Joanna Liszowska

Joanna Patrycja Liszowska

5,5
4 890 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Liszowska

Ludzie, opamiętajcie się, bo niedługo oceną osoby dojdzie do poziomu Paris Hilton i piszcie co chcecie, ale ona jest na pewno bardziej utalentowana od tej panny. Wogóle Liszowska to talenta osoba. Jej role są ciekawe, widać, że wkłada w nie serce. Do tego pięknie śpiewa, tańczy, gra w teatrach. Rozumiem, że mogła ostatnio zmęczyć swoją osobą jako celebrite woman, bo rzeczywiście było jej za dużo w TV w programach rozrywkowych, ale myślę, że ostatnio to zrozumiała i ostro zwolniła tempo. Nie skreślajcie Jej! P.s to nadal jest piękna kobieta, a jej częste wachania wagi są pewnie spowodowane stresem związanym z pracą. Nie wszyscy potrafią nad tym panować, więc spóśćcie z tonu i przestańcie sie czepiać jej tuszy (bo czasami to mam wrażenie, iż wygląd jest jedynym wyznacznikiem w ocenianiu jej)!

Lisitto

Całkowicie się z Tobą zgadzam! :)
Jest bardzo utalentowaną osobą. Denerwują mnie osoby, które oceniają tylko jej wygląd.

Lisitto

ta? utalentowana? a w czym ostatnio zagrała? w czym wartościowym, albo chociażby zjadliwym?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones