Gregory Peck

Eldred Gregory Peck

8,4
9 764 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gregory Peck

no nie nie mogę kto to w ogóle jest dlaczego znajduję się w top 100 wyżej od ali larter emilie de ravin i evangelline lilly... ludzie głosujmy na prawdziwe gwizady i wybitnych aktorów a nie na sezonowe gwiazdki

kolgrim

mam nadzieję że twoja wypowiedź to żart, ale jak nie to powiem ci Gregory Peck to jeden z największych aktorów kina, a te aktorki które podałeś to sa dopiero marne sezonowe gwiazdki.

Anda00

Jeśli wypowiedź autora to nie prowokacja, to z żalem muszę przyznać że to naprawdę największy ignorant jakiego znam...

DepecheFan

wieśniaka ze wsi wypędzisz, ale w wsi z niego nigdy !!
Widać jak słoma z butów wystaje ... :|
ja się w ogóle dziwię czemu nie jest w pierwszej 10, ale ta cała top lista też jest śmiechu warte w większości aspektach

Sawyerr

"no nie nie mogę kto to w ogóle jest dlaczego znajduję się w top 100 wyżej od ali larter emilie de ravin i evangelline lilly... ludzie głosujmy na prawdziwe gwizady i wybitnych aktorów a nie na sezonowe gwiazdki"

Chyba pomyliłaś kolejność, moja droga, bo powinno być tak:

no nie nie mogę kto to w ogóle jest: ali larter emilie de ravin i evangelline lilly. dlaczego znajduję się w top 100 wyżej od Gregory'ego Peck'a? ludzie głosujmy na prawdziwe gwizady i wybitnych aktorów a nie na sezonowe gwiazdki

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
kolgrim

To nie będzie na pewno pomyłka jeśli napiszę, że twoja wypowiedź wygrywa w kategorii IDIOTYZM ROKU 2007. Za nazwanie Pecka "sezonową gwiazdką" gotowa jestem podać cię do sądu za obrazę moich uczuć, ale mam trochę innych zajęć, więc na razie nie masz czego się obawiać, choć na przyszłość - korzystaj z dobrodziejstwa posiadania klawiatury nieco rozważniej.

Koleś, albo to jest kolejna nędzna prowokacja, albo posiadasz bardzo duży deficyt intelektualny! Zwyczajny przerost tupetu nad rozumkiem!
Noo...kurde, żeby aż do tego stopnia afiszować się swoją tępotą i niemotą!?! Na przyszłość nie przyznawaj się do tego, po prostu stul dziób i siedź cicho! Głupota to..aż z ciebie kapie, więc spadaj teraz na strony swoich Przybylskich, Deepów, Bettanych, Goslingów, Jaredów Leto, Maseraków, Cypriańskich, Zaców Embrionów, Lohanów, Knightleyów, Bloom'ów, DicaPriów, Zakościelnych, Wenflonów-Vinyli-Pedałów Millerów, Mroczków, Cichopków, Brodzików i innych odpadków!


W sumie to nawet i lepiej, że nie znasz tego genialnego aktora, boś go nie godzien, profanie!


Kto ma wiedzieć o gwiazdach takiego pokroju jak: Peck, Quinn, Mitchum, Burton, Clift, Tracy, Grant, Guinness, Olivier, Niven, Curtis, Kinski, Widmark, Coburn, Lancaster, Malden, McQueen, Marvin, O'Toole, Duvall, Douglas Kirk, Ustinov, Holden, Brynner i wielu, wielu innych - ten wie, a reszta niech dalej ogląda nicość!


ps-Cóż, najlepszych zawsze doceniają nieliczni. Cieszmy się że my go znamy, a ten cały motłoch niech się zachwyca tandetą!


Btw: Carrie - jesteś wporzo i bardzo Cię lubię;-))

nie_ma_mnie_2

Zgadzam się z Fiołasem i z Carrie :)

Pozdrawiam

Stacy

Koleś jest po prostu tak beznadziejny jak kapcie z targu. Gregory Peck to aktor najwyższego formatu, i dzięki temu że takie skrzaty jak ty go nie poznają czyni z siebie wielkiego aktora! te miernoty będą pamiętane przez parę lat, a PECK i reszta, DZIESIĄTKI LAT !!!!!!

PS: Fiołas i Carrie trafiacie do moich ulubionych użytkowników :)

Sawyerr

Proponuję już więcej nie nabijać postów temu palantowi, ponieważ to go niepotrzebie nobilituje, a nam ubliża. To jest jeden z tzw. "troli internetowych", który raz wlezie, napisze banialuki i już nigdy sie nie pojawia...



Btw: Dzięki za dowody sympatii;-) Niby taka drobnostka, a cieszy;-)



Pozdro...

nie_ma_mnie_2

nie rozumiem dlaczego mnie obrazacie hmmm ja nikomu nie ublizam i komu teraz wystaje sloma z butow
jasne ze Peck jest lepszy od aktorek ktore wymienilem, ale po prostu smiac mi sie chce jak kazda aktorke mieszacie z blotem za to ze znalazla sie w top100 wiec dlaczego nie pecka

użytkownik usunięty
kolgrim

Swoim wpisem sam sobie wystawiłeś laurkę i teraz nie dziw się, że ludzie tak cię oceniają.

kolgrim, pogrążasz się, wbiłaś sobie samobójczego gola ...

nie_ma_mnie_2

Użytkowniku Nie ma mnie... Kocham Cię :) Muszą istnieć tacy ludzie jak my ,bo jak wszyscy oglądaliby taką tandetę jak wymieniłeś , stara gwardia zostałaby zapomniana...

kolgrim

widziałam lepsze prowokacje.


blablabla

[FW wymaga od nas zbyt długich wypowiedzi;/]








Tarantinka19



Trzy słowa: Nie karmić trolla

187

to straszne, że kiedyś załozyłem taki temat... biczuje się za to do dzisiaj...:/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones