Gwyneth Paltrow

Gwyneth Kate Paltrow

7,7
38 739 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gwyneth Paltrow

Nieatrakcyjna, mdła, automatycznie zniechęca mnie do filmów, w których gra...

Luana_86

W niektórych filmach wręcz razi mnie jej gra. Wieczny wygląd anioła i mina pełna współczucia i zrozumienia a'la Matka Teresa z Kalkuty. Jej najbardziej denerwująca rola to jak na razie ta w 'Emmie' - przesłodzona do bólu. I chociaż naprawdę, nie mam żadnego powodu żeby jej nie lubic, to jednak jak widzę ją na ekranie mam mieszane uczucia...Rzeczywiście jest taka bezpłciowa, bez wyrazu, a jej gra (mimo gatunkowego urozmaicenia filmów) w ogóle sie nie zmienia. Nie ewaluuje.

Luana_86

Bezpłciowy to Ty jesteś pisząc takie bzdety!

Luana_86

a dla mnie wygląda jak Anioł:)

Sol1987

no cóż, gusta są różne, a o gustach się nie dyskutuje, więc jeśli twierdzisz, że Gwyneth Paltrow jest - jak to ją określiła - bezpłciowa i w ogóle nie ładna, to masz prawo tak sądzić ;) aczkolwiek według mnie jest naprawdę piękna i zazdroszczę jej urody. za to Kristen Stewart w moim mniemaniu odznacza się dosyć pospolitą urodą, ale no cóż...jak wcześniej pisałam, gusta są różne ;))

Luana_86

typowy tekst sfrstrowanej, zakompleksionej paszciary

Luana_86

Nie znam jej osobiście rzecz jasna hehe ale mnie bardzo bardzo kręci. O pięknie się nie dyskutuje, każdemu podoba się co innego. Ma w sobie zarówno coś z dziewczynki jak i kobiety, damy. Cudowne połączenie :-)

Luana_86

Ta pani nie wzbudza we mnie zupełnie żadnych uczuć, ale obiektywnie muszę stwierdzić, że aktorką jest dobrą.

Luana_86

Szanowna Pani,
Bardzo lubię Gwyneth Paltrow.
Lubię też Kristen Stewart. Jestem jednak zaskoczona, że ta ostatnia tak Pani przypadła do gustu. Przecież to taka sympatyczna i miła osoba! Z Pani wypowiedzi na tym forum wynika bardziej, że preferuje Pani osobistości kłótliwe, ordynarne i źle wychowane... Zapewniam Panią, że Kristen nie chciałaby takiej fanki, ani obrońcy. Pozdrawiam.

Luana_86

Mi tam się podoba.

Luana_86

też tak uważałam , że po mino tego że ma talent, jest taka nijaka
ale ostatnio zmieniłam zdanie, i zaczełam ja lubić

Luana_86

Zdecydowanie masz rację, choć nie lubię oceniać ludzi to ona okropnie psuje filmy! Gra beznadziejnie.

Luana_86

Bezplciowa? A to mi dobre.
Gwyneth to bardzo piękna kobieta i świetna aktorka. Pomijając już to, ze oscarow nie dostaje sie za nic a już na pewno nie za bycie bezpłciowym.

czarna404

chociaż ostatnio ją polubiłam , to nadal uważam że Oscar za Zakochanego Szekspira
jej się nie należał, wystarczyłaby sama nominacja

Anda00

uwielbiam jej grę aktorską, bardzo.

avoocadoo

Aaach, wydaje się, że Gwyneth to bardzo miła i sympatyczna osoba, a tu się okazuje, że jest wielką snobką i kupuje najdroższe rzeczy.
Choć jako aktorkę bardzo Ją lubię, szkoda, że taka jest:)

czarna404

Akurat Oscar to śmiech na sali, ta nagroda już dawno zeszła na psy. Ale zgadzam się z tobą, Gwyneth jest bardzo utalentowana, ale jedyne co mi się nie podoba, to jej głos. Dziwnie skrzeczy, jeśli mam się już o coś przyczepic.

Luana_86

Ej, no coś Ty, Gwyneth jest ładna : )

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Happy_Chloe

O, ten feministyczny beton doczekał się usunięcia swojego wpisu. Hehehehe.

Luana_86

Typowe zachowanie zazdrosnych bab. Przypomina to spotkanie dawnych koleżanek, gdzie jedna podchodzi do drugiej witając się i mówi: "o jak pięknie dziś wyglądasz", po czym odchodzi i mówi do innej znajomej "zobacz jak ta ku..wa się ubrała".
To tyle w temacie piękno i talent.

Luana_86

Jesteś nieatrakcyjna, mydła i automatycznie zniechęcasz innych do swoich wpisów, a płciowość masz jak Grodzka.

Luana_86

A ja ją lubię. Nie można pomylić jej z nikim innym a to już wiele.
Zero plastyku co jest rzadko spotykane.

Luana_86

w sumie odczucia mam podobne

Luana_86

w takim razie nie wiem jak trzeba wyglądać, by być atrakcyjnym. wyjaśnij.

Luana_86

Kurcze mnie jakoś też

Luana_86

Też jej nie lubię. Nie wiem czemu, ale jak ja zobaczę w obsadzie to tracę chęć na obejrzenie filmu.

Luana_86

Szanuję Twoją opinie, jednak osobiście uważam, że o lepszej Pepper Potss, MCU nie znajdzie... :). Nie wiem czy masz ocenione filmy w których wciela się w te role ,jednak jesli nie, gorąco polecam. Nie trzeba orientować się w komiksowej wersji tej postaci aby docenić kunszt jaki wykreowała ta aktorka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones