Marcin Kołodyński

6,8
257 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Kołodyński

Lubiłem Go za jego kreacje aktorskie i dziennikarstwo.Wielka szkoda, że odszedł...

użytkownik usunięty
Brandis

...[*]...szkoda, że tak wielu przyjaciół zapomniało o Marcinie...Grobu nikt nie odwiedza...:(

użytkownik usunięty

Niestety to prawda...grób strasznie zaniedbany;-(

użytkownik usunięty

a gdzie jest jego grób,to ja odwiedze jak bede w tym miescie.

Marcin Kołodyński jest pochowany na Wólce Węglowej w Warszawie

sylwunia_77

Mam prośbę do wszystkich. Na stronie, która ma być poświęcona Marcinowi Kołodyńskiemu http://aagatha.webpark.pl/zbloga.html [aagatha.webpark.pl/zblo...] pewna kobieta (sugeruję że osoba, która była blisko związana z Marcinem Kołodyńskim) prosi o pomoc. Oto jej komentarz: "Poszukuję osoby która jest sumienna, obowiązkowa i zna się na HTMLu. Strona graficzna strony czeka na kogoś kto się nia zajmie". Problem w tym, że nie można znaleźć kontaktu do tej osoby Stroną nie ma się kto zająć, a szkoda... Nie zapominajmy o Marcinie Kołodyńskim!!! Był naprawdę wielkim, ambitnym człowiekiem. Jeśli tej strony nie można odbudować to może niech ktoś stworzy nową, bo z tego co szukałam w necie nie ma strony o nim.
Apeluję do osób które mogą się tym zająć (ja sama niestety nie potrafię tworzyć stron www), trzcijmy pamięć o tych co odeszli...zwłaszcza tak szybko jak Marcin.

Mam pytanko, wiem że Marcin spoczywa na Wólce Węglowej w Warszawie, ale z tego co wiem ten cmentarz jest bardzo duży. Chciałabym sie wybrać w najbliżych dniach na jego grób. Czy możesz mi udzielić jakichś wskazówek jak dojść na jego grób? Może jest tam jakaś numeracja? Proszę o wskazówki na forum lub na e-maila sylwunia_77@interia.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Brandis

Szkoda chłopaka, dowiedziałam się przez przypadek...

Khannah

o boze [*] :(
******************************************

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones