Gregory Peck

Eldred Gregory Peck

8,4
9 764 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gregory Peck

Ostatnio, czyli mniej więcej w ubiegłym tygodniu, w ALE KINO! był film z Gregory'm Peck'iem. Widziałam tylko kawałek, ponieważ wypadki losowe nie pozwoliły mi obejrzeć go od początku ani do końca. Film bardzo mnie zaintrygował, dlatego tak pilnie go poszukuję... Poniżej podaję szczegóły, które zapamiętałam. Są one niestety dość mętne:

1) Film czarno-biały.
2) Gregory wygląda mniej więcej tak jak w "Rzymskich wakacjach" (chodzi mi o wiek).
3) Gregory ma jakiś zanik pamięci, wciąż przypomina sobie rozmowę z kimś.
4) Pracuje w instytucie chemiczno-fizycznym.
5) Jakaś kobieta przypomnina mu, o tym, że zamordował jej męża (on ma amnezję) - [Ja też :P]
6) Jest jakaś uliczna strzelanina, gonią go, staruszek, i nie tylko, (wymyka się "obok" wycieczki szkolnej).
7) Ta gonitwa jest po tym, jak on wpada do czyjegoś mieszkania i zastaje nie żyjącego gospodarza, uduszonego kablem od telefonu, (widząc to wpada w szał i demoluje mieszkanie).
8) Przychodzi do jakiegoś mężczyzny w podeszłym wieku i ten pomaga mu sobie "coś" przypomnieć.
9) Nie widziałam tam Ingrid Bergman, więc CHYBA nie chodzi tu o "Urzeczoną"...

A jeżeli już by to miły ktoś zidentyfikował, to czy to jest rzeczywiście wartościowy film...?

Wiem że to dziwne pytanie, ale będę czekać cierpliwie i z góry dziękuję!

kajol_d.

To na 100% Miraż. Świetny film. Strasznie wciągający mimo swego wieku. Warto obejrzeć. Był dziś na ale kino. Pozdawiam i zachęcam do obejrzenia go w całości !!

Vaco91

Bardzo serdecznie dziękuję, mam nadzieję, że będą jeszcze powtarzać :) pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones