Maite Perroni

Maitè Perroni Beorlegui

8,1
1 975 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maite Perroni

ale jak dla meni dziwnie chodzi i trochę za bardzo ją promują. Lubię ją za role Zbuntowanych to wszystko, bo w innym nie dam rady za bardzo na nią patrzeć, bo zazwyczaj gra taką ofiarę. Mogliby jej dać taka jakaś lepszą rolę, no ale tu pojawia się pytanie czy ona by się w ogóle w neij sprawdziła, bo nawet jakoś sobie nie wyobrażam żeby zagrała w filmie akcji, lub w dramacie...

olcia125_3

To żalosna aktoreczka i nie wiem jak mogą ją promowac...ciągle gra tak samo jest beznadziejna i sztuczna...są o wiele lepsze latino aktorki od niej...mam nadzieję że nie zagra w żadnej telenoweli i psychofanki w Polsce przestaną się nią tak jarać. :P

nihooya

No dokładnie. Każda nowa telenowela jest z nią. Zawsze gdy widzę ją na tv4 to nie wiem już jaka to telenowela, bo wszędzie gra wprost identycznie i masz racje że sztucznie, te jej miny... Naprawdę nie bardzo rozumiem czym tu się jarać, bo ani dziewczyna nie ma talentu, ani przepiękna to ona nie jest, te jej role w dodatku są takie mdłe i bezradne, a fuj :)

użytkownik usunięty
olcia125_3

wiesz mi jest ladna oczy wlosy brodka wiesz mi jest :)

to Twoja osobista opinia. ja "Ci nie wierzę" bo mam inny gust i jak dla mnie jest przeciętna, ale z kolei Tobie sie moze nie podobac aktorka, ktora mi sie podoba ;)

użytkownik usunięty
sylwia_to_ja

zgadzam sie ale sa tez aktorki ktore sie ogolem podobaja cruz theron itp itd poprostu wiekszosci znacznej wiekszosci a maite ma taka subtelna urode ze dla mnie jest naprawde bardzo ladna i dla wiekszosci facetow tez bo nie wyglada jak ugly betty co nie? :P

wiadomo, że w ugly betty america ferrera została obrzydzona na potrzeby serialu, ale poza serialem jest średnio atrakcyjna. a co do mojego gustu to staram się nie kierować opinią większości i tym co jest modne. Lubię to co lubię i już :)

użytkownik usunięty
sylwia_to_ja

ja tak samo dlatego uwazam z maite jest najladniejsza i ciut ladiejsza od cruz :) lubie ogolnie czarno wlose :P

olcia125_3

Ale hejt, skąd tyle nienawiści:D

olcia125_3

Zazdrosna, że nie możesz być taka piękna

olcia125_3

Przestań jej zazdrościć urody, bo ewidentnie jej zazdrościsz,sama jesteś brzydka jak noc tylko spójrz w lustro,a się przerazisz własnego odbicia,wiesz z tej zazdrości kiedyś Cię żółć zaleje

nihooya

Kiedyś ją lubiłam,nie powiem ale już mam dość w Tv ciągle te same twarze wszystko co się dzieje to Maite Perroni,Maite Perroni i Maite Perroni,jakby wokół niej świat się kręcił,zawsze gra płaczki i mam już tego dość,nie lubię jej i nie jest aż taka piękna.

użytkownik usunięty
Susanitaaa

wiesz mi ze jest i nie tylko ja tak sadze a wy znaczy sie wy panie zazdroscicie i tyle

Wiesz,że mi wiesz nie mam czego no chyba nie tej tapety na mordzie ?

użytkownik usunięty
Susanitaaa

chyba jakas frustratka jestes Ty z kolei to piekna jestes bez makijazu.... prosze przestan

Haha albo jak w TDA zrobili z niej modelke haha żenada! ta tapeta to aż jej się sypią i nos ma długi i jakiś szeroki.A po twoich wypowiedziach można się domyślić,że jesteś taka pusta jak ona .

użytkownik usunięty
Susanitaaa

ja cie nie wyzywam ani nie ublizam to po 1 a po 2 jestem facetem i dlatego wiem co mowie ze jest piekna a ty jestes jakas zakompleksiona ! pozatym laski sa bardzo zazdrosne o ciuchy facetow a najbardziej o urode innych lasek wiec prosze przestan sie wypowiadac bo obiektywna nie jestes chyba ze jestes lezba

I kto tu kogo obraża? i w poprzednim poście to Ty zacząłeś bo chyba nie możesz wytrzymać,że obrażam Twoją ulubienicę.Po 2 nie obchodzi mnie czy jesteś dziewczyną/chłopakiem czy nie wiadomo kim a po 3 mam prawo powiedzieć swoje zdanie a tobie pozostaję tylko to zaakceptować bo obrażając mnie nie zyskasz wiele bo mnie to nie uraża ;p .
Ja po prostu jej nie lubię i nie mam czego jej zazdrościć bo jakby tak było to bym jej nie wyzywała a ona mi się zwyczajnie nie podoba,moim zdaniem jest od niej multum ładniejszych aktorek i to im powinni dać szanse anie tylko Perroni.

użytkownik usunięty
Susanitaaa

daruj sobie i tyle...

To moje zdanie i tyle ;p.

użytkownik usunięty
Susanitaaa

widze ze zakompleksione szesnastolatki musza miec ostatnie zdanie....

Chyba człowieku jesteś ślepy albo taki głupi.W przeciwieństwie do Ciebie nie mam kompleksów i nie każdemu mu się podobać Perroni,mi się nie podoba jej szeroka,wytapetowana twarz i tyle..

Susanitaaa

Co racja to racja. Jak zobaczyłam ze zrobili z niej w serialu modelkę to nie mogłam się powstrzymać od śmiechu, bo zupełnie się nie nadaje, ani to ona chuda, ani wysoka (ma chyba z metr 60 najwięcej )ani nawet wyglądu modelki. Może panu wyżej się podoba bo ma dość kobiece kształty i to pewnie jej zaleta.

olcia125_3

Sama jesteś brzydka i na dodatek beznadziejna, zazdrościsz jej urody bo sama brzydka jesteś jak noc i na dodatek drętwa,spójrz w lustro to się przerazisz.

Susanitaaa

Maite jest jedyną najpiękniejszą aktorką

Susanitaaa

No jak by nie było to Ty zaczęłaś obrażać pierwsza i wylądowała swoją flustracje na Maitie Perroni ,bo możesz pisać co chcesz to i tak wiadomo że jej zazdrościsz urody której Ty nie posiadasz. Żałosna jesteś tak jak ten Twoje żałosne i drętwe komentarze .Twoje komentarze świadczą o tym jaka jesteś płytka i zazdrosna,bo zazdrościsz jej wszystkiego urody,kunsztu aktorskiego i to jak przepięknie śpiewa bo głos ma Anielski,ale tego pewnie też jej zazdrościsz.

Susanitaaa

Pusta to Ty jesteś z zazdrości

Susanitaaa

Ech widać że ewidentnie jej zazdrościsz ,bo sama jesteś brzydka i zakompleksiona mów co chcesz każdy wie że jej zazdrościsz urody której Ty sama nie posiadasz,ale czy to jej wina że jesteś brzydka jak noc ,a ona piękna,a wręcz przepiękna.

Susanitaaa

Masz niską samoocenę i dlatego tak jej zazdrościsz

Susanitaaa

Jak by Tobie ciągle kazali grać płaczki to też byś grała,takie dostaje role tak musi grać robi co jej każą, czy tak trudno to zrozumieć? Nie rozumiem czego Ty nie rozumiesz.

nihooya

Mam nadzieje, że nie myslisz o Bracamontes bo to byłaby już przesada.

nihooya

Zazdrosna bo to najpiękniejsza aktorka

nihooya

A według mnie gra świetnie szczegulnie w Mi Pecado i nie wydaje mi się że gra stucznie bo gra bardzo dobrze i ja chętnie bym ja znowu zobaczyła w jakiejś nowej telenoweli jako propagonistke.

olcia125_3

Ma zagrać w nowej telenoweli i mają dać jej starego prota

Dani15

nazwa telenoweli to Cachito del cielo i protem ma być PEDRO FERNANDEZ.

olcia125_3

Nie każdy musi ją lubić, ale wyzywanie drugiego człowieka, obojętnie czy jest sławny czy nie i robienie z siebie samego nie wiadomo kogo świadczy tylko o pustości i płytkości takich osób. Chcą pokazac jakie są fajne a wychodzi odwrotnie, cóż widać wychowanie robi swoje.

Ingrid_Fox

Ale ona jej nie wyzywa tylko mówi,że Maite nie nadaję się na rolę modelki bo jest niska i troszkę przy kości a modelki są wysokie więc Maite daleko do modelki.I powinni przestać ją tak promować bo jest milion aktorek ładniejszych od Maite.

Susanitaaa

Nie do niej miało to być, aczkolwiek 'ładniejszych od Maite' to znaczy w twoim rozumowaniu uroda ejst najważniejsza i trzeba promować tylko tych ładnych, ładniejszych. Płytkie.

Ingrid_Fox

Przepraszam bardzo ale czym innym według ciebie miała by zasłynąć ta aktorka? Bo na pewno nie grą aktorską.... Ona kompletnie nie umie grać i to widać bo jak próbuje grać kogoś innego niż ofiarę to wychodzi jej to tak beznadziejnie że i tak czy siak pozostaje tą ofiarą.

olcia125_3

Tak to prawda W rebelde - Płaczka! Nie igraj z aniołem - płaczka! Triumf miłości - płaczka! np w Rebelde Roberta ją lekko pojechała ta poszła i zaczęła płakać.W nie igraj z aniołem viliana ją pojechała ta strzeliła minę cierpiętnicy odeszła w kąt.W Triumf miłości nawet jak ją porwali nie umiała dobrze tego odegrać,udawała że kocha Alonsa a jak zobaczyła,że Jimena całuję się z Maxem to już ryczeć chciała a powinna wejść jemu strzelić a ją wytargać za kłaki a nie beczeć bez przerwy;/ no proszę was gdziem ona umie grać ? to ja byłabym w szoku gdyby ona odegrała viliane jak ona tylko cierpiętnice gra;/

Susanitaaa

Ja uważam, że świetnie gra. W Rebelde, CCEA, TDA grała osoby o podobnej osobowości, płaczliwe i ofiary losu, ale myślę, że każdą zagrała inaczej, i w ogóle grane przez nią postaci nie są do siebie podobne(choć mają podobne historie). To duży plus. Wiadomo każdy ma swoje zdanie na ten temat, ale oglądając wywiady z Maite stwierdzam, że jest nie tylko piękną, dobrą aktorką ale także jest bardzo naturalna, skromna i na pewno za to lubią ją producenci serialów, angażując ją w główne role, bo miło im się z nią współpracuje. Pamiętajcie, że jak jest w scenariuszu tak musi grać, więc czy płacze czy nie, to nie od niej zależy.

Susanitaaa

Wiesz co to takiego scenariusz? Chyba nie, szkoda, że Maite przyjeła rolę w takim chłamie jak TDA i u boku tego wymoczka jakim jest Levy.

Ingrid_Fox

Foxie widać,że ty nie umiesz sobie z tym poradzić.William nie jest wymoczkiem i żałuję,że zagrał z kimś takim jak Maite.Owszem wiem co to jest scenariusz,ale nie zwalaj winę na scenariusz. Ja popieram Olcię125_3 żeby być dobrą aktorką,trzeba umieć odegrać każdą rolę dobrą-złą-szaloną-psychopatkę.Może talent Maite się rozwinie lecz szczerze wątpię.

olcia125_3

Owszem grą. Nie gra wybitnie, ale przynajmniej jej idzie, nie jest drewnem. Rozumiem, że jej nie lubisz i tylko krytykujesz. Cóz, ostatnio taka moda. Obojętnie jakbyś zaprzeczała to widać. Nie wychodzi jej beznadziejnie, ale trzeba oddzielic to czy się kogoś lubi czy nie od tego jak mu idzie. Ostatecznie to twoja zdanie, masz prawo, ale nie lubie podejścia, że ty jedna masz racje - gra aktorska zła a kto uważa inaczej ten głupi. Teraz Maite zagra w filmie i mam nadzieje w końcu weźmie się za muzykę.

Ingrid_Fox

Przecież cie nie krytykuje, powiem więcej sama ją kiedyś uwielbiałam gdy byłam jeszcze młodsza jak grała w Rebelde albo CCEA. Tylko że z czasem kiedy dostawała nowe role i wszędzie grała bardzo podobnie (i nie mówcie ze nie bo nie macie racji ) przestałam ją lubić. Ja oczywiście rozumiem, ze tak jest w scenariuszu i ona musi tak grać, ale dlaczego biorą ją do takich ról? Bo tylko w takich potrafi grać taka prawda. A co za tym idzie nie jest dobrą aktorką, bo dobry aktor potrafi zagrać każdą rolę lub być mistrzem w jednej (np. w komediach tak jak Wooody Allen). No ale ona nawet w tej swojej roli płaczki to nie wypada najlepiej i to jest moja opinia. Oczywiście szanuje też twoje zdanie, że ją lubisz i tak dalej, no ale ja też wyrażam tylko swoje zdanie. "gra aktorska zła a kto uważa inaczej ten głupi."- nie wiem skąd to wziąłeś ja tak nie uważam, bo może ci się podobać jej gra aktorska, ale jednak myślę że gdybyś porównał ją do innych aktorek sam byś stwierdził że jednak maite do najlepszych nie należy. Pozdrawiam.

olcia125_3

Porównała i stwierdziła. Ingrid to imię żeńskie, nawet jeśli tu wystepuje jako pseudonim. Nie uważam, że jest najlepsza, ale bez przesady. I oto jednak to co mówiłam - nie mówcie, że nie bo nie macie racji - czyli tylko moje zdanie się liczy a wy jesteście w błędzie, takie rozumowanie. Cóż, każdy może mysleć co chce, uwazam, że są lepsi i gorsi od niej. Dostaje takie role, trudno, ale radzi sobie. Mam nadzieje, że kiedyś dostanie lepszą rolę bo role płaczek grać może chocby taka Bracamontes.

Ingrid_Fox

" I nie mówcie ze nie bo nie macie racji "- oznacza moja droga prawdziwą prawdę a nie opinię. Przecież nie zaprzeczysz mi że nie grała podobnie tych swoich ról. W Triumf miłości- dobra, uczciwa, w mój grzech to samo, w nie igraj z aniołem to już w ogóle dziecko anioł, więc to ze napisałam "i nie mówcie że nie bo nie macie racji" mógłbyś najwyżej podważać swoimi racjami, chociaż nie wiem jak według ciebie te role się tak bardzo różnią. (oczywiście chce podkreślić że nie gra w nich identycznie, żeby nie było, ale podobnie). Radzę się zastanowić nad pojęciem opinii a prawdy.

olcia125_3

Maite jest dobrą aktorką, w Mujeres asesinas zagrała bardzo dobrze. Dlatego jestem pewna, że dostanie kiedyś czarny charakter i z powodzeniem go zagra. Ogólnie Triumf miłości nie był jakąś ekstra telenowelą, ale zawsze lepiej zagrać kolejną ofiarę losu niż nic.

olcia125_3

W twoim mniemaniu na pewno. 'Wielka pani' doprawdy nie musisz mówić mi co mam robić. Role same w sobie dużo się nie różnią, chodzi o telenowele, chyba zapomniałaś. Najciekawszą z nich był zdecydowanie Mój Grzech. Triumf Miłości to gniot jakich mało, oglądałam Cristinę lata temu. Szkoda, że zagrała w czymś takim.

Ingrid_Fox

Posłuchaj my nie będziemy się powtarzać tylko dlatego,że nie potrafisz uszanować zdania! nie lubimy Maite i tyle dla nas jest słaba i przegrana i raczej jej nie polubię jej.Nikt nie będzie mnie przekonywał,choćby nie wiem co,te roli płaczki mnie nudzą,nawet nie potrafi porządnie,ja nie wiem czemu ona jest tak popularna ? w Meksyku jest tyle pięknych kobiet i to z wielkim talentem aktorskim! Np Aracely Arambula, Maritza Rodriguez,Sonya Smith,Catherine Siachoque i wiele,wiele innych <3

Susanitaaa

Ktoś z Internetu nie będzie osądzał czy potrafię usznować zdanie czy nie. Potrafię, ale wasza zwykła zajadliwość jest żenująca więc się nie dziwcie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones