tym artykule ; ) ale pamiętajcie że się spowiadam z błędów z każdego grzechu trzeba się spowiadać
i przyjmować Pana Jezusa w komuni świętej
świat jest podzielony na ludzi wierzących i niewierzących
wiem to smutne jest to że ktoś pójdzie do piekła tylko dlatego że nikt nie powiedział mu że może tam pójść (chodzi mi tu o ludzi którzy w życiu myślą tylko o pieniądzach i używaniu wartościach przemijających ) a jest takich ludzi sporo
być dobrym człowiekiem nie jest łatwo ale odwagi ZMARTWYCHWSTAŁY PAN JEZUS CZEKA NA WAS U SPOWIEDZI I KOMUNI ŚWIĘTEJ
dużo w życiu zła już wyrządziłem dużo też dobra
na sądzie ostatecznym jest pokazany anioł z wagą myśle że jeżeli dobra strona człowieka będzie"ważyła" więcej niż zła to będzie człowiek w radości wiecznej
a jeżeli zła to wieczna męka
gaspar powiedział że jest ateistą ale też może nagle się nawrócić i pojść przed śmiercią do spowiedzi i do komuni i może pójdzie do nieba
jest ateistą ale nie oznacza że wszystko co robi jest złe wiem że każdy czyn dobry jest ważny
a zły czyn (trzeba żałować i się spowiadać )
co jest dobre a co złe też nie jest łatwe do wyjaśnienia
ale trzeba szukać odpowiedzi i żyć i walczyć ze złem
ile filmów jest złych ile muzyki książek i ludzi nie daje nic oprócz negatywnych słów wartości pomysłów
faszerowani jesteśmy z każdej strony niepotrzebną papką informacyjną co tylko zagłusza nasze wnętrze i nie wiemy już w jakim kierunku mamy iść jaką drogę wybrać
PAN JEZUS POWIEDZIAŁ J JESTEM DROGĄ PRAWDĄ I ŻYCIEM NIKT NIE PRZYCHODZI DO OJCA JAK TYLKO PRZEZEMNIE
co nie jest łatwe oczywiście
ale komu mamy wierzyć jak nie PANU BOGU który dał nam życie SWOJEGO SYNA I MIŁOŚĆ człowiek który mówi że jest ateistą nie myśli o niczym jak tylko o tym żeby zarobić pieniążki
oglądałem dokument na youtube co człowiek może chcieć jeżeli może wydrukować tyle pieniędzy ile tylko ma ochotę wydrukować
jeżeli ma już tyle kasu ile chce następne po tym fakcie chce mieć władze nad innymi ludźmi
dając im tyle żeby nie mieli więcej od niego
dobra poszedłem trochę za daleko
dużo wartościowych słów przekazałem dużo błędów popełniłem ale każdy ma coś do przekazania nie można ignorować
piszę myślę umrę co dalej
zbyt wiele ludzi nie zastanawia się że będzie sąd a to jest ważne
żeby człowiek spowiadał się ze zła które ma w sobie i naprawiał błędy i nie popełniał grzechów które popełnia często
raz mniejsze raz większe
odwagi wszystkim życzę do walki ze złem w sobie i innych

Chucky_Tbg

HOLY SHIT

Chucky_Tbg

Amen:) A film "Love" pewnie wejdzie do kin, bo jednak i temat i reżyser do kin skuszą wielu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones