Janusz Panasewicz

Jan Panasewicz

5,5
52 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Panasewicz


Zapraszam na stronę wielkiego portalu informacyjnego, oto parę cytatów:

Zrobić każdy potrafi, ale zachować się jak facet to już nie !!!lepiej niech się nie przyznaje ten chłopak, że jest synem takiego człowieka!!!
pieniądze, alkohol, sława...

No pewnie,ze to ich prywatna sprawa
ale ,jezeli sie ma dziecko a ktos pyta czy to prawda to sie odpowiada tak,albo nie twoj interes,ale nigdy NIE!

no coż, po tym facecie ciężko się spodziewać klasy i przyzwoitości...
pokazywanie gołego tyłka na koncercie, wychodzenie w stanie kompletnego upojenia, brak szacunku do wszystkich dookoła....

Eee, myślałem, że z murzynką, to bym się nie dziwił że się wstydzi
a tak OK.

Za wielką wodą na czekolade poczułem chęć
o ciąży jest w tej piosence!!!!!!!

Facet zupełnie bez klasy. Ale co tu się spodziewać...........

Przypalowiec

A co cię to obchodzi? Nie masz swoich problemów, to jego życie prywatne poza tym niewiadomo czy to prawda, w dzisiejszych czasach liczy się tylko kasa, reszta na boku, taka prawda.

Przypalowiec

haha! znam wszystkie teksty Lady Pank, ale zupełnie je inaczej widocznie interpretuje, bo nie wpadłabym na to że to tekst "o ciąży"....Nie zgodzę się też , że to facet bez klasy i szacunku do kogokolwiek. A co do rewelacji o potomku, no to ja myślę, że chętnie by się pogmerało w czyichś sprawach , a tu się nie da, i to jest ten ból co kolego?;)

syla31

Klasa i szacunek to nic coś czego oczekuje się od rockmana ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones