John CusackI

John Paul Cusack

7,6
17 940 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Cusack

John jest Śliczny, przystojny i ma takie słodkie małe usteczka... hmmm rozmarzyłam się... Tak czy inaczej jest bosssski nie tylko jako aktor ale także jako facet :)
Czy ktoś ma podobne odczucia jak na niego patrzy??

Sayouri

usta niemowlaka!!!111 :D
ja go kocham chyba najbardziej ze wszystkich aktorów no c:

sally_storm

ja!! ja!! ja tak czuję:PP
usteczka są,.
jak magnes:P

Meredith91

Ma w sobie coć, co intryguje :))) Magnetyczny facet.

użytkownik usunięty
EneDue

Z tymi niemowlakami to radzę uważać, dość niebezpiecznie to brzmi ;)


Jest wyjątkowo uroczy, zgadzam się. Gdybym wyszła za niego za mąż, miałabym podwójne korzyści, bo dodatkowo zyskałabym za szwagierkę Joan, którą też uwielbiam ;DDDD

Też ją bardzo lubię, a John hmmm... boski, boski, boski i z wyglądu i jako aktor. Uwielbiam go i czekam na więcej filmów z jego udziałem;P

Joan jest super XD

John ma takie świetne spojrzenie. I wgl nie wydaje sie Wam czasami, że ma tak czarne oczy i rzesy, ze wyglada jakby mial kreske na dolnej powiece? :D

paula_kaprys

to samo zauważyłam!!!!!!!! Też się zastanawiam.

Sayouri

popieram jest słodki :P

mniam :P

Sayouri

A mi się średnio podoba, ale jest świetnym aktorem.

Mala_Lady_Punk

A widziałaś go w młodości?

sally_storm

On ma 45 lat, czy to jest starość?

Mala_Lady_Punk

To zadna starosc :)

Sayouri

Przystojny i zdolny, mój ulubiony aktor. Jeden z moich ulubionych aktorów w gwoli ścisłości.

Sayouri

Fakt, koleś ma to coś. Niby nie powalająca uroda, a jednak zabójczo przystojny. Kręci mnie jak cholera ;))

paulinka2213

Dobrze określone bo mnie też kręci jak cholera ! :D

Sayouri

Według mnie jest lepszy od Johnego Deppa. A wiedzcie, że Depp jak dotąd był moim ulubionym aktorem. Rzeczywiście jest słodki.

olupqa

Kazdy aktor ma w sobie ta "swoja iskierke", ktora urzeka, czy to jest Cusack czy Statham- maja w sobie to cos i czesto zastanawiam sie dlaczego to tak ludzi fascynuje, to sa zwykli ludzie, ktorzy w pewien sposob udaja, graja, nie znamy ich w rzeczywistosci, nie wiemy czy znajac ich zycie od "srodka" nadal bysmy ich podziwiali. Sama sie tym fascynuje ale i rowniez zastanawiam czy moglabym sie rozczarowac znajac ich nieco inaczej.

nadzia_filmaniak

no właśnie, chciałabym kiedyś poznać kogoś z nich tak osobiście, ale to tez nie jednorazowo bo to za wiele nie powie, właśnie dlatego,żeby zobaczyć to czego nigdy nie dowiesz się z ekranu i oczywiście nie chodzi mi o jakieś sceny życia osobistego tylko na zasadzie jaki to człowiek i czy mogłabym go polubić, to byłoby ciekawe doświadczenie ;)

maga89

Czasami idealy przechodza nam kolo nosa a my tego nie dostrzegamy, ale pozostaje faktem to, ze tacy ekranowi panowie sa bardziej fascynujacy niz nasi "przechodniowie".

maga89

Tak, ja też bardzo bym chciała poznać wielu sławnych ludzi w tym oczywiście Johna. Spędzić z nim trochę czasu i zobaczyć jaki jen w realnym świecie... marzenia... ;p

Sayouri

"Marzenia wydają się głupie tylko ludziom, którzy ich nie mają."

Sayouri

rzeczywiście...on nie jest mega przystojny czy coś...on ma w sobie te słynne "to coś" i jak dla mnie jest...męski:) tak samo męski jak inni moi ulubieńcy którzy nie grzeszą urodą...ale mają w sobie coś "hypnotajzing" hehe

Natalia89

To zalezy z ktorej strony na niego patrzysz:) nie grzeszy uroda, ale za to ma ciety charakter i bardzo hmmm ciezko sie z nim pracuje na planie filmowym bo jak wiadomo mecze Cubsow sa dla niego wazniejsze niz rola hehehe i za to wlasnie go uwielbiam.... taki "ostry z niego pazur"

nadzia_filmaniak

tu się z tobą zgadzam...chyba ten jego charakterek też jest ujmujący xD

Natalia89

Fakt, charakter ma ciezki- ale to wlasnie wyroznia go sposrod innych!:)

nadzia_filmaniak

Oby było więcej takich jak on:) z dystansem do show-biznesu w Hollywood, bez sodówki, nie grający co rok w 3-4 filmach tylko staranie dobiera role, z charakterkiem, szczery, męski a nie ****** plastuś...hmmm nie pseudo gwiazda(celebryta) tylko aktor-artysta...czy ktoś chce coś jeszcze dopisać:)?

Natalia89

Typowe dla Johna, ale racja jak on sam przyznaje nie lubi Hollywood- to juz go czyni naprawde wyjatkowym, az ciezko wierzyc, ze to aktor:) popieram i szanuje go jeszcze bardziej, bo tacy jak on rodza sie raz na 100 lat!!

Sayouri

Co do ust to się nie zgadzam :p ale jest bardzo ładny, pociągający:) i również ma w sobie to coś... mam kilku faworytów i on jest z pewnością wśród nich, najbardziej śmieszą mnie jego miny! są boskie:):) Moim zdaniem najlepszy film w jakim zagrał to" Ulubieńcy Ameryki"

ruda72

Hehehe Ulubiency sa poprostu -mega bomba, a pomyslec, ze mial w nim nie zagrac...... ;) ma inne rowniez swietne role takie jak np w Con Air- pierwszy film jaki z nim obejrzalam:) pozniej sobie pomyslalam:" jak taki aktor jak John mogl przez tyle lat przejsc mi bez zainteresowania???", popadlam w manie przesladowcza, szukajac filmow z jego udzialem...... ach ten John, potrafi niezle zauroczyc!:)

nadzia_filmaniak

no tak "Con Air- lot skazańców" tam grał z innym moim ULUBIEŃCEM :):) Mam nadzieję, że kojarzysz- Nicolas Cage :):) :)więc dla mnie ten film był podwójną frajdą:) Ja jednak nie mam mani prześladowczej, co nie oznacza, że mi się nie podobają. W każdym filmie robią na mnie wrażenie:D Mieć takiego mężczyznę przy sobie... to jest coś... (choć nie wiem jacy są w realnym świecie. Ale nie mam możliwości poznania ich charakteru wiec opieram się na samym wyglądzie.)

ruda72

Hehehe Cage ma swietne role - razem z Johnem zagrali w dwoch filmach.... z niecierpliwoscia czekam na 2 czesc Ghost Reider :) . Oboje sa swietni i moze w przyszlosci doczekam sie ich w jednym filmie razem.:)

nadzia_filmaniak

No tak Ghost Rider 2 również go wyczekuję, ale jak na razie to nie ma polskiej premiery :( 13 lutego jest światowa... a gdyby była i polska to walentynki byłyby niezapomniane:):)

ruda72

Hehehe prawda,:)

nadzia_filmaniak

Ja miałam tak samo pierwszy film z nim to Con Air :) Popieram rudą co do Cage'a :) jego też bardzo lubię :)

Sayouri

Ladies...napewno widziałyście:) http://www.youtube.com/watch?v=_4pqU0thexc kocham ten wywiad xD

Natalia89

kurcze jeszcze nie widziałam tego, ale na pewno obejrzę jeszcze dziś.! :D thx :)

Natalia89

a tak po za tym...kocham Inside The Actors Studio:) a John jest tam wręcz uroczy i dowcipny :)

Natalia89

Takie to jest.. oglądałam z nim kilka filmów ale już nie pamiętam jak się nazywają... bo jakoś wcześniej nie zwracałam na to uwagi :) Cieszyłam sie, że występuje on i to mi wystarczyło :)

Natalia89

Ten wywiad ogladalam a widzielliscie moze ten;Dhttp://www.youtube.com/watch?v=rKMOXXmw450.. krotki ale zabawny;D

nadzia_filmaniak

heheh no ładnie...ja bym go nie pomyliła z kimś innym xD

Natalia89

nie wiem czy zauważyłyście ale on wygląda tak jakby w ogóle sie nie starzał :D a po za tym bardzo go lubie jest taki magnetyzujący i taki męski, ma z sobie to coś :) chciałabym takiego mieć.

wiki5631

zgadzam się :) czas jakby stanął w miejscu :) ale...on jest jak wino^^ im starszy tym lepszy xD nie mogę się doczekać jego nowego filmu z Nicholas'em Cage'm...:)

Natalia89

No jak z Cage'm to będzie bossssko :)

Sayouri

a i nie tylko z nim...jeszcze ma tam grać jedna z gwiazdek Disney'a....Vanessa Hudgens...a film nazywa się The Frozen Ground i jest już trailer do tego filmu :)

Natalia89

Właśnie go obejrzałam i zapowiada się hmmm... ciekawie John w roli seryjniaka nono:)

Sayouri

w każdej roli jest świetny heheh :) więc bardzo chętnie go w tej roli zobaczę :) to chyba 2 film jak z Cage'm gra... :)

Natalia89

Jak nazywają się te filmy co z Cage'm gra? Znam Polowanie na Łowcę.. a drugi ?
Według mnie to Cusack i Cage są najlepszymi aktorami i do tego tacy przystojni! Rozmarzyć się można ! :D

margolcia24

Jak dobrze pamiętam to Con Air - lot skazańców z 1997 roku :) tam też razem grali :)

Natalia89

Oglądałam ten film. to było dawno więc mogłam nie skojarzyć że tam gra ;) Będzie trzeba odkopać z płyt i obejrzeć jeszcze raz ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones