Jude Law

David Jude Law

8,3
76 858 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jude Law

....nie jest żadnym amantem, a jedynie typem oślizgłego żigolaka o wygłodniałym spojrzeniu...niestety wygląd aktora nigdy nie miał dla mnie drugorzędnego znaczenia....aktor musi mieć w sobie to magiczne "coś"..co sprawia, ze uwielbiamy kreowane przez niego postaci..widziałam z panem Law zaledwie 9 filmów..odpychająca fizjonomia( zwłaszcza wodniste i uduchowione spojrzenie przy całej jego lovelasowatości robi złe wrażenie), jakaś miękkość, gumowatość i zbytnie wydelikacenie ( a może to zniewieściałość)...sprawia, ze zdarzyło mu się z wielką łatwością wcielić w postaci: geja, androida, naiwnego playboya czy nieokreślonego sexualnie donżuana Errola..

lollii

"Wygłodniałe spojrzenie" - fajnie to ujęłaś ;) Mimo to, jednak facet mnie się podoba, ale to jest kwestia gustu. Jakoby uważam, że nie jest miękki, gumowaty, chyba że chodzi Ci o charakteryzacje do "A.I" to fakt, jego twarz wyglądała jak twarz androida, ale to chyba oczywiste ;) A poza tym, wyobrażasz sobie co by nie było, gdyby nie było takich panów Law, którzy nie potrafili by się wcelić w role zniewieścialców? Hollywood przepełnione byłoby twardzielami w stylu pana Sylsvestra S. xD Mam nadzieję, że nie odbierzesz negatywnie mojego komentarza, ponieważ nie miałam takiego celu, by Cię uraziź; udzielałam jedynie odpowiedzi na twój utoworzony temat;)
Pozdrawiam

czasozachlanna

:-)))...Moja droga, oczywiście, że sie z Tobą zgadzam....aktorów typu Jude Law nigdy za wielu...bardzo ciesze się, ze odpisałas, a Twe odmienne nieco zdanie zupełnie mi nie przeszkadza, wręcz odwrotnie cieszy mnie taka różnorodnośc poglądów ...gorąco Cię pozdrawiam :-*

lollii

ja równiez uważam go za bardzo przystojnego aktora. wszystkie filmy jakie z nim widziałam były bardzo fajne, a jego gra może nie była zachwycająca, ale grał dobrze. dlatego lubie bardzo tego Pana

asikaa1980

Może i się nie znam, ale po filmie "Holiday" jestem wręcz owym panem oczarowana:] i ma świetny akcent!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones