Gillian AndersonI

Gillian Leigh Anderson

8,5
28 377 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gillian Anderson

Z sentymentu zacząłem właśnie oglądać "X-Files" od pierwszej serii. Patrząc na nowe produkcje z jej udziałem widać, że czas zrobił swoje.

Mumin87

mi tam siępodoba. Dobrze wygląda w xfiles ; chcę wierzyć ;]

fuckYouChelioos

Tego nie mówiłem, że źle wygląda w samym X-Files. Ale ten serial ma trochę lat już. W nowych produkcjach już widać na Gillian znak czasu ;).

Mumin87

zgadza się widać ten znak czasu jak wino czym starsze tym lepsze i ona jest tego przykładem ładnie wyglądała w X.. ale teraz jeszcze lepiej

Tibn

Racja. Dawno już jej nie widziałem w żadnym filmie czy serialu, ale od czasu "Z archiwum X" prawie w ogóle się nie zmieniła a nawet wygląda lepiej. Uwielbiałem ją jako agentkę Scully.

Dadelog

dokładnie mam takie samo wrażenie! młodnieje :P

Dadelog

zgadzam się :):) wygląda bardzo dobrze :):)
jak wino :):)

użytkownik usunięty
Dadelog

wygląda lepiej, obejrzyj Hannibal odcinek 7, 1 sezon 18 minuta

Mumin87

Kazdy z wiekiem sie starzeje. Chyba, że Ty mlodniejesz

Mumin87

moim zdaniem wręcz przeciwnie - ostatnio oglądałem ją w Johnny English i szczerze mówiąc byłem pozytywnie zaskoczony że się tak dobrze trzyma...

Mumin87

Anderson to jedna z najpiękniejszych aktorek po 40tce, bez dwóch zdań. Co prawda nie wygląda już tak oszałamiająco, jak w sezonach 4-9 X-Files, nie zmienia to jednak faktu że prezentuje się pierwszorzędnie.

Mumin87

Niestety pieniądze nie pomogą >

Kileeer

OMG !!! co Ty masz w głowie ??? :D:D

kam001

W porównaniu do ciebie mózg .

Kileeer

Jasne :P

kam001

Jak słońce w nocy ;o

Kileeer

OMG :D:D

kam001

And me .

Mumin87

No way!

Mumin87

Niesamowite - bo ludzie zazwyczaj z wiekiem pięknieją! (ironia)

maga164

fajne :)
a jeśli chodzi o Gillian to wygląda naprawdę dobrze, wyszlachetniała

glogi

O to to, wyszlachetniała, dobrze to ująłeś. W pierwszych sezonach "X-Files" nie wyglądała najlepiej, niska, zaokrąglona, a do tego wszystkiego ta okropna moda początku lat 90-tych. Teraz jest wylaszczona aż miło patrzeć. Po czterdziestce wygląda lepiej niż dwadzieścia lat temu. Z Jodie Foster jest podobnie.

Mumin87

Nie zgodzę się. Zawsze mi się podobała i była marzeniem ale obecnie wygląda bosko. Wiem, że ten stan rzeczy nie będzie trwał długo ale według mnie jest właśnie w szczycie swojej urody.

Mumin87

Dla mnie nadal jest śliczna. Trochę mi przypomina Kate Winslet xDD

użytkownik usunięty
Mumin87

Wcale bym nie powiedziała, że źle wygląda, według mnie nawet lepiej niż wcześniej! Obejrzyj ją w nowym serialu Hannibal sezon 1 odc 7 około 18 minuty, na początku jej nie poznałam, ale jak się przyjrzałam, to jednak ona! Wygląda szczupło i młodo;) naprawdę rewelacyjnie jak na 44 lata. Sam zobacz.

Ostatnio oglądałam Hannibala i The Fall z jej udziałem i stwierdzam, że o wiele lepiej wygląda niż np. 10 - 20 lat temu, co się rzadko zdarza. Teraz robi wrażenie super atrakcyjnej dojrzałej kobiety z wielką charyzmą. Nigdy przedtem nie pomyślałam o niej jako o ładnej i nie bardzo wiedziałam, o co chodzi, jak cały świat wzdychał do Scully jako najseksowniejszej kobiety. Teraz byłabym prędzej to w stanie zrozumieć:)

Mumin87

żartujesz? w Hanibalu wygląda fenomenalnie

Mumin87

dla mnie jest obecnie jeszcze bardziej zmyslowa i piekna niz kiedys.... > widac to w serialu fall . jest boska

użytkownik usunięty
Mumin87

Bo uroda przemija z wiekiem,dziwisz się,jakbyś o tym nie wiedział ,ciebie też to czeka,jeśli już nie spotyka :p . Dla mnie to ona jest wciąż atrakcyjna .Jest moim ideałem urody ,była i jest piękna i żadna z dzisiejszych serialowych gwiazdek ,uważanych za piekne,się z nią nie równa . Brak im tego,co ma ona.Wyglądała pięknie czy była zaokrąglona czy chuda ,czy miala brzydkie ,czy ładne ciuchy .Ma to coś. Jacy wy wszyscy jesteście krytyczni wobec czyjegoś wyglądu,potraficie doczepić się do każdego detalu .Jesteście strasznie płytcy i puści .

użytkownik usunięty
Mumin87

Niestety muszę się zgodzić. W The X-Files miała lepszą stylówę i w ogóle była ładniejsza. Szkoda, że trochę ingerowała w swoją urodę, bo np. usta ma inne, a miała przepiękne. Dzisiaj wygląda bardziej pospolicie niż kiedyś. Ale i tak ją baaaaardzo lubię <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones