Jane March

Jane March Horwood

7,6
607 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jane March

ale bardziej wysmienita i pociagajaca gra, pod spodem zebralo sie stado zboczkow, ktorzy chyba nie widzieli nagiej dziewczyny. zalosne jest to.

herkules5_56

Oglądałem ją tylko w dwóch rolach, więc nie mogę za wiele powiedzieć o jej kunszcie aktorskim. Ale muszę przyznać, że oczarowała mnie wyglądem w Księciu Ciemności z 2000 r.

herkules5_56

Trzeba przyznać, że umie oczarować wyśmienitą i pociągającą grą, ale bardziej przyciąga swoim wyglądem. Wątek napisał zboczek, który widział zbyt dużo nagich dziewczyn, być może na stronach o wiadomej tematyce

Artanis

To jest kwestia pewnych założeń, co to jest wygląd. Widziałem ją w tylko jednym filmie: Kochanek. Mnie oczarowała ZANIM zdjęła z siebie cokolwiek (choćby kapelusz). Swoją śliczną buzią. Pomyślałem wtedy, że chciałbym mieć kobietę, którą miałaby takie rysy twarzy. No a później owszem, przyszły grzeszne myśli, ale w tym celu przecież został nakręcony ten film. No cóż, trudno powiedzieć co kto ma na myśli mówiąc: wygląd. Jestem ciekaw, czy facet, który zwraca uwagę najpierw na fizjonomię kobiety a dopiero potem na całą resztę jest zboczkiem. To czy inaczej: został tu założony frapujący wątek. Pozdrawiam

Pawcio_filmaniak

A widziałeś ją w tym filmie o grupie terapeutycznej?

Artanis

Widziałem ją tylko w Kochanku. Jaki tytuł ma film o którym mówisz. Poszukam

Pawcio_filmaniak

https://www.filmweb.pl/film/Barwy+nocy-1994-4066

Artanis

Aaa... to. Widziałem fragmenty. Nie podobał mi się. Oglądałem że względu na fajną seksowną laskę, ale nie zajarzyłem, że to ona. W "Kochanku" to się w niej zabujałem totalnie. Właśnie w tej ślicznej buzi w kapeluszu i warkoczykach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones