Jan Urbański

7,8
752 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jan Urbański

TO TERAZ JAKIS BRUDAS SIE Z NIEGO ZROBIŁ.A SZKODA BO WYDAWAL SIE BYC W PORZO TYPEM..

obserwator_4

I dobrze że sie z niego zrobił brudas..tera wygląda jeszcze lepiej..i tera to dopiero wydaje sie być w porzo gościem =oP

obserwator_4

nie widze brudu żadnego ! dobrze ze nie jest wygolony na łyso jak cała ta ekipa idiotów !!!! hehe golfik lub beema żenuła

obserwator_4

Masz coś do długich włosów?

BartSmith

Ja mam.

krzysiekk123

Chyba jednak nie masz skoro Johnny Depp ci odpowiada.

BartSmith

A skąd wiesz że lubię Deepa? A co ma aktor do kołtuna realnego?

krzysiekk123

Jasne, bo Depp w realu jest łysy. I potem się dziwić, że nikt nie lubi "patriotów" (specjalnie napisałem w cudzysłowie, bo to z prawdziwymi patriotami ma mało wspólnego).

BartSmith

A co ma piernik do wiatraka jeszcze raz się zapytam?

krzysiekk123

Czy wszyscy w Ruchu Narodowym mają coś do osób mających długie włosy czy tylko ty jesteś odosobnionym przypadkiem? Strach pomyśleć jakich jeszcze rzeczy członkowie i sympatycy tej organizacji nie lubią.

BartSmith

Uspokój się. Po prostu z pańczurami mi się źle kojarzą długie włosy. Więc nie obrażaj Ruchu Narodowego włochaczu.

krzysiekk123

Dlaczego włochaczu? Nie naśmiewam się z Ruchu, naśmiewam się z pseudopatriotów. Wiadomo jaką powszechną opinię mają "prawdziwi" patrioci w naszym kraju (media także mają w tym udział). Jeżeli chcesz, aby RN miał jakiekolwiek szanse na pozytywne zmiany w Polsce to przestań upowszechniać poglądy, że ludzie w długich włosach to brudasy. Czy każdy łysy to bandzior lub dres? Wygląd się nie liczy (oczywiście w granicach rozsądku), liczy się to, co ma się w głowie. Mam różnych znajomych, w tym właśnie długowłosych i kiedy czytam takie zaściankowe brednie to mi się śmiać chce, a jednocześnie ciśnienie mi się podnosi.

BartSmith

A ty jesteś patriotą?
Czy lewicowcem?

krzysiekk123

Krowa która głośno ryczy mało mleka daje ;)

Ralph_S_


Wiec?

krzysiekk123

to apropos 99 procent samozwańczych, Polskich patriotów . Podobnie jak z tak zwanymi katolikami.

Ralph_S_

Tak myślałem żeś lewak.

krzysiekk123

he he he ale z Ciebie wariat ;) jestem człowiekiem a politycznym. he he he lewak

krzysiekk123

he he he ale z Ciebie wariat ;) jestem człowiekiem a politycznym. he he he lewak

krzysiekk123

Jestem 100% patriotą.

obserwator_4

Może na wzór "Szczurka" z "To ja, złodziej"..

obserwator_4

moim zdaniem dobiero teraz wyglada dobrze:)

obserwator_4

O rany i po co 'caps lock' ??

platinum

Eeee tam 'caps lock'... koleś jechał pewnie z wciśniętym shift'em ;-)

gorgrzes

dobree xD

obserwator_4

nie no pewnie, lepszy dresik, czapka na bok i głośny hiphop dla szpanu. Tfu

obserwator_4

Dlaczego brudas? Wygląda na czystego.

FrankHoorigan

Tak się na metali mówi.Kołtuny,sierściuchy,skorfy itp.
A tak ogółem to koleś ma już 30kę i pewnie to zdjęcie jest nieaktualne.Teraz pewnie już całkiem zmienił image.I już się nie kojarzy z cwaniaczkiem granym w filmie.

jezi86

No tak, bo przecież każdy co ma długie włosy jest brudny, a w szczególności te jego włosy.

BartSmith

Nie pisałem że jak ktoś ma długie włosy jest brudny.Ani to że każdy metal co ma długie włosy ma je brudne choć pewnie i tacy się zdarzają.Pewnie chodzi o to że o długie włosy ciężko zadbać.Tak się już przyjęło.

jezi86

Strasznie w "to ja złodziej"kojarzył mi się z Benem Affleck'iem (nie pamiętam jak piszę się nazwisko sorry), może przez kształt żuchwy :)

jezi86

Jak ktoś ma długie włosy (ja miałem kilka lat temu) to po prostu bardziej widać, czy są czyste i zadbane, i faktycznie jest więcej roboty na głowie. Na łysym łbie albo krótko przyciętym tak się higiena nie rzuca w oczy.

BartSmith

e tam krytykujecie dlugie wlosy a ja od zawsze uwazalam ze taki facet to niezle ciacho, dlatego mam takiego meza i mi tu go od brudasow nie wyzywac bo bede gryzla!

Valtara

Najwyraźniej nie wyczułaś ironii w moim poście.

Valtara

do kogos musialam post przykleic, padlo na ciebie:)

obserwator_4

Zajrzyj do postu użytkownika "Segal". Wrzucił link do bardziej aktualnego zdjęcia Urbańskiego. Pozdrawiam :)

Bociek_O_le

Jaki brudas bardzo fajnie zagrał no zapisał się w kartach dobrego Polskiego kina,gdzie na dziś go już nie ma.

tomek1973_2

Al ja nie pisałem, że jest "brudasem" :p Pisz do założyciela wątku ;)

Bociek_O_le

Od nośnie do obserwator_4.Sorki Bociek.

tomek1973_2

Nie ma sprawy.

obserwator_4

spójrz na zdjęcie, które zamieścił użytkownik "segal" - tam wygląda jak lamus. Strasznie się stoczył, był złodziejem, potem brudasem a skończył jak lamus.

zbawiony

O kurde, serio - wyszedł jak ciotka klotka, prawiczek etc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones