Maciej Stuhr

Maciej Jerzy Stuhr

6,4
72 973 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Stuhr

Stuhr, czekamy na twoją rolę agenta Mossadu, który zabija palestyńskie dzieci. Skoro tak kochasz prawdę, to kochaj całą prawdę, a nie tylko to, co pozwoli ci się połasić do pewnych środowisk.

adamus334

Nie znam się na żydowskich kabaretach. Możesz mi pomóc zrozumieć z czego śmieją się żydzi w poniższym filmie. Dla Polaków (i nie tylko) jest to co najmniej szokujące.

"Israelis feel 'like nobody understands'"

https://www.youtube.com/watch?v=w5d_jdr15XU

skarbekzgor

Wtpię żeby było miejsce na śmiech w strefie gazy.

adamus334

Skąd ta żydowska euforia po zamordowaniu 70 Palestyńczyków? Dla Polaków (i nie tylko) jest to co najmniej szokujące.

"Israelis feel 'like nobody understands'"

https://www.youtube.com/watch?v=w5d_jdr15XU

skarbekzgor

Po Internecie krąży zdjęcie, jak Żydzi sobie zrobili piknik (smartfony w łapach, wygodne krzesełka, napoje), by podziwiać, jak pięknie giną Palestyńczycy w oddali od ich bomb. Jak Niemcy robili dokładnie to samo (np. ta scena w "Pianiście", jak wołali "Wody, wody!" w rozgrzanym pociągu, a Amon Göth się rozsiadł jak pasza nic sobie nie robiąc z ich cierpienia), to wtedy było "aj waj". Teraz już nie ma "aj waj", no chyba, że to ich dotyczy... Moja diagnoza tego stanu rzeczy jest prosta: Niemcy sobie najzwyczajniej w świecie uzurpowali prawo do bycia nadludźmi. Niemcy bowiem nie mogą być nadludźmi, skoro powszechnie wiadomo, że nimi są Żydzi.

robokopo

Errata: To nie jest scena w "Pianiście" tylko w "Liście Schindlera".

robokopo

Moja diagnoza: Coś z wami nie tak.

adamus334

Gówno mnie twoja "diagnoza" obchodzi.

adamus334

Coś to pojemne słowo. Konkretnie mają w głowie sieczkę wymieszaną z antysemityzmem, którego nie powstydziłby się Streicher.

zweistein

Niestety mają za mało szarej materii żeby ogarnąć szerszą perspektywę czy wziąć pod uwagę to co się pisze. Takie spojrzenie przypomina mi zatwardziałego dziada albo jego głupiego wnuczka. Więc to któreś z nich.

adamus334

Boże! To zakrawa o kpinę... Łykacz propagandy, kormoran, pożyteczny idiota mówi cokolwiek o perspektywie... Ty nie masz ŻADNEJ perspektywy. Z ciebie wylatuje tylko to, co ci syjonistyczna propaganda podsunęła...

robokopo

A co jest tą syjonistyczną propagandą bo jeśli mówisz o telewizji to nie oglądam inteligencie Syjonu.

adamus334

Syjonistyczna propaganda to propaganda syjonistów, czyli stawiających Żydów ponad wszystko. Mówią w niej, co im pasuje, a pasuje im, jak nikt nie sprzeciwia się im zbrodniom i bezczelnemu wyłudzaniu pieniędzy.

Tu masz chwilowe serum na twoje zmanipulowanie syjonistyczną propagandą (choć myślę, że skutku i tak nie będzie, bo potrzebny ci porządny detoks...):

http://www.youtube.com/watch?v=oeqAmWvuKLU

robokopo

Ty stawiasz ich ponad wszystko. Widzę że wierzysz we wszystko co zmontowane. A to turyści obserwowali to bombardowanie. Poza tym miałem wrażenie że mówisz o polskich Żydach. Tych Polakach, którzy mają takie korzenie. Nie wiem co mi do gazy. Nigdy mnie tam nie uświadczą. Tak jak i ciebie. Wyjdź z tego swojego pudełka. Na świecie jest wiele ciekawszych rzeczy niż tylko tematy narodowościowe i nienawiść na tym tle. My jesteśmy święci? Za taki uważasz nasz naród? Obyś zginął za nasze zbrodnie, bo ja nie mam pretensji do obecnych pokoleń tylko za to że kiedyś ktoś ich narodowości zabijał nas. Ty chcesz to powtarzać. Tworzysz błędne koło i reszta zakompleksionych nacjonalistów takich jak TY. Trzeba o tym pamiętać i nie powtarzać tych błędów. A nie pamiętać o tym w taki sposób jak ty to robisz. Wtórny debilizm.

adamus334

Wzruszające wynurzenia pożytecznego idioty. Ewidentny żydowski faszyzm, jak na załączonym filmiku, potrafi wytłumaczyć, by syjonistom pasowało... Brednie nie z tej ziemi. Bełkot. Byłeś, jesteś i pozostaniesz idiotą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
adamus334

Tak, tak... Idiota, który mówi, że film pokazujący żydowski faszyzm na tle bombardowań strefy Gazy (jak to sfingować?), jest zmontowany, ale "Pokłosie", które jest na wskroś zmontowanym antypolskim paszkwilem na usługach żydowskich menadżerów przemysłu Holocaustu, już nie jest zmontowane... On tu widzi praaawdę, on będzie Żydów przepraszał, a oni będą na tym robić kokosy...

robokopo

Ograniczony ciasnym mózgiem człowieczku. Wrzucasz coś wykopał na YT i pokazujesz jako reportażowy styl. Co mnie obchodzi czy dziś ktoś dostał tam kulkę czy bombardują twoją chałupę. Gówno! Film to k... czyjaś wizja a montaż jest narzędziem tworzenia. Takrze puki się tam nie wybierzesz i nie nakręcisz dokumentalnego oneshota to wszystko moge podwarzyć.Wiesz o tym? To oczywiste. Ślepy i głuchy. Weź swoje żydowskie teorie i wsadź je sobie w miejsce zagubionego rozumu. ZERO jakiekolwiek wiedzy z ulubionym słowem Syjon i jego pochodnymi. Zjedz obiad z aryjskimi kumplami i idź spać w sen z którego już się nie wybudzisz. Poniał?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
robokopo

Żenujące jest to że ciągniesz tą swoją farsę zwaną twoim życiem! :)

adamus334

Na szczęście Internet nie zna zapomnienia. Twoje żenujące wywody będą tu wisiały, wisiały i wisiały jako dowód, że twój mózg jest całkowicie przeżarty przez propagandę... Jak kiedyś poddasz się detoksowi, to zrozumiesz, co tu bredziłeś. W obecnym stanie odurzenia do ciebie nic nie dotrze... To jest pewne jak śmierć...

... Co go obchodzi bombardowanie strefy Gazy i faszystowskie wybryki Żydówki? Przecież to nieprawda... Jego obchodzi "Pokłosie", czyli paszkwil nakręcony na potrzeby żydowskich menadżerów przemysłu Holocaustu... I on nie widzi w tym problemu... On będzie ich przepraszał, a ci już zacierają swe chciwe łapska, jakich kokosów się tutaj dzięki takim jak on dorobią...

robokopo

Na szczęście widziałem inne twoje oceny i obrazy w twoim 'guście' oraz 'rozmowy' jakie prowadzisz. Nie jesteś przeciwnikiem godnym uwagi. Ani człowiekiem z ciekawym poglądem który mógłby mnie nim zachęcić do zmiany postawy. A jeśli ty na nienawiści się opierasz to nie trafi do ciebie nawet takie tłumaczenie. Światopoglądu twojego nie zmienię. Ale wiedz że nie istnieje wielu takich jak Ty i masz niewielu popleczników.
Z drugiej strony nie wiem kim jesteś, bo mi nie odpowiada kultura nienawiści i przemocy jaką propagują Arabowie w Europie a przed atakiem potrafię się bronić jeśli jest taka potrzeba, ale z tego powodu nie stanę się kimś takim jak mój przeciwnik co Ty robisz. Umię nazwać po imieniu rzeczy i to co widzę. "Don't take my kindness for a weakness." Nie mam już więcej zamiaru brudzić sobie tobą rąk.

adamus334

Coraz lepiej... Nie podoba mu się "kultura nienawiści i przemocy, jaką propagują Arabowie"... Szkoda, że nie podoba ci się "kultura nienawiści i przemocy" mniej wybiórczo...

"Umiem nazwać rzeczy po imieniu" - też dobre. Pożyteczny idiota mówi, że nazywa rzeczy po imieniu. Co za degrengolada...

robokopo

Spójrz wyżej. Dwa dni temu padło twoje imię. Tyle.

adamus334

Nie ma potrzeby, pożyteczny idioto dla syjonistów, pisać "tyle". Każdy zrozumie, że skończyłeś, jak po prostu przestaniesz go zaszczycać tymi wynurzeniami wysmażonymi przez żydowską propagandę...

robokopo

Dla ciebie ciasny mózgu będę pisał tyle ile razy przyjdzie mnie na to ochota. A jeśli jesteś debilem i skończonym idiotą to nic dziwnego że szukasz znajomych, których ewidentnie ci brak (no cóż z takim intelektem...) i próbujesz nazywać mnie tak samo. Niestety nie czuję się ani idiotą ani syjonistą. Więc przykro mi nie zakumplujemy się robociku. :(

adamus334

A już myślałem, że kormoran z gardzielą do łykania syjonistycznej propagandy się uniesie honorem...

adamus334

Aha! I nie dodawaj sobie zalet nazywając się "syjonistą". Nawet ja nie twierdzę, że nim jesteś. Ja twierdzę, że jesteś pożytecznym idiotą dla syjonistów, czyli idiotą, który publicznie wychwala czyjąś propagandę, broni jej, nie wiedząc, że de facto sam sobie szkodzi...

adamus334

Aha! Syjonistyczna propaganda rozpisana jest na wiele chórów. Śpiewa w niej Stuhr i Pasikowski. Między innymi...

robokopo

Naoglądał się chłopaczyna Michalkiewicza i nagle myśli że świat będzie nawracał. Zemsta za kiepskie życie? Antysemityzm! Jasne!

adamus334

Tę narrację też znam: "Nie zajmuj się poważnymi sprawami, bo to takie pretensjonalne, roszczeniowe. Zostaw to nam, a my już będziemy wiedzieli, jak cię zostawić w samych skarpetkach"... Jak widzisz, gówno z tego...

adamus334

Aha! To "kiepskie życie" to też zgrany numer... Myślicie, że wywołacie w kimś odruch odrzucenia czegoś, co jest postrzegane negatywne, i w ten sposób, by nie mieć "kiepskiego życia", wszyscy padną przed wami na ryja, a wy będziecie mogli ich bezkarnie doić? Nie!

robokopo

Jak wymyślisz coś sam to daj znać. W sumie wielkiej różnicy nie zrobiłoby skasowanie całego tego wątku... Same bzdury i strata mojego czasu.

adamus334

Poddaj się detoksowi. Dopiero wtedy możesz oprzytomnieć. Teraz jesteś w innym świecie, świecie pożytecznych idiotów...

robokopo

A ty w świecie pożytecznych wibratorów. Coś ciekawego?

robokopo

Tudzież na dobrą rolę komunisty:

"Mordowanie polskich więźniów w czerwcu 1941 r.

Jedną z najczarniejszych plam w historii antypolskich działań zbolszewizowanych Żydów w czasie wojny był
ich bardzo aktywny udział w mordowaniu polskich więźniów w czasie sowieckiego odwrotu po napaści na
ZSRR w czerwcu 1941 r. Chodziło o mordy na masową skalę. Autorzy dokumentalnej pracy na ten temat
Krzysztof Popiński, Aleksander Kokurin i Aleksander Gurjanow oceniali, że w toku pospiesznej
"ewakuacji" więźniów zginęło od 20 000 do 30 000 polskich obywateli, głównie Polaków i Ukraińców. Zginęli
zamordowani w więzieniach i w toku samej ewakuacji (według tekstu K. Popińskiego, A. Kukurina i A.
Gurjanowa Drogi śmierci, Warszawa 1995, s. 68, cytowanego w książce T. Piotrowskiego Poland's Holocaust,
op.cit., s. 18).

Z kolei według ocen Stanisława Kalbarczyka, w czasie czerwcowej "ewakuacji" ze wszystkich
więzień sowieckich zginęło razem około 50 000 do 100 000 ofiar (według tekstu S. Kalbarczyka Wykaz łagrów
sowieckich miejsc przymusowej pracy obywateli polskich w latach 1939-1943, Warszawa 1993, cz. 1, s. 11-12). I
tak np. w więzieniach w Łucku przeżyło masakrę tylko 90 z około 2000 więźniów (według T. Piotrowskiego,
op.cit., s. 18).

Ze względu na zmasowany charakter mordowania polskich więźniów (a także ukraińskich) w więzieniach
i w czasie "ewakuacji" w czerwcu 1941 r., tym istotniejsze jest pełne zbadanie konkretnej
odpowiedzialności zbolszewizowanych Żydów, uczestniczących w roli katów w owych masakrach. A była
to rola, niestety, dość znacząca.

Jak pisał Mark Paul w odniesieniu do zbrodni na więźniach w czerwcu 1941
r.: Istnieje wiele autentycznych raportów o miejscowych Żydach w służbie sowieckiej uczestniczących w
egzekucjach więźniów przeprowadzanych na szeroką skalę przez sowiecką służbę bezpieczeństwa w owym czasie
(por. tekst M. Paula Jewish-Polish Relations in Soviet-Occupied Eastern Poland, 1939-1941, publikowany w
The Story of Two Shtetls. Brańsk and Ejszyszki, Toronto-Chicago 1998, cz. 2, s. 216).

W książce Zbrodnicza ewakuacja więzień i aresztów NKWD na Kresach Wschodnich II Rzeczypospolitej w czerwcu-lipcu 1941 r. pisze
się m.in. o udziale zbolszewizowanych Żydów w mordowaniu więźniów w Łucku, Oszmianie i Wołożynie (por.
Zbrodnicza ewakuacja więzień i aresztów NKWD na Kresach Wschodnich II Rzeczypospolitej w czerwcu-lipcu
1941 r. Materiały z sesji naukowej w 55. rocznicę ewakuacji więźniów NKWD w głąb ZSRR, Łódź, 10 czerwca
1996 r., Warszawa 1997, s. 82, 102-103, 118).

We wspomnianej książce wymieniono po nazwisku - w oparciu o
wyniki śledztw - niektóre osoby narodowości żydowskiej, które pełniły służbę w więzieniach, gdzie popełniono
masakry. Byli wśród nich m.in. Szloma Szlut, Karp - kobieta narodowości żydowskiej, Mohylow Żyd-
kierowca, Krelensztejn, również narodowości żydowskiej (por. tamże, s. 102-103). Szczególną brutalnością
"wyróżniły się" strzelające do więźniów, ustawionych na dziedzińcu więziennym, dwie Żydówki z Łucka:
Blumenkranz, lat 20, córka właściciela sklepu obuwniczego z ulicy Jagiellońskiej i Spiglówna (brak bliższych
danych) (por. tamże, s. 118). 16

Poza udziałem w masakrach w Łucku, Oszmianie i Wołożynie, udział zbolszewizowanych Żydów odnotowano
m.in. w mordowaniu Polaków w Czortkowie (co już wcześniej opisałem), w Tarnopolu, w okolicach Brańska.
Masakra Polaków w Tarnopolu

Ksiądz Wacław Szetelnicki pisał, że 21 czerwca 1941 r. wraz z wybuchem wojny niemiecko-sowieckiej
wycofujący się Sowieci wymordowali w więzieniach zamkniętych tam Polaków i Ukraińców. Stwierdzono, że w
więzieniu tarnopolskim w mordowaniu brali udział trzej Żydzi z Trembowli: dorożkarz Kramer, Dawid Kummel
i Dawid Rosenberg (por. ks. W. Szetelnicki Trembowla. Kresowy bastion wiary i polskości, Wrocław 1992, s.
213). W tym przypadku dokładne nazwiska żydowskich katów Polaków są więc dobrze znane. Pytanie, czy
polska strona wszczęła śledztwo w ich sprawie?

W "Naszej Polsce" z 8 września 1999 r. podaliśmy list Marii Antonowicz, piszącej o szczególnie okrutnym
mordzie na polskich więźniach w więzieniu w Berezweczu, dokonanym przez NKWD przy udziale bojówki
żydowskiej. Warto tu dodać, że istnieją w innych źródłach potwierdzenia szczególnego sadyzmu mordu w
Berezweczu.

Na przykład profesor Ryszard Szawłowski pisał w swej znakomitej monografii wojny polsko-
sowieckiej 1939 r. o dopuszczeniu się przez Sowietów potwornych tortur wobec więźniów polskich przed
ich wymordowaniem, masakrowania, wydłubywania oczu, odcinania kończyn (por. R. Szawłowski Wojna
polsko-sowiecka 1939, Warszawa 1997, t. 1, s. 416).

Mord na Polakach w okolicach Brańska
Szokujące informacje na temat zbrodni popełnionej przy współudziale Żydów na 40 Polakach z okolic
Brańska znajdujemy w publikowanym rok temu tekście Zbigniewa Romaniuka. Jego autor jest
człowiekiem znanym z niezwykle gorącej troski o pielęgnowanie śladów żydowskiej przeszłości w Brańsku i o
stwarzanie możliwości prawdziwie głębokiego dialogu polsko-żydowskiego.

Przejęty tymi ideami, kilka lat
temu, nawet nazbyt naiwnie zaufał w dobre intencje Mariana Marzyńskiego, kręcącego film Shtetl, który
później okazał się tendencyjnym paszkwilem polakożerczym. Tym godniejsze uwagi są więc stwierdzenia
Zbigniewa Romaniuka, oparte na prowadzonych przez niego badaniach historii miasta Brańska w 1939 r.

Romaniuk mówił m.in.: Główna Komisja Badań Zbrodni przeciw Narodowi Polskiemu bada obecnie sprawę
szokującego mordu na około 40 osobach z Ciechanowca, Brańska i otaczających je terenów. W czerwcu 1941 r.,
dosłownie na godziny przez wejściem Niemców do Brańska, sowieckie NKWD w towarzystwie dwóch żydowskich
policjantów z Brańska eskortowali wyżej wspomnianą grupę do więzienia w Białymstoku. Po drodze natrafili oni
na działania wojenne i musieli zrobić odwrót. Blisko wioski Folwarki Tylwickie, niektórych więźniów
rozstrzelano, innych z braku kul zabito bagnetami i kolbami karabinów (por. tekst wywiadu W.A.
Wierzewskiego z Z. Romaniukiem publikowanym w książce The Story of Two Shtetl. Brańsk and Ejszyszki,
Toronto-Chicago 1998, t. 1, s. 26).
"

skarbekzgor

Ja mniej więcej tę sprawę znam. Tu trzeba mówić jasno: Żydom wydaje się, że wszystkim wmówią, że tylko ich śmierć jest tragedią. Pozostali mogą zdychać. Że za ich śmierć należą im się kontrybucje do końca świata - od winowajców (Niemców), a jak ci nie będą chcieli bulić więcej, to od ofiar Niemców, czyli teraz my w kolejce do szantażu. Mało tego! Żydom wydaje się, że dzięki Holocaustowi będą nietykalni i będą mogli robić, co chcą.

robokopo

Niestety, ale w naszym kraju to już od dawna robią co chcą. Jedyna nadzieja w Ruchu Narodowym.

skarbekzgor

Dużo w tym niestety prawdy, ale nie robią jeszcze wszystkiego, co chcą, bo opór jednak jest. Nie przyjeżdżają np. tutaj masowo z Bliskiego Wschodu po tym, jak Palestyńczyków okradli i wymordowali.

robokopo

A skąd wiesz ile setek tysięcy (lub milionów) polskich paszportów rozdał Sikorski w Izraelu?

skarbekzgor

No cóż... Tego nie wiem... Ale sądzę, że nie mogły być tego setki tysięcy albo miliony, bo jak by tu zaczęli przyjeżdżać, to by się podniósł taki krzyk, że nie byłoby im i zdrajcy Sikorskiemu wesoło. Obiło mi się o uszy, że każdy, kto się stara o polskie obywatelstwo, musi mieć korzenie, znać język, kulturę i swoje odstać. Żydom należą się przywileje. Oni nie muszą nic znać i czekać w kolejce.

robokopo

Nie muszą przyjeżdżać. Wystarczy, że mają paszporty. Jak nadejdzie pora to przyjadą.

skarbekzgor

No cóż, taka możliwość też istnieje, dlatego należy się głośno temu przeciwstawiać. Mają swój kraj, to niech tam siedzą, niech tam ułożą sobie kontakty z sąsiadami, niech tam tworzą społeczeństwo od nizin do wyżyn. Nie potrafią? Trudno, to ich sprawa.

skarbekzgor

Nie, nie. Chłopcy, mylicie się i nie doceniacie wpływów żydowskich, wasze wyliczenia są wręcz naiwne. Sikorski wydał w Izraelu dokładnie 3 miliardy 352 miliony polskich paszportów. Wkrótce zostanie nas, Prawdziwych Polaków, garstka na polskiej wysepce otoczonej wrogim oceanem wszechświatowego żydostwa. Czy wam też włoski jeżą się na łepetynkach?

zweistein

Wiemy, wiemy, żydowski agencie, wszelkie podejrzenia są śmiechu warte, ponieważ wy nie macie żadnych interesów narodowych, wszyscy was kochają, szczególnie na Bliskim Wschodzie, gdzie czeka was istna świetlana przyszłość... A poza tym to was nie ma, więc nie ma co myśleć o próbie przechwycenia władzy, do czego dążycie od zawsze i za co zewsząd byliście przepędzani... Może powiesz, że to nieprawda, żydowski agencie?

robokopo

Po prostu wskazuję, ze najprawdopodobniej chłopcy ( i kuce) ulegliście jakimś podłym (zawsze są takie!) żydowskim manipulacjom, które znacznie zaniżyły liczbę paszportów polskich, którymi obdarował Żydów ten oberzdrajca Sikorski (przypominam: realna liczba: 3,352 mld paszportów PL). Jeszcze macie szansę i możecie zawrócić z drogi zdrady narodowej. Wystarczy, jeśli przestaniecie wierzyć żydowskim agentom o zaczniecie cytować prawdziwe liczby (przeze mnie wskazane), które pochodzą wiarygodnego źródła (polsko-narodowy bohater-agent ulokowany w rządzie izraelskim).

zweistein

Ble ble ble... Bez nowej dawki wiedzy na temat manipulacji na głupich gojach w Izraelu dalej nie ujedziesz...

robokopo

Niestety, w związku z powyższym nie jesteś już polskim patriotą. Dałeś się zmanipulować żydowskim agentom, naiwny goju-kucu.

zweistein

Dlaczego uważasz, że Sikorski jest zdrajcą?

trolbet

A jak nazwać kogoś, kto wydał Żydom ponad 3,5 mld polskich paszportów? Bądź poważny i spójrz prawdzie w oczy.
ONI już tu są. Pochowani w schronach, magazynach i komórkach, czekający na sygnał, żeby rozpocząć krwawą rzeź ludności polskiej.

zweistein

Kpij sobie, kpij, żydowski agencie... Zobaczymy, jak to będzie, jak się wam Arabowie w końcu za wasze zbrodnie dobiorą... A nastąpi to prędzej czy później... Tu nie będziecie mieć odwrotu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones