Joseph KennedyVI

4,1
14 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joseph Kennedy

co prawda oglądałam go tylko w Robin Hoodzie, no i cóż tylko dwa odcinki, ale jest świetnym aktorem i nie owijając w bawełnę - naprawdę ładny lecz przede wszystkim utalentowany

Kasia_Piesik1990

Z kryminalnych bardzo lubię Oddział duchów i Bestię. To jedne z moich ulubionych. Ostatnio oglądałam też iZombie. a Ty?

martyna029

ja tam zły humor ostatnio o dla polepszenia humoru wałkowałam ostatni sezon Monka

Kasia_Piesik1990

Prawdę mówiąc to nie oglądałam, o czym to jest?

martyna029

Detektyw Monk? Detektyw paranoik widzący i czujący więcej niz inni;)

Kasia_Piesik1990

Coś ze świata fantasy:)

Seriale kryminalne oglądam rzadko, bo wolę przygodówki, ale dobry serial nie jest zły:)

martyna029

nie ze świata fantasy - koleś ma nerwice natręctw a tacy ludzie zazwyczaj dostrzegają rzeczy których nikt normalny by nie zobaczył albo na nie nie zwróciłby uwagi;)

kryminały to jedyny rodzaj do którego zgadzam się z mama z którą mieszkam - kryminał w tv = brak walki o władzę nad pilotem

Kasia_Piesik1990

Ja nie oglądam telewizora już od dawna, bo po co mam czekać załóżmy do 20 na megahit polsatu skoro mogę go włączyć w każdej chwili na kompie. Czasem luknę jak mąż ogląda, ale tylko luknę, bo nie lubię oglądać filmu od środka, bo i tak nie wiem o co wtedy w nim chodzi.

martyna029

no widzisz a ja w większości przypadków jestem zbyt leniwa żeby sobie film w internecie poszukać;) i jakoś tych reklam mi wtedy brak;)

Kasia_Piesik1990

Jeśli chodzi o reklamy to w internecie faktyczne ich nie ma, ale masz możliwość pauzy w dowolnym momencie. A w telewizji są reklamy w filmach, bo nie ma jak zastopować, gdy np. masz potrzebę fizjologiczną. Jeśli film wciągnie to żal cokolwiek w nim opuścić i zazwyczaj czeka się do reklamy hehe

Inna sprawa, że te reklamy czasem trwają całą wieczność, zdążysz dom wysprzątać a one nadal lecą, co doprowadza do szewskiej pasji.

martyna029

ale mają swój urok;) i dają możliwość komentowania tego co się widziało;) bo ja osobiście nie cierpię jak ktoś gada mi gdy oglądam...

Kasia_Piesik1990

Ja mam zwyczaj komentowania na bieżąco, co bardzo denerwuje moich współoglądających. Ciężko mi się tego oduczyć.

martyna029

nie przeszkadza mi o gdy oglądam film który znam gorzej gdy robię sobie wieczór premier ;/

Kasia_Piesik1990

Ja filmy, które oglądam też komentuje na zasadzie: ciekawe co oni teraz zrobią albo ciekawe kto okaże się winny. Takie już moje dziwaczne zwyczaje.

martyna029

ja nikogo nie krytykuje jeżeli chodzi o te komentarze;) mama poprostu ciągle pya o to co przed chwilą się stało;/

Kasia_Piesik1990

Haha a Ciebie irytuje opowiadanie jej tego co sama przed chwilą widziała:)

martyna029

no i tu trafiłaś w same sedno bo polemizowanie co mogłoby się zaraz wydarzyć mogłoby się wydarzyć byłoby nawet fajne

Kasia_Piesik1990

Ale wiesz, na to co mogłoby się wydarzyć można stworzyć milion wersji, a za minutę okaże się, że wszystkie były złe.

martyna029

i to w tym jest najlepsze - mówię to ja początkująca pisarka

Kasia_Piesik1990

Pisarka? Co piszesz?

martyna029

opowiadania fantasy i kryminały

Kasia_Piesik1990

Wow, ja jedyne co w życiu napisałam to prace dyplomowe hehe. Masz ciekawe zajęcie, piszesz do szuflady czy do obiegu?

martyna029

do szuflady... kilku osobom swoje prace pokazałam w tym moim dwóm wykładowcom;) ja do napisania swojej pracy dyplomowej nie mogę się zabrać

Kasia_Piesik1990

Zrecenzowali je? Zadowoleni byli? Jeśli chodzi o pracę to powinnaś coś tam zaczynać po woli, lepiej skończyć wcześniej niż mieć obsuwę z terminami obrony. Na jaki temat piszesz?

martyna029

Funkcje i zastosowanie ekotonów w lasach Nadleśnictwa Tuchola. Podobno się moje opowiadania podobają ale nie wiem czy o nie zwykła uprzejmość

Kasia_Piesik1990

Temat całkowicie dla mnie odległy. Prawdę mówiąc mało interesuję się lasami i w ogóle przyrodą, ale za to uwielbiam zwierzęta. Mam psa i kota, chciałam więcej, ale mąż się nie zgodził, ciągle z nim walczę, bo kota też nienawidzi:(

Raczej wątpię, że to tylko uprzejmość, bo wykładowcy są zazwyczaj dosadni w swoich wypowiedziach. Myślę, że skoro Cię chwalili to nie bez powodu:)

martyna029

ja też zawsze myślałam że dla mnie to temat odległy ale po prawie 4 latach studiów nie wyobrażam sobie innego kierunku;)

jak chcesz o mogę Tobie wysłać coś napisanego na szybko specjalnie dla Ciebie;)

Kasia_Piesik1990

Ja zrobiłam swoje studia, bo myślałam, że to kierunki właśnie dla mnie, ale teraz po czasie, wiem, że popełniłam błąd, bo powinnam iść na weterynarię i robić to co kocham od zawsze, ale niestety teraz już za późno.

Oczywiście, że chcę. Mój mail to: martyna.pedrycz@gmail.com

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones