Malcolm McDowellI

Malcolm John Taylor

8,2
11 971 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Malcolm McDowell

i taka jest smutna prawda.... a szkoda

Leon_B_Fink

Jeśli mówisz o "Mechanicznej pomarańczy", to chyba nie oglądałeś "If..."

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Bruce_Lee

Niestety nie... Nie wiem skąd jesteś, ale w warszawskim Iluzjonie, raz na jakiś czas go puszczają.

alhaim

Uhh... do Warszawki to mam z kilkaset kilometrów (Małopolska!!!). Masakra :/ Mam słabawą wersję filmu (dźwięk trzeszczy), do tego film jest o szkole - więc tym trudniej będzie mi zrozumieć :/
Dzięx za odpowiedź.
Pozdro

Leon_B_Fink

heh tylko ciekawe, której jednej w sytuacji kiedy tych świetnych ról było tak wiele

Leon_B_Fink

Nie jednej, "mechaniczna pomarańcza", "Kaligula" <-- !!!!, w "gangster no. 1" był niezły

Leon_B_Fink

A "If..."? Wiem, że on ostatnio gra czesto w popelinie, ale jego zestaw ról z przeszłości jest całkiem niezły. Żadne tam jakieś "przeboje" ale filmy które i dziś są o czymś....

Jorjan

Nie tylko If nalezy tutaj przypomniec, ale pozostałe filmy Andersona w których Malcolm zagrał, a wiec Szczęćliwego człowieka i Szpital Britania. Poza tym Sylwetki na horyzoncie Loseya! Pewnie znalazły by sie jeszcze jakies role na miare jego talentu, ale to i tak nie zmienia faktu ze aktor nie był w pełni wykorzystany przez kino:(

Jorjan

Nie tylko If nalezy tutaj przypomniec, ale pozostałe filmy Andersona w których Malcolm zagrał, a wiec Szczęćliwego człowieka i Szpital Britania. Poza tym Sylwetki na horyzoncie Loseya! Pewnie znalazły by sie jeszcze jakies role na miare jego talentu, ale to i tak nie zmienia faktu ze aktor nie był w pełni wykorzystany przez kino:(

miczum

Mnie się np. podobobał w filmie "Ludzie koty" z 1982r. (remake wersji z 1942), gdzie wystąpił u boku Nastasji Kinski. Co do samej postaci aktora i jego kunsztu to można powiedzieć, że jest aktorem dobrym, lecz dla mnie osobiście jego jestestwo i styl bycia (jak go odbieram) jest bardzo odpychające dlatego staram się unikać filmów z jego udziałem.

Leon_B_Fink

Jeśli mówisz o "Mechanicznej pomarańczy", to chyba nie oglądałeś "Caligola", to jest dopiero popis!

Leon_B_Fink

Po części to właściwie prawda, tak samo jak stwierdzenie, że to "upadły aktor". Artystą jest świetnym, ale bardzo często ostatnio występuje w słabych filmach i w bezsensownych rolach, przez co mocno nadszarpuje sobie image. Osobiście lubię Go jako aktora - jest bardzo charakterystyczny. Bardzo dobry w rolach wdulicowców i gnid ;).

MaFFej

"Dwulicowców" oczywiście ;).
............................

MaFFej

to fakt, kocham role, które zagrał w młodości

Leon_B_Fink

Tylko której według Ciebie? Ja nie potrafię stwierdzić w której kreacji była najlepszy.

Anula_22

przepraszam - *która jego kreacja była najlepsza?

Anula_22

Jednej roli?? Chyba tylko ją oglądałeś. Jak dla mnie każda jego rola jest godna polecenia. Jak mniemam ty, masz na myśli Mechaniczną Pomarańcze? Polecam, aby zaprzeczyć opinii, jakoby wszystkie ważne role odegrał w młodości, Morderce ze wschodu...

Piotr_W_

Zgadzam się, ze to aktor jednej roli. Tylko Alex w Mechanicznej Pomarańczy. Reszta jego filmów to dno swiatowego kina.

fidelio

Hidalgo, Gangster nr 1, Jeżeli..., Kaligula - to zdecydowanie nie jest "dno swiatowego kina".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones