Kevin Costner

Kevin Michael Costner

8,2
38 751 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Costner

"Tańczący z wilkami", za którego zebrał dwa oscary i złotego globa, po obejrzeniu tego filmu pomyślałem, świetny aktor i reżyser, ale oglądając resztę jego filmów można dostać cholery, zero, zero zero, no może "Wodny świat" jako wizja, bo ogólnie choć pomysł dobry, film średni, to na tyle jeśli chodzi o Kevina... jeden film, ale za to genialny:)

Yokichi

to prawda ;) naprawde najlepszy film costnera, ale dobrze zagral tez w robin hoodzie :)

Yokichi

ale jednakże dzisiaj po obejrzeniu "Perfect World" stwierdzam, iż Kevin jednak ma talent, tylko najgorsze jest to, że zbyt często nie pokazuje swoich prawdziwych umiejętności grając w tandetnych filmach. Więc poza "Tańczącym z wilkami" (filmem absolutnie doskonałym) są filmy i role, po których Kevin zasłużył sobie na miano dobrego aktora. (mimo, że ma tyle złotych malin nie należy się nimi kierować, gdyż one często są przyznawane idiotycznie).

Yokichi

Jeszcze polecam świetne JFK - też genialna rola Costnera.

użytkownik usunięty
Yokichi

Co ty mozesz gł.abie wiedziec o Costnerze jeden film obejrzałes i juz kupe w gaciach masz a przeciez takie filmy jak Nietykalni ,Bodyguard,Robinn Hood,Wodny Świat(jeden z najdrozszych filmów w dziejach kina)to klasyka a ty podniecasz sie jednym filmem którego pewnie nie zrozumiałes do konca

Powiedz mamie zeby ci tylek podtarla

Wodny Świat jest jednym z lepszych filmów z Costnerem nie wiem czemu ten film nie został doceniony.
Tak to prawda Kevin jest dobrym aktorem, ale w pewnym momencie swojej kariery zaczął za dużo moralizować w swoich filmach (jak np.Wysłannik przyszłości) na siłe chciał ratować świat i wszystkich ludzi.
Nowych filmów z nim nie znam wiec moze ostatnio zagrał cos ciekawego. Kto wie.

disposable

Sam jesteś głąbem Tomie Voight. Wyzywasz kogoś za to, że nie podobają mu się filmy z Costnerem. ja oglądałem wiele filmów z Costnerem i jedne były gorsze, inne lepsze. Wiadomo "Nietykalni" i "Tańczący z wilkami" genialne. Ale taki chłam jak "Wodny świat" nazwać klasyką!? Przecież ten film jest największą klapą w historii kina. Zastanów się lepiej co piszesz. Nie chce mi się nawet komentować już więcej tego co piszesz. Costner miał świetne filmy na początku lat 90. i pod koniec 80. Potem miał jeszcze przebłyski. A taki idiota jak ty Tom nawet nie potrafi zrozumieć tego, że każdy ma prawo do krytyki

ct23

Pamiętajcie o jeszcze jednym starym filmie z Kevinem " Bez wyjścia" . Świetny jak na lata 80- te szpiegowski film .. jeszcze młodziutki Costner i jeszcze wtedy zajefajna Sean Young. Dla mnie miodzio !!!

hakan_2

Ja uwazam, zeNietykLani tanczacy z wilkami i Bodyguard to anjelpsze role Kevina. Niestey wypalił sie jako aktor in jako reyzser. Od ponad dekady wszsytkie jego filmy sa słabe. Slaby jest Wodny świat.. Nie wiem co wam podoba się w tym filmie...
Pza tyym Robin Hood to starszny kicz i chyba najgorsza rola Kostnera w karierze.

hakan_2

"Ale taki chłam jak "Wodny świat" nazwać klasyką!? Przecież ten film jest największą klapą w historii kina"
Nazywając Wodny świat "chłamem" trafiasz na moją czarną liste.
I co z tego, że to była klapa finansowa?? Jakości filmu nie mierzy się ilością zarobionej przez niego kasy. Dla mnie to jest jeden z lepszych filmów Costnera, a że nie poszło na niego do kina tyle osób ile powinno iśc to już nie jest warzne.
Rozumiem, że tobie sie nie podobał, może nie trafil w twoje gusta.

Yokichi

Przesadzasz i to grubo. Tylko "Tańczący"? A "Nietykalni"? A "JFK"? No i oczywiście "Pole marzeń" (mało znany w Polsce, a szkoda). Tylko "Tańczący", phe!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones