George Clooney

George Timothy Clooney

7,7
38 733 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby George Clooney

Jak dla mnie ten aktor to dno !!! Niecierpie go !! Jak widze w filmie obsade w której z jednej z ról będzie Clooney to rezygnuje z oglądania.
Daje 1/10 mam nadzieje ze spadnie z Top 100 (był na 100 miejscu :P)

Adash

zupełnie nie rozumiem takiej oceny, clooney moim zdaniem jest przecietny ,ale bez przesady zeby od razu nazywac go dnem?? obejrzyj troche wiecej filmów ( nie tylko z nim ale też takich z naprawde dennymi aktorami :).

artur85kat

no ok nie mówie że nie ma gorszych ale dla mnie Clooney zupełnie nie pasuje do świata filmu !! Jest taki mdły bez wyrazu taki "lalkarz ". Niecierpie kolesia !

Adash

hmmm....w "Od zmierzchu..." to mi za bardzo na "lalkarza" nie wygladal :)

biver01

Ogólnie to nie wiem dlaczego tak wiele szumu koło niego było na rozdaniu Oskarów. Jako aktor prezentuję się w skali [7/10]

Adash

ja też za ni mnie przepadam i jakoś mi film gorszy, ale na pewno nie zasługuje od razu na 1..
ja dalam 7/10

Adash

a powiedz szczerze, ile filmów z nim widziałeś?? czy twoja ocena jest podyktowana tylko niechęcią do niego...

Tarantinka19

nie bede patrzyl na filmografie ... bo zwyczajnie mi sie nie chce bo nie warto !! Ale szczerze powiem ze 10 na pewno !!! Najbardziej do gustu nie przypadl mi : w Gniewie oceanu, Od zmierzu do świtu i ostatnio Bracie gdzie jesteś!! Film durnowaty a Clooney jeszcze gorszy !! Chociaz przyznam ze na koncu popisał sie umiejętnościami wokalnymi i calkiem niezle bylo , ale po za tym to nic !!!

Adash

a w czym wolisz Brada Pitta i Angeline Jolie? W Mr. & Mrs. Smith ?
Rzecz gustu. (ale 1/10 to lekkie przegięcie)

elizkas

Brada to głównie lubie za : Kalifornie, Siedem i Podziemny krąg a także Przekręt.

Zaś Angeline ... hmmm długo by wymieniać to moja ububiona aktorka!

Adash

No to klops.. bo to nie on śpiewał ;D


Adash

Też nie rozumiem tej oceny ja go oceniam 8/10 hoc w TRYLOGI Ocean`e Twelve był fenomenalny!

Joker12

zgadzam się, w tej trylogii był super!
A George'a lubię. Jest dobrym aktorem. Czasami gra trochę sztywno, ale ogólnie jest dobrze :)

Mayila

Za piękną twarzyczkę tylu nagród nie dostał... Nie jestem fanatyczką ale zasługuje na min.7. Ja daję 8

Adash

Ja Clooneya też niecierpie ,jest żenujący
1/10
gdy widze ,że ten "aktor" gra w jakimś filmie od razu dziękuje temu panu
jedyny film który był dobry z nim w obsadzie do Ocean's Eleven ,choc tam króluje Rusty Ryan (Brad Pitt) a Clooney to tło dla jego postaci.

Ogólnie
Clooney = dno

Maro_13

nie rozumiem Was. chcecie sprowokować ludzi czy po prostu mu zazdrościcie? każdy ma prawo do swojej opinii, ale chyba większość się zgodzi, że jest co najmniej dobrym aktorem. Poza tym cały czas czytam tylko dno, dno, dno... a argumenty?

kompaktowa

to nie jest żadna prowokacja

po prostu Clooney'a nie lubię ,uważam go za lalusia ,który na dodatek myśli że jest zabawny.

Maro_13

w Twojej odpowiedzi nadal nie widzę żadnych argumentów przeciwko jego grze aktorskiej a to chyba za to się ocenia ludzi na tym serwisie. jeśli się mylę popraw mnie proszę.

kompaktowa

W pełni sie zgadzzam z Tobą Kompaktowa. Jak chcecie oceniac aktorów pod wzgledem czy to goguś czy laluś to jest od tego pudelek czy coś... Ciekawe czy tak zażarcie wystawiacie takie noty naprawde miernym aktorom . Może jakies argumenty lub przyklady żeby ta dyskusja miała jakis sens??

artur85kat

Up.

IMO jest ok, miał swoje lepsze i gorsze role. Osobiście za Od zmierzchu do świtu i Ocean'sy go lubię.

A w bezsensownym porównaniu Dżordża do Brada lepiej wypada ten drugi. Why? Grali razem w paru filmach i
za każdym razem BP lepiej wypadał - Rola debila w Tajne/poufne prześwietna!!! Przypomnieli mi się wuefiści z
liceum hehe

Adash

zgadzam sie w 100000 %% tego nie nieznosze ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones