Kevin Costner

Kevin Michael Costner

8,2
38 751 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Costner

Kevin

użytkownik usunięty

Kevin jest ok, zresztą jak i cały film "Bodyguard". Obejrzałam ten film juz pare razy i jest w nim cos takiego, co w jakis sposób odróznia go od zwykłcyh romansideł filmowych rodem z Ameryki ... W nim główny bohater, notabene ochroniarz nie jest tylko nic nie myślącą kupa mięśni w ciemnych okularach, ale pokazuje swoją bardziej delikatną stronę natury. Wzruszaja mnie takie sceny, gdy facet (taki 100% jak to w jest w przypadku Costnera), mimo swej ogromnej siły fizycznej zamysla się nad tym, co teraz robi, nad tym, ze to jest bardzo romantyczne, i ze nie powienien, i ze musi dobrze wykonac swoja prace, a tu cos takiego, co sie nazywa uczucia. Uff! nie wiem, czy to dobrze ujęłam. Troche duzo napisałam, ale znów mam fazę na ten film, i Kevina :)

Ja bardzo lubię Kevina i mam pytanko mogłabyś mi przesłac ten film, bo jeszcze go nie oglądałam, a bardzo chcialabym...:)
proszę...

Evela

żenujące. myślisz, że tu są sami piraci?
ludzie, którzy naprawdę lubią kino, idą do multipleksu albo do wypożyczalni video....
ROFTL ROFTL
jesteś żałosna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones