Jan PietrzakI

Jan Stefan Pietrzak

2,2
851 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Jan Pietrzak

Niech pan się nie pojawia w polityce bawiąc się z kotem pana prezesa.

Bondman

UUU widać że jesteś POlszewikiem

maciekd_filmweb

A ty durniem. Nie przeszkadza ci, że Pieprzuś był w PZPR?

paw_2

POlszewia won za Don.

Lisowczyk

Ales blysnal pacanie katoprawicowy

użytkownik usunięty
Bondman

Nie chodzi o poglądy tylko, że jest w nich nie do końca szczery, za komuny grał w filmach i występował w kabaretach czyli wcale nie miał źle, jak komuna upadła udawał bojownika a tak naprawdę teraz nadal go udaje bo nic nie zyskał i musi zbierać widzów po 50 zł za występ.

Za komuny grał w kabaretach, filmach i jeździł sobie po zgniłym imperialnym zachodzie. Jeszcze jeden farbowany bojownik o wolność. Pasują do siebie z łgarzem Kaczyńskim.

jan_niezbedny0

Masz racje

jan_niezbedny0

Kolejny kundel szczeka na szlachetnego warszawiaku.
Do budy gnomie.
Kiedy ten facet grał patriotyczne skecze Twój stary nie obłapiał wtedy nawet jeszcze Twojej starej za stodołą.

Lisowczyk

Kompleksy z powodu publicznego świntuszenia twoich starych za stodołami i po rowach lecz na własny rachunek, zamiast wmawiać je innym, pryszczaty chamie z pierdziszewa ze słomą wystającą z butów.

Właśnie dlatego piss-iarstwo jest takie odpychające - bo reprezentuje chamstwo i zdziczenie takich kmiotków jak ty.

A jak chcesz pętaku zgrywać bohatera to nie anonimowo przez internet, tylko na żywo wyskakuj z takimi tekstami i pokaż jaki z ciebie gieroj :)

jan_niezbedny0

Chamstwem mam tyle wspólnego co Ty z kulturą osobistą :)
Do mojego nazwiska przypisany jest herb :)
Pewnie jak pogonili rząd Donka i Kłamaczowej to cała Twoja rodzinka nie mogła spać przez tydzień :)
A staję w obronie imienia faceta, któremu nie jesteś godzien nawet buciorów pastować :)

Lisowczyk

No, herb - chyba na tyłku wygarbowany. Lumpami cię czuć, a nie herbem, ale od anonimowego wymyślania cudzym rodzinom siusiak, muskuły i odwaga ci nie urosną pętaku.

jan_niezbedny0

Ukłony i piękne wyrazy od Zygmunta III Wazy :)
Pozdro :)

Lisowczyk

Uwaźasz się za kulturalnego a porównujesz człowieka do psa

PFWPJB

Jestem kulturalny.
Jeżeli ktoś obrzuca gównem prawdziwego polaka to jest dla mnie bydlakiem.

Lisowczyk

Co to znaczy prawdziwy Polak ? Można nie prawdziwym ?

PFWPJB

Facet poprzez działalność artystyczną napsuł mocno krwi komuchom. Ponadto oceniam go po komentarzach, które czytam.

Bondman

pisdzielec jeden

giovanni50

i nacjonalista a nacjonalizm to w moim skromnym mniemaniu niemal to samo co faszyzm

Bondman

To ta sama grzęda

Bondman

Jesteś idiotą.

Bondman

Odpowiem w imieniu Pana Jana, swoim i wszystkich Warszawiaków z pochodzenia.
Z karków Twoich przodków Nasi wsiadali na konie chamie.
Nie byłbyś godzien za nim teczki nosić.
Co do pisuaru - sądząc z wpisu ma więcej inteligencji i uroku niż Ty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones