Kevin Spacey

Kevin Spacey Fowler

8,8
82 066 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Spacey

Interesuje mnie czy Wy również (kobiety) tak go odbieracie? Dla mnie ten facet jest mega sexy. Z jego twarzy bije taki spokój, inteligencja, zrównoważenie. Mimo iż nie ma wyglądu typowego amanta, dla mnie Spacey jest ciasteczkiem które chętnie bym schrupała. :>

Sighma

Po stylu pisowni domyślam się że masz nie wiecej jak 15 lat podobają ci się starsi panowie?

Sighma

A mi się on zupełnie nie podoba :( ani trochę mi nie podchodzi, gra bardzo fajnie, ale nie ma w sobie tego czegoś, co by sprawiało, że mam ochotę nadrobić całą filmografię w jeden dzień

Phony

właśnie ma to "coś" :)

dycha24

Nie ma :D

Phony

Ma :D

Sighma

Mi sie wydaje ze na kobiety działa jego poczucie humoru , błyskotliwość i pewność siebie , te 3 cechy nigdy nie zawodza . A jezeli facet jest zakompleksiony to nic nie zadziała , chocby nie wiadomo jaki byl umiesniony i laleczkowaty ;-D

verdell_23

Masz sporo racji. Te trzy cechy działają na kobiety, w tym mnie, ale Kevin jest jeszcze bardzo atrakcyjny wizualnie zdaniem wielu przedstawicielek płci pięknej. Uśmiech, spojrzenie, mimika - jemu po prostu niczego nie brakuje:)

Sighma

Kevin ma sarnie spojrzenie, takie ciepło w oczach. Kojarzy z inteligętnym mężczyzną. W American Beauty dobrze wyglądał, ale mnie on nie kręci. Nie mój typ, ale świetny aktor.

Sighma

Myslałam że ja tylko mam takie zboczenie na jego punkcie.Myślę że w ogóle coś mi jest bo bardziej podobają mi się starsi faceci nawet dużo starsi niż chopaczki w stylu Roberta Pattinsona,Liama Hemswortha i innych tego typu gołowąsów .Kevin Jest świetny,boski po prostu.Widziałyście jego uśmiech w House of Cards odcinku 5 ,1 serii w 33 minucie i 37 sekundzie jak nalewa alkohol gościom cudowny chyba ustawię sobie tą scenę na tapetę w telefonie.

Itherael

Ja mam tak samo, bardziej podobają mi się faceci +50, niż gówniarze +20. :) Kevin ma świetny uśmiech! :)

Sighma

Kevin Spacey jest moim wymarzonym mężczyzną <3 <3

Sighma

Moim zdaniem, też jest bardzo przystojny jako aktor :)

Sighma

Myślałam, że tylko mnie pociąga, a tu proszę ;) Dobry i przystojny aktor ;)

reggaex3

No bez przesady, przystojny to on nie był nigdy, a teraz doszedł jeszcze i wiek. Ale ma w sobie coś magnetycznego, no i przede wszystkim jest fenomenalnym aktorem.
Ale przystojnym czy seksownym nigdy bym go nie nazwała ;)

Sol89

Kwestia gustu ;)

Sighma

Kolega z Londynu mówi, że tajemnicą poliszynela jest, że Spacey jest gejem. Będąc dyrektorem artystycznym londyńskiego teatru często i nieukrywanie był stałym bywalcem gejowskich pubów.

Sloper_1981

Gdzieś też mi się to obiło o uszy/oczy.
Wychodzić za Niego nie zamierzam ;) a orientacja homoseksualna nie wyklucza bycia świetnym aktorem i przystojnym facetem (choć pewnie wielu z Was się ze mną nie zgodzi).

vanilla_sky85

W przypadku aktorów orientacja homoseksualna zaskakująco często idzie w parze z byciem bardzo przystojnym i bardzo zdolnym aktorem ;)

Sloper_1981

To juz pewne jest gejem.

Sighma

Dla tych, które/rzy zastanawiają się czy nie jest gejem:
"I chose for a long time not to answer these questions because of the manner in which they were asked, and because I was never talking to someone I trusted, so why should I? Recently I chose to participate because it's a little hard on the people I love."

"I've just never believed in pimping my personal life out for publicity. I'm not interested in doing it. Never will do it. They can gossip all they want; they can speculate all they want. I just happen to believe that there's a public life and there's a private life. Everybody has a right to a private life no matter what their profession is."

Zdementował swoje domniemane bycie gejem i stwierdził, że nie chce wystawiać swojego życia prywatnego i osób, które kocha na pożarcie publice, plotkarzom i paparazzim. Że tak to w skrócie ujmę. :)

I też go uwielbiam, w każdej kreacji. Zdolny, charyzmatyczny, pełen uroku, nie wiem czy to można tak nazwać, ale coś w sobie ma. :)

Tristana

Dzisiaj na Facebooku potwierdził, że jest gejem.

Sighma

American beauty, jak całuje żonke na przyjęciu, to było sexy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
camakal

To już wtedy mało sexy :(

Sighma

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiii bum. Spacey jest homo :D

Sighma

Ja nie jestem kobietą i być może dlatego mam odmienne zdanie. Jeśli chodzi o "te" sprawy to zawsze postrzegałem go jako kogoś w gatunku kryptogeja. Teraz się ujawnił, nie wiem czy to prawda czy zrobił typową "wrzutkę" ale jeśli tak to zgadza się to z wizerunkiem jaki Spacey ma u mnie od lat. Ale aktor prima sort. Pozdrawiam.

Sighma

Musiałabyś być 14-letnim chłopcem, żeby mieć u niego szanse.

użytkownik usunięty
Sighma

Schrupalibyscie go nawet teraz, po tym kiedy przyznal sie, ze ponad 30 lat temu molestowal NIEPELNOLETNIEGO chlopaka (aktora)?

A kiedy on się przyznał? Jedyne co powiedział to to, że nie pamięta zdarzenia przez alkohol i jeśli faktycznie tak się stało to przeprasza.

użytkownik usunięty
Gandalf13

Przeczytaj uważnie notkę z jego twittera, sam sobie w niej zaprzecza.

"I have a lot of respect and admiration for Anthony Rapp as an actor. I'm beyond horrified to hear his story. I honestly do not remember the encounter, it would have been over 30 years ago. But if I did behave as he describes, I owe him the sincerest apology for what would have been deeply inappropriate drunken behavior, and I am sorry for the feelings he describes having carried with him all these years.

"This story has encouraged me to address other things about my life. I know that there are stories out there about me and that some have been fuelled by the fact that I have been so protective of my privacy. As those closest to me know, in my life I have had relationships with both men and women. I have loved and had romantic encounters with men throughout my life, and I choose now to live as a gay man. I want to deal with this honestly and openly and that starts with examining my own behavior."

Proszę, wkleiłem to za Ciebie. Pokaż mi proszę w którym miejscu zaprzecza sam sobie i gdzie napisał wprost że się przyznaje - bo to o to drugie pytałem?

Inna sprawa że teraz nie tylko ten chłopak oskarża Spaceya, więc niewykluczone, że jest coś na rzeczy - ja tego nie osądzam ani nie bronię Spaceya. Wskazuję jedynie że w jego wypowiedziach nigdzie nie było przyznania się "tak, zrobiłem to".

Kevin Spacey - wspaniały aktor!!!!!!!, świat kręci się wokół seksu i teraz nie być molestowanym to być gorszym, trochę za daleko polecieli, są złe rzeczy i ludzie,
tylko takie rzeczy zgłasza się od razu, a nie po czasie, głośno mówi NIE, żeby druga osoba słyszała, bo niektórzy dają nie jasny przekaz i wtedy jest jak jest, albo po czasie coś się "odpodobało" i mszczą się na tej osobie, oskarżając o molestowanie itp. Gdy ktoś zaczyna mnie traktować źle, to mu/jej to mówię ,nie owijając w bawełnę, walczmy z tym, ale każdej sytuacji nie sprowadzajmy do seksu i molestowania, bo już flirtowanie,uśmiech jest złem, pamiętajmy, że są wyższe uczucia- jak miłość, przyjaźń i lojalność !!!!!!!! i te prawdziwe sprawy jakoś się zaczynają,

isw138

Nie wiem, czy tak trzeźwo i odważnie patrzy na te sprawy czternastolatek

Pomijając to co odpieprzył Spacey, to po co ten idiota w wieku czternastu lat poszedł na imprezę dla dorosłych?

użytkownik usunięty
starboy

Tego nie wie nikt poza nim.

starboy

Po co ktoś wpuszczał tam czternastolatka?

NickError

To też dobre pytanie.

NickError

Po to żeby zapiąć go w kakao, a po co?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
camakal

To chyba wielu musiało się z Tobą zabawiać w dzieciństwie skoro uważasz, że każdy homoseksualista to pedofil.

starboy

Słaby bait, śmieciu

camakal

Skoro tak uważasz to nie odpisuj jełopie.

starboy

obciągnij

camakal

Widzę, że uraz z dzieciństwa pozostał.

starboy

Uraz to mozesz miec zaraz na mordzie, sukinsynu

camakal

Zaparz sobie melisy na uspokojenie.

starboy

Pierdzę ci na chleb

camakal

I potem go całego sam wpierdalasz aż Ci się uszy trzęsą.

camakal

Wy się tak rodzicie czy starzy robią wam krzywdę w dzieciństwie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones