Grzegorz Braun

Grzegorz Michał Braun

6,3
960 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Grzegorz Braun

W sumie fajnie,.że są tacy pełni miłości katolicy. Wspaniale pracują na kolejne przegrane PiSu.

Carlito78

Czy Ty chociaż słyszałeś całą wypowiedź Pana Brauna? Czy zadałeś sobie trud, aby obejrzeć spotkanie w Klubie Ronina pt.: "Jak z tego wyjść?", podczas którego ta wypowiedź padła? Ja widziałem to spotkanie co najmniej kilkukrotnie - w całości! Żadnego nawoływania do zabijania tam nie ma! Jest mowa o tym, że za zdradę należy się kara główna i tyle. Może warto zadać pytanie, kto i po co wywołał tę "burzę"? To po pierwsze. Po drugie: Gdy tow. Sikorski Radek mówił o zarzynaniu watahy, a tow. Palikot domogał się wypatroszenia Kaczyńskiego, to było ok... Fajne proporcje, nie ma co, bo są równi i równiejsi... Ciekawe dlaczego mowa o tym teraz, zaraz po rozpętaniu tego chamskiego cyrku z rzekomym zamachem (śmiechu warta bezpieczniacka maskirowka, zrobiona w tak obrzydliwie bezczelny sposób, a ślepi ludzie i tak wierzą w te brednie... ale wiadomo, nadredaktor Lis zatwierdził....), czy to nie jest przypadkiem ciąg dalszy, mający na celu przykręcenie policyjnej śruby i założenia ciaśniejszego kagańca?....

pon_voytace

Idź szczekać gdzie indziej tymi bredniami, bo się niedobrze robi na Wasze interpretacje. Widać efekt wsłuchiwania się w takich psycholi jak p.Braun.
Życzę więcej neutralności, choć Wasze przypadki są raczej beznadziejne.

Loki

1. Jak widzę brak jakichkolwiek rzeczowych argumentów mają nadrobić chamskie inwektywy. Tylko po co umieszczać takie odpowiedzi? To nic nie wnosi. Na marginesie ja też tak potrafię, ale nie zamierzam się zniżać do takiego poziomu...
2. O jaką neutralność chodzi?
3. Co to znaczy wasze przypadki?

pon_voytace

Nie i nie zamierzam oglądać takich spotkań w całości. To wasze autorytety. Wystarczy mi kilka bandyckich zdań. Oczywiście dalsza dyskusja nie ma sensu, jeśli uważasz, że realny psychopata, Brunon to wymysł rządu a wypadek w Smoleńsku to morderstwo.
Nie lubię Giertycha, ale dobrze powiedział, że PO jest leniwa i nieudolna, ale istnieje dzięki PiS, ponieważ lepiej jest głosować na nieudolnych, ale w miarę normalnych, niż na wariatów z obsesjami. A przywoływanie Palikota jest nudne. To już lepszym przykładem jest Niesiołowski. Z tym, że różnica między nimi, a Braunem czy Nicponiem jest taka, że używają przenośni lub po prostu mówią "won" do dziennikarek , natomiast ci drudzy naprawdę chcieliby zabijać , gdyby tylko mogli. Nie jestem ani za PO ani za PiS. Te partie to katastrofa dla Polski. PiS jest większą.

Carlito78

Co ma piernik do wiatraka? Co mnie obchodzą PO i PiS. Jakie wasze autorytety? To znaczy czyje?! Jeśli chodzi o Gertycha, to jego szanowny ojciec powinien go prze kolano przełożyć i dobry wpie..dol pasem spuścić, bo się Romek spsił kompletnie (Swoją drogą ciekawe co bezpieka na niego ma! Może mu palcem pogrozili i dali do zrozumienia, że skończy jak śp. Pan Lepper...) Uwagi o Brunonie i Smoleńsku to już dla mnie kuriozum. Nawet dzieci z podstawówki skumają że to maskirowki. Niesiołowski to oddzielny temat, ale na pewno przypadek kliniczny!
Pozdrawiam

P.S. A spotkanie obejrzeć warto. Nie wiesz co tracisz...

pon_voytace

Czy pan Braun na tych spotkaniach mówił również np. o tym, że Sąd Najwyższy nakazał mu przeprosić Prof. Miodka?

EK28

Wspominał o tym kiedyś... Nie wiem, czy to zrobił. Jeśli nie, to znając go ,tego nie zrobi...Nie ma podstaw...

pon_voytace

ponad prawem i sądami? jak przystało na spóźnionego bohatera typowego dla polskiej prawicy :/

EK28

W opinii wielu to "prawo" okupantów Polski, a sądy nie są niezawisłe, więc ich wyroki z punktu widzenia wolnościowca są nieważne. Ja takie podejście rozumiem. I nie widzę powodu, dla którego P. Braun miałby przepraszać P. Miodka.
Pozdrawiam

pon_voytace

Czyli jak ktoś Ci skrzywdzi rodzinę, to też pomożesz mu wyjść z więzienia bo to prawo okupacyjne go zamknęło, tak?

Nnorm

W normalnym kraju zdrajcy i mordercy idą do piachu. To jest istota wypowiedzi Pana Brauna. Jeśli państwo nie zabezpiecza swoich podstawowych powinności w tym względzie, to czasem prawdziwy mężczyzna sam musi wymierzyć sprawiedliwość.

pon_voytace

Tylko, że dziennikarze liberalni, centrowi. lewicowi mają iść do piachu bo nie zgadzają się z tym co mówią dziennikarze konserwatywni, skrajnie prawicowi. To Ci ostatni nabijają Ci głowę stwierdzeniami, że żyjemy w totalitaryźmie właśnie po to aby legitymizować mordy polityczne. Ukazać je jako służbę dla dobra ojczyzny. Pomyśl nad tym.

Nnorm

Bzdura!!!! Na wstępie pisałem o tym, że konieczne jest wysłuchanie całości wypowiedzi Pana Brauna, aby wiedzieć, iż nie wzywa on do samosądu lecz do sądu. To jest fundamentalna różnica. Z tym, że chodzi o prawdziwy sąd, a nie atrapę sądu, który jest konsekwencją atrapy państwa. Pozdrawiam.

pon_voytace

Sądu, który rozstrzela co dziesiątego dziennikarza jak rozumiem?

Nnorm

To jest sprawa sądu. Ale jak pisałem wyżej, w normalnym kraju ze zdradę stanu czy dezercję jest kula w łeb! I o tym mówi Pan Braun!

pon_voytace

A ja też o tym pisałem wcześniej i czytaj dokładniej - "Tylko, że dziennikarze liberalni, centrowi. lewicowi mają iść do piachu bo nie zgadzają się z tym co mówią dziennikarze konserwatywni, skrajnie prawicowi. To Ci ostatni nabijają Ci głowę stwierdzeniami, że żyjemy w totalitaryźmie właśnie po to aby legitymizować mordy polityczne. Ukazać je jako służbę dla dobra ojczyzny."
A teraz dopasuj to do swego stwierdzenia -
" Ale jak pisałem wyżej, w normalnym kraju ze zdradę stanu czy dezercję jest kula w łeb! I o tym mówi Pan Braun!ę

Nnorm

Mnie nikt głowy nie nabija stwierdzeniami o totalitaryźmie! Ja sam go na codzień doświadczam. Poza tym jestem na tyle stary, aby mieć porównanie z tym co było 30-35 lat temu! Teraźnieszja komuna jest znacznie gorsza od tamtej! Ja totalitaryzm i zdradę widzę codziennie sam na własne oczy. Demontaż państwa i rozwiązanie kwestii polskiej przez pachołków naszych sąsiadów oraz bandytów zza oceanu oraz bliskiego wschodu. I to jak widzę tu jest pies pogrzebany, bo niestety większość ludzi w Polsce kompletnie nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji. Dlatego wybacz, miło się dyskutuje, ale nie widzę sensu dalszej rozmowy na ten temat. Dlatego życzę wszystkiego najlepszego i pozdrawiam serdecznie.

P.S. Ja również, tak jak Pan Braun będę modlił się o to by Pan Tusk dożył sprawiedliwego procesu i mam nadzieję, że go dożyje, bo niestety świadkowie zamachu smoleńskiego są likwidowani po kolei, a Pan Tusk jest kluczowym świadkiem w tej sprawie...

pon_voytace

Nic dodać, nic ująć - ten komentarz mówi sam za siebie. Pozdrawiam również.

Carlito78

"Pan reżyser czerpie wzorce z Rosji." - to typowe dla polskiej prawicy, która tak bardzo skręciła na prawo, że znalazła się na lewo :)
np. kult jednostki, tęsknota za systemem jednopartyjnym i rzucanie oskarżeń bez podawania konkretnych zarzutów ("należy sprawdzić jego przeszłość")
"Wybitny" dorobek filmowy, a brak nagród, to pewnie spisek 'lewaków' :)

EK28

Nie, oni są tak bardzo na prawo że dalej jest już ściana. To wszystko wywodzi się z tych międzywojennych ciągot do zhierarchizowanego państwa z dominacją kościoła katolickiego - endecja wypisz wymaluj.
Nie obrażaj lewicy BTW ;-)

Nnorm

masz rację, sorry :)

Nnorm

Lewicy nie można obrazić. Już samo posiadanie poglądów lewicowych jest obrazą dla istoty ludzkiej.

Carlito78

Grzegorz Braun nie należy do żadnej prawicy, a tym bardziej do Pis. Twój światopogląd jest tak ograniczony jak pięciolatka w piaskownicy (nie ubliżając pięciolatkom).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones