Martina Stoessel

8,0
700 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Martina Stoessel

Coś wam powiem(anty vani).Piszcie sobie o Martinie co chcecie i tak przecież ona tego nie będzie
czytać. Są różne gusta i ja to rozumiem że nie którzy nie lubią jej gry aktorskiej ale uszanujcie fanów.
Nie piszcie że violettę oglądją bachory czy coś w tym stylu.To prawda większość fanów Martiny to
dzieci ale ma też starszych fanów np. mnie .Ok nie lubcie sobie Tini ale też jeśli możecie nie
wymyślajcie o niej plotek i nie obrażajcie fanów. Komętujcie jasne od tego jest ta strona. . Powiem
tylko jedno uszanujcie że są różne gusta.I pliska nicie złych komów pod tym tematem bo mam już
dość pogawędek z anty vanami którzy próbują mnie przekonać do tego że serial jest zły.

Właśnie dzisiaj dodałam tylko nie jestem pewna czy zaakceptują.

użytkownik usunięty
Violetta_Stosel

Ok. Ja już próbowałam, ale przekroczyłam mój dzienny limit. Oby ci to zaakceptowali. :)

Violetta_Stosel

w filmach raczej tego badziewia nie zobaczysz

Violetta_Stosel

patrz Al Pacino, patrz Jack Nicolson, patrz Anthony Hopkins :D patrz choćby taki Chris Hamsworth

Violetta_Stosel

No kim jest jej tata ? Bo nie wiem

wiktoria_34

Co do jej poziomu śpiewania... Ekhem:
https://www.youtube.com/watch?v=hVnwmpwlHkM
https://www.youtube.com/watch?v=Z7r9IqrT2j0

użytkownik usunięty
Violetta_Stosel

Anty vani haahah ile masz lat dzieciaku ?
Nie wiesz czego słuchać ?
podam ci parę przykładów : Michael Jackson , The Beatels , Queen

Widać jak szanujesz gust innych/

użytkownik usunięty
Violetta_Stosel

spoko :)

Ona nawet nie kim oni są...

Violetta_Stosel

Też jestem anty vanem, zawsze wolałam roadstery.

HuntressOfDreams

Ja nie jestem anty fanem

użytkownik usunięty
Violetta_Stosel

Jak mnie wkurzają dzieci na fw -.-

A mnie stare dziady jak ty. Są dorośli ludzie którzy szanują moje zdanie.

użytkownik usunięty
Violetta_Stosel

Dziadem jeszcze nie jestem

Po twoim avatarze można to zauważyć. Skończmy tą rozmowę,

użytkownik usunięty
Violetta_Stosel

akuraat to z filmu dzieciaczku.

Wiem ,że to nie ty. Dzieciaczku? A co złego w tym ,że jestem od cb młodsza? Mam swój gust tak jak ty i nie powinno się ludzi osądzać ze względu na wiek. Może mam 12 lat ale to nie znaczy ,że zachowuje się jak na mój wiek. Jestem kulturalna i miła dla ludzi którzy na to zasługują. Są ludzie co się ze mną nie zgadzają ale szanują to ,że ja lubię Violettę. Ty na pewno nie należysz do ludzi : kulturalnych,miłych,tolerancyjnych . I jesli masz zamiar mi odpowiedzieć niemiłym komentarzem to najlepiej wogóle nie odpisuj.

Violetta_Stosel

Każda tolerancyjna osoba jest taka do pewnego momentu

Violetta_Stosel

acha....

użytkownik usunięty

Sullly jak jesteś anty-fanem to po co wchodzisz na jej profil na filmweb. To tak jak ja bym wchodził na profil tego jebniętego Biebera i komentował jego niedoskonałości.Ludzie zacznijcie się tolerować jak kogoś nie lubisz to się nie odzywaj . I nie pisz potem do mnie rzeczy typu "Ja tylko wyrażam swoje zdanie" "A co cię to obchodzi" "Mogę robić co mi się podoba" "To ona zaczęła" "A ty co Psycholog" itp. bo zrobisz z siebie większego idiotę niż jesteś.

użytkownik usunięty

Odpisał ten co w najwyżej ocenianych ma same shity -.-

użytkownik usunięty

Sully ale cię wychowała matka jesteś ćpunem i obrażasz innych

użytkownik usunięty

jestem ćpunem ?
jak to wywnioskowałeś ?

Violetta_Stosel

Van, otczepcie, od demnie, swiatczy, komętujcie, dziecko dysleksja to nie jest poważna choroba której nie można wyleczyć, dysleksja to lenistwo i brak chęci do nauki

Totemus

Niech zgadnę nie lubisz tego serialu i dla tego się czepiasz mojej pisowni? Dziecko? A powiesz mi co jest złego w tym ,że może jestem od cb młodsza? W ogóle jeśli mnie nie znasz to się na mój temat nie wypowiadaj. Nie odpisuj bo mam dość kłótni z takimi ludźmi jak TY.

ŻEGNAM

Violetta_Stosel

Nie oglądałem ani jednego odcinka, ale piszę ci jakie robisz błędy, bo moze Violetta nauczy cie jak umawiać sie z chłopakami, ale nie nauczy cie poprawnego wysławiania sie

Violetta_Stosel

Akurat dobrze, że się czepia pisowni, bo dysleksja to choroba, którą można całkowicie wyleczyć. Wystarczy tylko odrobina chęci. Wiem, bo znam takie osoby. A że większość woli mieć papierek i tym usprawiedliwiać swoje błędy, to nic dziwnego. Ale, że ludziom nie wstyd takich błędów...

Violetta_Stosel

Najlepsza jest taka strona antyfanowska na Facebooku. Zobacz sobie, nie pamiętam nazwy, chyba Anty-Violetta. Okej, można nie lubić tej aktorki, bo np. nie umie grać, jest to produkt dla sweet dziewczynek, ale czepiać się wyglądu? Jakby jeszcze była brzydka. xD Wg mnie jest ładna, a do tego sławna i bogata, więc wiadomo, że zazdrość zżera. Nieźle się uśmiałam czytając to. Te panienki mają coś z nie tak z głową. Sama nie oglądam tego serialu i nie mam zamiaru nawet, ale nie ogarniam antyfanów, którzy nie mają żadnych argumentów poza: ''ale ma ryj''.
Za to Martina swoim śpiewem mnie oczarowała(Libre soy z Frozen) i nikt mi nie powie, że ona nie umie śpiewać.

silvia_slonce16

ja ci powiem, że nie umie śpiewać :)

LiliBlue22

Jakby nie umiała, nie wybiłaby się w Disneyu, nie zatrudnili by jej do serialu, no i nie miałaby fanów.

silvia_slonce16

jakby nie umiała to by jej poprawili komputerowo nie śpiewa źle, ale przeciętnie czasami fałszuje obejrzyj sobie ją na żywo potem oceniaj na yt jest mnóstwo nagrań z koncertów na żywo a jeśli nawet tam nie usłyszysz fałszu to chyba jesteś na takie rzeczy głucha :)

Violetta_Stosel

Nie będę wytykać ci licznych błędów, gdyż moi poprzednicy już zdążyli to uczynić.
Powiem tylko tyle - serial "Violetta" lubię, jednak za główną bohaterką nie przepadam.

julia_555

Mam problemy z ortografią ale nad tym pracuję i ja też nie uważam ,że jest najlepsza ale wierzę ,że kiedys lepiej jej pójdzie gra aktorska.

Violetta_Stosel

Po pierwsze- słownik naprawdę nie gryzie.
Błagam, możesz lubić Martine ale mówienie, że jest dobrą aktorką a tym bardziej piosenkarką aż się prosi o skomentowanie. Śpiewać potrafi Taylor Momsen czy chociażby Jen Landger, Martina natomiast nie dorasta im do pięt, i nie jest to kwestia gustu ale obiektywna ocena.
Co do gry aktorskiej nie za bardzo można się jeszcze wypowiadać, gdyż jakby nie było Stoessel wzięła udział tylko w jednej produkcji. NIemniej jednak, jeżeli chcesz zobaczyć dobrą grę aktorską polecam seriale tudzież filmy z udziałem Holland Roden.

missnothing__

Bardzo przepraszam za ten temat ale siostra raz wkradła mi się na konto i zmieniła hasło. Martina nie jest dobrą aktorką ale może kiedys sie wyrobi.

Violetta_Stosel

Zgadzam się z tobą. :)

Violetta_Stosel

Zgadzam się z tobą całkowicie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones