Jodelle Ferland

Jodelle Micah Ferland

7,6
3 682 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jodelle Ferland

Zagrała tam rewelacyjnie! Wcieliła się w 3 różne postacie i to bez problemu oddzielała je od siebie .. nie każdy to potrafi. Widziałam ją w ''Przypadek 39'' i w ''Silent Hill''. Obydwie role zagrała znakomicie.

SingerAlessa

nic dodać nić ująć, dla niej warto zobaczyć te filmy, w Silent Hill była genialna, mam tylko nadzieje że dalej będzie rozwijać swój talent

użytkownik usunięty
SingerAlessa

Zgadza sie. W ,,SH" boska ,ale niestety kolejna gwiazdka która zeszmaciła sie przez ,,Zmierzch"

Oj tam od razu "zeszmaciła" każdy orze jak może, nie wydaje mi się, żeby Michael Sheen był jakoś wyjątkowo "zeszmacony" przez rolę Aro. Każdy aktor ma na swoim koncie lepsze i gorsze produkcje, to że akurat Ty nie lubisz zmierzchu nie znaczy od razu, że aktor "zeszmacił się" biorąc udział w tym filmie.

użytkownik usunięty
ladygreenroom

Według mnie tak. Nie chodzi o to czy lubie ,,Zmierzch" czy nie. Chodzi o to ,że jest to komercyjna produkcja i zaden aktor nie przyjmuje w niej roli dla wyzwania.

Nie kazdy czlowik podejmuje wyzwanie w swoim wymarzonym zawodzie tylko dla tego, ze kazdy musi z czegos zyc, ich standard zycia wymaga wiecej pieniedzy niz standard Wyklego czlowieka wiec powiem, chociaz zabrzmi to bez sensu, ale .. Musza z czegos zyc xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones