Maite Perroni

Maitè Perroni Beorlegui

8,1
1 980 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maite Perroni

ale jak dla meni dziwnie chodzi i trochę za bardzo ją promują. Lubię ją za role Zbuntowanych to wszystko, bo w innym nie dam rady za bardzo na nią patrzeć, bo zazwyczaj gra taką ofiarę. Mogliby jej dać taka jakaś lepszą rolę, no ale tu pojawia się pytanie czy ona by się w ogóle w neij sprawdziła, bo nawet jakoś sobie nie wyobrażam żeby zagrała w filmie akcji, lub w dramacie...

Ingrid_Fox

Więc ktoś z internetu nie będzie podważał mojego zdania.
To nie jest nasza zwykła zajadliwość,my tylko wypowiadamy na temat danej aktorki a to że nam się nie podoba to nie nasza wina,to ty usiłujesz dalej z nami dyskutować,więc jedynym żenującym w tym dyskusji jesteś ty.

Susanitaaa

Dawno mnie nie było, szkoda czasu na byle kogo. Niemniej zajrzałam z ciekawości i widzę jak się pienią. Ja tylko stwierdzam fakty więc nie szastaj wyzwyskami bo nudna jesteś.

Ingrid_Fox

Byle kim jesteś Ty i nie bądź taki cwany,nie umiesz uszanować kogoś zdania to idź się lecz bo zachowujesz się jak pacan.

Susanitaaa

Co jeszcze ciekawego powiesz? Doprawdy, nie lubisz - nie lub. Głupie jest krytykowanie jej a jak ktoś ciebie skrytykuje to od razu rzucasz się z ryjem. Wystarczy trochę podpuścić i widać efekty.

Ingrid_Fox

Nie rozśmieszaj mnie to Ty się rzucasz jak świnia,widać,że masz problemy,chyba masz żółte papiery? Ja wyraziłam swoje a jak tobie się nie podoba to trudno,musisz to zaakceptować.Widać,że od razu ci się nie spodobało to zacząłeś swój wiejski słownik,i ryj to masz ty i stul pysk bo zero kultury nie masz.

Susanitaaa

Pamiętaj, że złość piękności szkodzi więc już się nie krzyw. Zrozum, że naprawdę mam gdzieś czy lubisz Maite czy nie. Absolutnie nie obchodzi mnie zdanie jakiegoś ludka, nie mam z tym problemu. A od świni się odczep, co te zwierzęta ci zrobiły? Masz coś do wsi? Ludzie tam mieszkający są mądrzejsi od ciebie. Pyska nie mam, nie jestem tobą. Żyj w swoim świecie gimnazjum. Pusty śmiech mnie ogarnia jak oceniają moją kulturę w ogóle mnie nie znając. Na tym kończę, chcesz pogadać? Mów do lustra.

Ingrid_Fox

Do gimnazjum to chyba chodzisz ty,wnioskuję to po twojej wypowiedzi,ale niestety trzeba żyć z tym że w kraju to same bydło jest i nie ma już normalnych ludzi na poziomie,ja wiem,że Cię to drażni,więc idź do przychodni i się z tym uporaj bo masz problem sam ze sobą,to jest moje zdanie i nie będziesz mi narzucał swojego,wolny kraj więc każdy może mówić co chcę.Żeby oceniać kulturę wcale nie trzeba go znać,widać po twoim poście,że ci go brak,nie masz klasy chłopcze/dziewczyno czy kim ty wgl jesteś,chyba małpą bo do kogoś nie mówi się,że ma mordę,uważaj co mówisz,bo mogę Cię również tak nie miło potraktować,bo ja sobie nie dam wejść na łeb a cwaniakować to możesz sobie z ludźmi na twoim poziomie,bo ja sobie nie pozwolę!

Susanitaaa

Szczekaj gdzie indziej. Ty obrażasz i wyzywasz mnie cały czas, twój post ocieka jadem. Dowartościowałaś się? Gorączkujesz się co znaczy, że dałaś się podejść i chcesz koniecznie być górą. Co ciekawego jeszcze powiesz albo jak mnie powyzywasz? Znasz widzę więcej podwórkowych odzywek? No widzisz a ja mam głowę a Ty masz łeb, dobrze, że chociaż coś przyznajesz. Odczep się od tych biednych zwierząt. Porównywanie do zwierząt jest prostackie. Jeśli z taką wrzawą zareagowałaś na mój post to znaczy, że jest coś w tym co napisałam. Naprawdę się przejełaś tym co napisałam, co widać po tym co sama piszesz. Dzieciarnia od dziecka wychowywana w świecie komputerów tak już ma.

Ingrid_Fox

Dziecko drogie opanuj się bo żyłka ci w dupie pęknie :) a czy ja się denerwuję? ja tu z ciebie się śmieje bo twoje psoty są tak śmieszne,ze aż żałosne,gubisz się ,bo nie wiesz co pisać,po co się tak pocić? ja wiem,że chcesz się popisać tym wieśniackim słownikiem,ale ci to nie wyjdziesz bo z taką szczekają mordą daleko nie zajedziesz,w końcu skretyniejesz,wybacz ty już jesteś kretynem,nie umiesz odróżniać słów,boisz się czegoś? a spokojnie,ja sie o siebie nie boję,podwórkowym pyskiem jesteś ty bo ja w przeciwieństwie do ciebie umiem zachować spokój a Ty nie,zamiast przesiadywać na kompie to szczote w łapę i jazda śmieciu a nie będziesz tu gryzmolił psiaku.Szczena i wyleci i sobie narobisz łebku.

Susanitaaa

Jednak nie myliłam się. Starasz się udawać jaka to jesteś lepsza, a jednak piszesz głupi tekst w każdym zdaniu. Gdybyś naprawdę była taka jak mówisz miałabyś więcej dystansu i nie denerwowała się tym co ludzie piszą w Internecie a jednak cię to obchodzi bo nieudolnie starasz się dowieść z jakich to 'wyższych sfer' pochodzisz. Śmiejesz się z własnej głupoty. Wyświechtane frazesy ci nie pomagają. Doprawdy gdybyś miała więcej oleju we łbie lałabyś na to a nie pisała jaki to masz ubaw, a jeśli obrażanie ludzi w Internecie tak cię bawi to żal mi cię. Nie umiesz zachować spokoju, widać to. Bo co post to lecą wyzwiska z twojej strony co bym nie napisała. Czy odpiszesz czy nie, ja kończę tę 'zabawę'. Trzymaj się i wyjdź z piaskownicy.

Ingrid_Fox

Ja też kończę,bo nie ma sensu tego ciągnąć.Pisz sobie co chcesz,mnie to nie wzrusza,ja wiem swoje i już i na tym przestanę.

olcia125_3

Co ty człowieku piszesz widziałam jej inne zdjencia że jest ładna a ty jej zazdrościsz kariery że grała w tylu filmach może jest mała ale ja wszędzie biorą i w dodatku śpiewa. Jest ładna Aktorka i Życze jej dalszej kariery zawodowej .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones