Jean-Marc BarrI

7,6
1 191 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jean-Marc Barr

tacy mężczyźni nie powinni się starzeć...

bunitinha

No niestety :/ Ale starzeje się z godnością nie jak Krzyś Ibisz. Szkoda tylko jest ale niestety nikt nie jest od tego wolny. Pewnie dziewczyny za kilkadziesiąt lat nadal będę do niego wzdychały bo facet jest niesamowicie przystojny w taki przesympatyczny sposób - nawet ja to przyznam :)
No chyba że np za 100 lat on będzie równie atrakcyjny jak dla Ciebie dziś Rudolf Valentino ;) Ale facet jest już wiecznie młody dzięki temu filmowi...

bunitinha

Tacy mężczyźni się nie starzeją. Oni dojrzewają :)

bunitinha

Faktycznie. Nie powiedziałabym, że tak bardzo mógłby się zmienic ;)

bunitinha

Hmm faktycznie przystojny był. Wystarczy, że wyłysiał i czar prysł... Gdyby miał włosy myślę, że nadal kobiety by wzdychały.

lia_7

no tak wszak zawsze miał burze włosów tylko nie wiem gdzie bo raczej na głowie to tam włosów było na palcach .

bunitinha

Zestarzał się jak normalny człowiek bo nie ma takiego olbrzymiego majątku jak gwiazdy z Hollywood. Wyglądał Bosko! ;)

bunitinha

Przecież on wygląda świetnie!! Rasowo jak facet A nie jakaś gwizdałka z cekinami

bunitinha

Syarzeć to się nie powinny kobiety mężczyźniom akurat zmarszczki i wiek dodają tylko uroku, z kobiety sie robią jak kobyły

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones