Josh Duhamel

Joshua David Duhamel

7,7
14 658 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Duhamel

Josh nie jest już wolny!!:( Ta farciara Fergie ma go już nawet na papierze.. Boshh, ale jej zazdroszczę..

katrina_15

Matko i co Wam z tego że był wolny!!!
Podniecacie się gościem którego nawet nie zobaczycie na żywca tylko przez TV...

kurka50

No i, a ty sie podniecasz jak oglądasz dobranocke...

katrina_15

fajnie macie ;)


<br/> <br/> <br/>

vector1996

widze ze dyskusja się klei:) hahaha sadzicie takie pierdoły ze was mi szkoda.

jony26

przeciez to są kobiety czyli pod ludzie wiec nic dziwnego ze maja taki sposob myslenia.jak to powiedzial moj znajomy jezeli kobieta mysli polowa mozgu to jest bardzo dobrze-cos w tym jest

riddick1981

też mnie śmieszy to co piszą wyżej..ale chylę głowę przed Twoją jakże jawną inteligencją ;) pozdroo

keesha90

haha dokladnie ale za to faceci mysla 2 polkulami zwlaszcza gdy widza laske szczodrze obdarowana przez nature ;)

riddick1981

człowiek używa ok 10% swojego mózgu. Taka bynajmniej jest teoria. Według tego co piszesz to my kobiety jesteśmy genialne, bo używamy przynajmniej połowę!! A propos tego całego "toku myślenia" to jestem pewna, że koleś co tak cwaniakuje jak ty chowa się przed mamą w szafie albo łazience pod kluczem i gapiąc się na zdjęcie Megan Fox czy innej super laski... albo nie będę kończyć, żeby nie było, że używam wulgaryzmów na forum;)
Wybaczcie, że odświeżyłam temat, ale nie mogłam "tego" tak zostawić;]

katrina_15

A w niedalekiej przyszłości rodzinka się powiększy ;)

Melanie_31

A mi się coś ubzdurało, że oni mają już bliźniaki ;)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones