Laurence R. Harvey

Laurence Robert Harvey

7,8
718 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laurence R. Harvey

On mnie przeraża! Boje się nawet na niego patrzeć. Ma spojrzenie psychopaty!

karolcia99

Nie tylko Ciebie. Odrażający.

oiaa

true

karolcia99

Ale trzeba przyznać, że do roli w "Ludzkiej stonodze" nadaje się idealnie :)

karolcia99

Możliwe ale w ludzkiej stonodze zagrał niesamowicie

karolcia99

Oj zgadzam sie zgadzam, ta twarzyczka śni mi sie po nocach xD

karolcia99

za odegranie tej roli daje mu maxa wyglad i gra aktorska perfekt

karolcia99

Zgadzam się z Tobą w stu procentach. Za to do Ludzkiej stonogi nadaje się idealnie.
Ciekawe gdzie oni go zaleźli :P

użytkownik usunięty
karolcia99

Na tym zdjęciu pan Laurence też wygląda strasznie :? to jego zdjęcie z dzieciństwa słodki chłopaczek a tutaj po latach taka rola psychopaty zwyrodnialca ;) A polecam obejrzeć z nim wywiady tyle że po angielsku na you tubie wygląda tam w miarę przyjemnie i sympatycznie nawet ;) A to zdjęcie co znalazłem na necie mnie rozwaliło już wtedy miał te twarz taką nietypową xd

https://pbs.twimg.com/profile_images/378800000311028806/d4a0 228aa000d0f62c24c1df44aa
ac8b_400x400.jpeg

karolcia99

Obejrzyj "behind the scenes"Ludzkiej Stonogi - naprawdę sympatyczny z niego typek ;)

użytkownik usunięty
karolcia99

Ale w ludzkiej stonodze 3 ten aktor pokazuje że umie grać też postacie normalne ;) Tam akurat odgrywa w miarę opanowaną i spokojną postać . Bardziej przeraża go zachowanie swojego szefa i nawet lepsza rola bo chociaż ma kwestie mówione a nie milczenie ;) W trójce też wygląda elegancko i nie jest taki jak był w dwójce że miał chore spojrzenie psychopaty był obleśnym grubasem spasionym xd Tam akurat jest zupełnie jak inny człowiek z innej bajki co to aktorstwo może z człowiekiem zrobić ;)

karolcia99

Bez przesady. W filmie może i tak, bo rzeczywiście paskudny tam był (jak to kiedyś stwierdziłam - ohydniejszy od całej pierwszej części, na co składał się i wygląd, i przede wszystkim to, kim był oraz co robił), ale w rzeczywistości? W życiu! Gość wygląda całkowicie normalnie, gdybyście nie oglądali tego filmu i spotkali go gdzieś na ulicy, pewnie nawet nic byście sobie nie pomyśleli. Zwłaszcza teraz, jak zapuścił zarost, który dodaje mu powagi. Owszem, nie oszukujmy się, to nie Adonis, bo puszysty, niski, łysiejący i niezbyt przystojny, ale daleko mu do obrzydliwego, niewielu jest pięknych ludzi, ot, facet jak facet, pamiętajmy też że pierwszej młodości już nie jest. Wyróżnia się nieszczególną aparycją, ale na tle innych aktorów, którymi zazwyczaj zostają ludzie urodziwi, i w filmie, gdzie miał być wstrętny. Swoją drogą wspaniale zagrał, najbardziej odrażający antagonista z całej serii, a widziałam wszystkie części.

użytkownik usunięty
karolcia99

Czy on nie wygrał którejś edycji Mister International?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones