Jodie Foster

Alicia Christian Foster

8,4
33 779 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jodie Foster
pawel1234zg

nie bierz tego do siebie ale raczej
"najwieksze beztalencie w historii kina porownalne do Hulka Hogana";P

Anarion

Jej koniec dojrzysz w "Milczeniu owiec".

pawel1234zg

Też uważam, że Jodie jest dobra, ale jest też wiele innych równie utalentowanych. Jodie jednak niewątpliwie należy do tych najlepszych.

pawel1234zg

nie wiem czy najlepsza :)

pawel1234zg

Mam co do tego wątpliwości, jest wiele innych lepszych i ładniejszych aktorek.

HiFtc

Dla mnie Jodie jest świetna, ale nie uważam ją za najlepszą aktorkę w historii kina :) Bez przesady...

DressedToKill

Dla mnie pani Foster jest bardzo dobra, utalentowana. Ale kilka aktorek cenię i lubię bardziej niż ją. Może nie jest najlepsza, ale zalicza się do tych lepszych - wg mnie.

Bounty

Miałam ucztę ! wczoraj TVP zaserwowała mi Milczenie Owiec z Jodie Foster w roli głównej.

pawel1234zg

najlepsza w historii to ona nie jest i pewnie nie będzie. Nie dorasta do pięt takim aktorkom jak Meryl Streep czy Diane Keaton.

pawel1234zg

ze wszystkich waszych odp najbardziej podobala mi sie pierwsza, ta z hulkiem huganem:) pozdrowienia dla autora:)
a najlepsza jodie i tak jest hihi

pawel1234zg

Nie wiem czy najlepsza, ale w pierwszej lidze na pewno! Obok Meryl, Sissy Spacek, Ellen Burstyn, Jane Fondy i innych.

użytkownik usunięty
pawel1234zg

Całkowicie się zgadzam, jest też kilka prawie tak dobrych, ale Jodie jest najlepsza.

pawel1234zg

na pewno ma na swoim koncie niezly dorobek aktorski, ale jakos do mnie nie przemawia. poza tym jej uroda jest dosc specyficzna i na pewno wiele osob ladna aktorka by jej nie nazwalo.

cave8

Co to ma do rzeczy?

mala_madi

Odnośnie uroda.

mala_madi

Dokładnie.. tzn co uroda ma do rzeczy? A Jodie na pewno jest świetna aktorką co potwierdziła w "Odważnej", "Milczeniu Owiec" i "Taksówkarzu" :)

pawel1234zg

Owszem, bezapelacyjnie najlepsza, bardzo ładna też.

pawel1234zg

Sprawa prosta... ten kto obejrzał z nią tylko "Milczenie owiec" ma prawo stwierdzić, że nie jest ona najlepsza. Natomiast ten, kto zobaczył jeszcze choćby "Odważną" zawsze będzie mówił, że jest ona BEZAPELACYJNIE NAJLEPSZA, bo tak właśnie jest! NIKT nie zagrałby tej trudnej roli tak, jak ona to zrobiła.
Trzeba jej to przyznać, że jest po prostu genialną aktorką, bez dwóch zdań!

PS Co do tego ma jej uroda? ^^ widać już kto tu ocenia... Wolą Scarlet johannson, no jasne... czemu mnie to w ogóle zdziwiło? Poza tym według mnie Jodie jest całkiem ładna.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones