James McAvoy

James McAvoy

8,7
70 466 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James McAvoy

Dzizas.. nie wiem jak wy dziewczyny, ale dla mnie scena tańca w "Becoming Jane" kiedy on tak nagle sie pojawia i się uśmiecha.. no ja spadłam z krzesła z wrażenia... ;>

Ewel_3

Dla mnie jest po prostu aktorskim objawieniem ostatnich lat. Oprócz talentu ma jeszcze w sobie to "coś", czym przykuwa uwagę, jak tylko pojawi się na ekranie. On jeszcze będzie WIELKI!

Ewel_3

Taaaak, wtedy kiedy tańczą.... Uuuuu aż mi się żal zrobiło że to nie do mnie się tak uśmiecha... Śliczny jest...

Kasienkaka

ta scena jest zdecydowanie jedną z najlepszych w filmie. Mi też się bardzo podobała:) teen uśmiech naprawde był-mmm:) taki zachęcający...

Mala1988

Boski jest :) mi też się ta scena BARDZO podobała, ale wcale nie gorsza (no może tylko troszkę gorsza) była ostatnia scena, kiedy Jane czyta na głos swoją książkę w obecności Toma. Ich spojrzenia... :)

Ewel_3

Jest boski.... nie dość że gra jak natchniony to jeszcze jest przystojny... Według mnie ma naprawdę wielki talent aktorski. Gdyby to nie on grał w filmie "Zakochana Jane" lecz jakiś inny aktor, to film ten byłby o wiele gorszy....

eSKa

zgadzam sie calkowicie ;] nie dość, że jest swietnym aktorem to jeszcze jest taki seksowny... ahh.. :>

Ewel_3

no i do tego jeszcze ten brytyjski akcent... : )

Mart__3

raczej szkocki;)

Sookie

Zgadzam się :D Cudowny. Ach... aż się rozpłynęłam :D

Ewel_3

100% razji ;) a ja przy tej scenie 0 % rozumu ;))
Tak to już czasem bywa...

Ewel_3

Mi tez się ta scena bardzo podobała...on jest ŚLICZNY ale ta scena na koniec jak za kilkanascie lat oni sie spotykaja a on jej przedstawia jego corke ktora jest jej wielka fanką!! az sie poplakalam bo milam nadzieje ze beda RAZEM a ta najstarsza swoja corke nazwal JANE!!!

magda95t

Zgadzam się z założycielką tematu( i wami wszystkimi)-ta scena jak on sie nagle pojawia w tańcu była boska!!!! A ten usmiech....miodzio;)
Jego Tom Lefroy był po prostu uroczy;P
pzdr;*

magda95t

No biorąc pod uwagę, że miał być to niejako film biograficzny o Austen, to nie mogli być w końcu razem..
A co do James'a to cud, miód i orzeszki:* W 'Zakochanej Jane' jest taki zawadiacki, ale ja z jego udziałem to chyba najbardziej lubię Pokutę.
Ale nawet jako faun wygląda fajnie!:D

Ewel_3

ewelina, masz 100% rację, myślę dokładnie tak samo! A widziałaś "Pokutę"? Tam, też jest taaaaaki mmmmm... przyciągający!

Ewel_3

ten moment.. o rany, kolana mi miękną, moglabym na niego patrzec przez reszte zycia... :D

Ewel_3

NO I WŚRÓD SWOICH;D
AAA ALBO JAK POJAWIA SIE W LASKU I NAGLE CALUJE JANE............;D;D;D;D;D

lasia

Tak.... ten moment też jest cudowny...
tylko dlaczego ja nie mogę być na miejscu Jane?
:P

eSKa

może każda z nas znajdzie kiedyś takiego swojego Thomasa Lefroy'a.... Jak nie, to nie ma po co życ. ;p

Ewel_3

oj tak! ;DD zawsze przechodzą mnie takie ciarki przy tej scenie ;p wgl oglądałam Zakochaną Jane z 10 razy ;p mój ulubiony film ;p a James McAvoy jest cudowny ! ;**

Ewel_3

uch ,też uwielbiam tą scenę... tak uśmiech też ale dziwię się, że żadna nie wspomniała o jego spojrzeniu ... to spojrzenie ma w sobie coś takiego... że się rozpuszczasz :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones