John LennonI

John Winston Ono Lennon

9,1
217 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Lennon

Napisał piosenke o pokoju pod wpływem oparów z marychy a wy go słuchacie jak banda owiec. Nic sobą nie reprezentował, zero talentu, zero rozumu, nawet Tola Szalgowska robi lepszą muzyke.

sally_storm

Fakt, ćpun. W tamtych czasach zresztą większość coś brała. Poza tym, nawet dziś wielu artystów bierze różne rzeczy, Lennon nie był pierwszy i nie będzie ostatni. A z tym brakiem talentu to chyba mocna przesada... Ale czego oczekiwać po kimś, kto ,a w opisie na profilu "MUJ RAP MOJA ŻECZYWISTOŚĆ"... -_-'

kocurr

to że wszyscy biorą to żadne usprawiedliwienie.

użytkownik usunięty
sally_storm

Urodziłaś się za późno lub zbyt wcześnie założyłaś konto na FilmWebie.
Biorąc powyższe pod uwagę radziłbym Ci czym prędzej konto usunąć. Nie ma sensu pisać bzdetów, dziewczyno.

sally_storm

Kiedy czytam twój komentarz dochodzę do wniosku że nie chcę mieszkać więcej na tej planecie .Nawet pewnie nie wiesz ilu wielkich artystów tworzyło "pod wpływem".Nie to że popieram narkomanię ale tak po prostu było . Rozumiem też że można nie lubić Johna Lennona/Beatlesów (o gustach się nie dyskutuje) , ale nie pozwolę żeby ktoś nazywał go beztalenciem . Jak już tak po kimś jedziesz , to daj przynajmniej konkretny argument ,bo z twojej wypowiedzi nic nie wynika . Według mnie nikt nie pisał takich tekstów jak on - takich życiowych . Kiedy śpiewał o miłości to śpiewał o miłości (a nie o czystym pożądaniu , które jest przez dzisiejszych "artystów" zbyt często mylone z miłością) ; kiedy śpiewął o pokoju to poruszał za sobą rzeszę ludzi . Jego teksty są wciąż aktualne . A jeśli chodzi o samo "Imagine" to uwielbiam tę piosenkę , aczkolwiek wiem że jest ona przesłodzona . Sam Lennon był zirytowany faktem że to ta piesonka jest uznawana za jego arcydzieło , gdyż uważał że jego inne piosenki np:" Well Well Well, God , Give me sometruth" są o wiele lepsze , ale są źle odbierane jedynie przez że są za ostre do puszczania ich w radiu .Cytuję: "Imagine" jest tym samym co piosenki "Working Class Hero", "Mother" czy "God" z pierwszej płyty, która była dla ludzi zbyt realistyczna, więc jej nie kupowali. Zakazano jej w radiu. "Imagine" zawiera dokładnie ten sam przekaz, tylko pokryty lukrem. I niemal wszędzie jest przebojem: ta antyreligijna, antynacjonalistyczna, nonkomformistyczna i antykapitalistyczna piosenka... Lukier sprawia, że jest akceptowalna. Zrozumiałem jak muszę postępować" . Mam nadzieję że chciało ci się przeczytać mój komentarz i docenisz te kilkanaście minut , które spędziłem żeby sformułować swą myśl :) Może kiedyś zmienisz zdanie i docenisz prawdziwych artystów, i przeżyję miłe zaskoczenie kiedy wchodząc na twój profil zobaczę opis " MUJ LENNON MOJA RZECZYWISTOŚĆ " :D:D:D Pozdrowienia ode mnie ;)

A i jeszcze jedno - jeśli chodzi o wypowiedź _Hanshiro__Tsugumo_ to myślę że nie trzeba urodzić sie "dziesiąt " lat temu , żeby rozumieć muzykę Johna - ja np mam dopiero 16 lat ,a uważam że The Beatles (zwłaszcza od Revolvera) to coś więcej niż muzyka :)

Artur_1995

zgadzam się :D

sally_storm

Nie mam pojęcia, kto to jest Tola Szalgowska, ale jeśli robi lepszą muzykę, muszę posłuchać, bo jestem bardzo ciekawa.
Być może w porównaniu do takiej 'muzyki' jak rap muzyka Johna to wycie ćpuna. Z tego wynika, że bardzo lubię, jak "nic sobą nie reprezentujące ćpuny" śpiewają na temat pokoju i należę do tej bandy owiec, która woła " muj Lennon moja żeczywistość " ;D

sally_storm

Dobry żart. :) Twój post chyba też był napisany pod wpływem oparów z marychy.

Cleaa

ja mysle ze ten post zostal napisany pod wplywem oparow ale butaprenu...

użytkownik usunięty
sally_storm

A ja CI odpowiem - uwielbiam Johna! :-)

użytkownik usunięty
sally_storm

W przeciwieńśtwie do Lennona to ty sobą nic nie reprezentujesz...zero talentu w trollowaniu,zero rozumu,nawet 5 letnie dziecko lepiej trolluje.

trollować to trzeba umieć

sally_storm

Za to ty po pijaku zgwałciłeś trzynastoletnią sąsiadkę.

Marik1234

to chyba kijem baseballowym, bo jestem kobietą

użytkownik usunięty
sally_storm

Urodziłaś się niepotrzebnie. Twoi rodzice zmarnowali spermę. Tylko ktoś tak niepotrzebny może oceniać jednym durnym wpisem jednego z największych muzyków XX wieku. Co za debilne babsko!!!

sally_storm

aż szkoda na Ciebie słów...

sally_storm

Swietnie spiewal w Bitelsach ale solowo zygac sie chce od jego pioseneczek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones