John CusackI

John Paul Cusack

7,6
18 027 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Cusack

John jest Śliczny, przystojny i ma takie słodkie małe usteczka... hmmm rozmarzyłam się... Tak czy inaczej jest bosssski nie tylko jako aktor ale także jako facet :)
Czy ktoś ma podobne odczucia jak na niego patrzy??

margolcia24

Hehe wiadomo :) też oglądałam lat temu i nie pamiętam dokładnie kogo tam grał...ale jaki młody tam był :) Cusack to świetny aktor a Cage'a też uwielbiam ale ostatnio filmy jakie wybiera to do nawet dobrych nie należą... a szkoda ale rozumiem sytuacje Cage'a

no ale czekam z niecierpliwością na nowy film...bo ostatni film z Cusack'iem jaki widziałam to Kruk z 2012 roku

Natalia89

Ostatnio z Cage oglądałam 12 Godzin i nawet dobry film ale masz racje ostatnio w trochę gorszych gra dlatego lubię powracać do tych starszych :) Z Johnem najbardziej 1408 mi się podoba i 2012 ... heh jaki zbieg okoliczności że według mnie najlepsze filmy z nim to te co cyfry mają w tytule :D

margolcia24

Mnie akurat te dwa filmy podobały się najmniej ;p Natomiast Lot skazańców, przeboje i podboje oraz ulubieńców ameryki muszę koniecznie obejrzeć jeszcze raz i to w niedługim czasie :)

Sayouri

Ja dzisiaj przewertuję płyty i znajdę Lot Skazańców , chętnie obejrzę i przypomnę sobie o czym było ;)

Natalia89

Hmmm... Kruk? jeszcze go nie widziałam, myślisz, że warto go obejrzeć? podobał Ci się? :)

Sayouri

Powiem tak...mnie się bardzo podobało, tym bardziej że lubię pisarza (postać) Edgara Allan'a Poe, Cusack dobrze zagrał...ciekawe jest...ja i tak dałam 10/10 ale wiadomo że innym może się nie spodobać... :)

Natalia89

No spoko rozumiem dzięki :)

Sayouri

nie ma za co :) ale film polecam tak czy siak xD

Sayouri

Ja ;D

Sayouri

Nie tylko ty masz takie odczucia :D On jest cholernie boski i jak tylko spojrzeć to się milej robi! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones