Kevin Costner

Kevin Michael Costner

8,2
38 751 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Costner

Kevin...świetny aktor , przystojny mężczyzna.... jak poraz pierwszy obejrzałam film pt 'List w butelce" ...pomyslałam .." przecierz to tylko film.." , nie wiem czemu tak się przejęłam tym filmem ..może dlatego ,że ten aktor zrobił na mnie tak duże wrażenie?? Jestem osobą wrażliwą i tylko na paru filmach wzruszyłam się tak że łza poleciała mi z oczu! I też do tych filmów należy ten!:)....Kto jeszcze nie obejrzał...NAPRAWDĘ WARTO!!

użytkownik usunięty
M_A_R_T_A

hehe, ja tak się popłakałam, że aż mi się broda trzęsła.. :)) a rzeczywiście film po prostu boski :)

Trzy dni po tym filmie chodziłam jak w transie, a przecież to faktycznie "tylko film".... Tym, którzy jeszcze nie czytali książki "List w butelce" polecam, jest również wspaniała...

użytkownik usunięty
M_A_R_T_A

tez tak kiedys myslalam, ale obejrzałam z nim pare filmow i musze stwierdzic, że aktor z niego bardzo marny.. pozdrawiam :D :*

realka madrytka :P

ja tez obejrzalam z nim pare fimow i wcale NIE uwazam, ze marny z niego aktor ...

użytkownik usunięty
M_A_R_T_A

Odkąd oglądnełam film: List w butele (jakieś 3lata temu), Kevin jest moim ulubionym aktorem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones