Matt Bomer

Matthew Staton Bomer

7,8
11 451 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Bomer
kiniangie

Idealny. Szary ma jego oczy i ten 'kinky smirk' :)

bundzia

on mi nie wyglada na faceta ktory bedzie super zboczony, i trzyma swoja tajemniczosc na poczatku, jak dla mnie wybralabym Ian'a

bundzia

Maty Bomer = Chtistian Grey <3

kiniangie

pasuje ;D

kiniangie

Matt jak najbardziej pasuje nawet powiedziałabym że to istniejący, prawdziwy Christian :D
Iana kocham, jest świetny, ale... jako Damona. Oglądałam z nim inne filmy i przykro mi to stwierdzić, ale nie jest jakimś mega dobrym aktorem. Gdyby go wzięli na Greya to i tak przebijałby mi Damon.

QueenRosalieC

News na ten temat : Bret Easton Ellis drew heat on Wednesday after declaring on Twitter that Matt Bomer cannot star in the upcoming film adaptation of the bestselling erotic novel Fifty Shades of Grey because he's openly gay

Natalie_Ally

No coz... W tej sytuacji nie pozostaje mi nic innego jak pomarzyc... Z drugiej strony jakie to ma znaczenie ze otwarcie mowi o swoim homoseksualizmie? Przeciez dobre aktorstwo to rowniez wcielanie sie w postaci bardzo odmienne od grajacego... Np. Ile razy Jodie Foster grala heteroseksualistke? Ale rozumiem ze promocja filmu musi wypalic, wiec juz napewno szykuja "romans" na pierwsza strone tabloidow miedzy glownymi aktorami... A Bomer niestety by sie tutaj nie sprawdzil.

Natalie_Ally

Uważajcie z takimi newsami :) Weszłam na jego twitter, on tylko wyraża swoje trochę skomplikowane poglądy. Nie ma on żadnego wpływu na to kto zostanie wybrany. :)

QueenRosalieC

sama przyznaje sie ze jestem biseksulana osoba, ale krytykowac taka osobe, na portalu publicznym jest najgorsza rzecza, @kiniangie right, musi byc romans ale matt juz jest dawno out of the game , ale zobaczymy co jak co, chociaz ten kapelusznik jako perwerysjny typ, nie pasuje mi to

Natalie_Ally

to prawda, nie wiem jak można coś takiego pomyśleć, a co dopiero publicznie napisać. Myślę, że chciał narobić dookoła siebie trochę szumu. Gdyby nie to nie wiedziałabym, że ktoś taki w ogóle istnieje.

Ale czemu Matt jest out of game? :< czy są to plotki czy przez kogoś podana informacja na 100%? Ja jak widzę matta to widzę greya :D A Neal Caffrey to już inna historia :D

Natalie_Ally

To iz jest gejem nie ma żadnego wpływu na to czy zagra czy nie, Np Neil Patrick Harris, który w serialu Jak poznałem Wasza matkę, gra playboya i to takiego której żadnej nie przepuści i sprawdza się w tej roli znakomicie, nikt by nawet nie przypuszczał iz jest gejem.
Bomer to wypisz wymaluj Christian Grey i jesli da z siebie wszystko na castingu (jesli zostanie na takowy zaproszony) to moim zdaniem zagra Greya :)

nikitka19872

a propo, znalazłam fajny artykuł (po ang.) odnośnie orientacji Matt'a i ewentualnym odegraniu roli.

hollymmest

http://ohnotheydidnt.livejournal.com/71180718.html?page=2

QueenRosalieC

Zgodzę się Matt Bromer jest idealny do tej roli, Ian...nie...;/ on nie nadaje się na szarego <3

kiniangie

Hmmm...
http://www.gossipcop.com/wp-content/uploads/2012/07/289884-matt-bomer-298x400.jp g
http://www.polyvore.com/cgi/img-set/BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFkNoSWNfVDVnUWM2 TkJWSGlfb2g2SHcAAAACaWQKAXgAAAAEc2l6ZQ.jpg

QueenRosalieC , ja rowniez jak widze Matta to widze Greya i vice versa :)

kiniangie

Dokładnie po to weszłam tu na jego strone, żeby sprawdzić czy już ktoś to napisał. Czytając książke właśnie tak sobie wyobrażałam Greya !

emanuelkaa

Ja też:)))

emanuelkaa

Ok, zgadzam się, Matt jest mega przystojny, ale czy naprawdę uważacie, że umiałby go zagrać?? Neal i Christian trochę się różnią...

kiniangie

W takim razie zabiore głos w mniejszości... NIE PASUJE! Moim zdaniem to brakuje mu przeszywajacego spojrzenia...i generalnie to on mi sie wydaje bardziej pogodby niżeli mroczny i tajemniczy...z resztą wiele zależy od tego jak jego obraz vs obraz greya pasuje autorce,bo to ona będzie decydowac o wyborze aktorów (no a także oni sami).

uzurpatorek

No może masz racje, jest pogodny. Ale co to ma do rzeczy? Matt jest aktorem. Jeśli miałby do zagrania mrocznego i tajemniczego Greya to jestem pewna że byłby mroczny i tajemniczy. :D A co do tego "przeszywającego" spojrzenia to nie można mu zarzucić żeby mu tego brakowało. ;> Może nie będę oryginalna, ale czytając książkę przed oczami miałam Matta jako Christiana. ;)

rybka10002

ja dopiero teraz czytam ale Matt jest idealny do tej roli:D ma wszystko co potrzeba a przede wszystkim przeszywające spojrzenie aż ciarki przechodzą :)))

uzurpatorek

Im dłużej patrze na Matta tym się bardziej przekonuje chcoiaż nie chciałabym wzdychac do geja :D a całkiem powaznie...to Matt bardziej paruje mi do Crossa nizeli do Greya;

kiniangie

Najczęściej typowany na tumblr

kiniangie

Alleluja !!! Nareszcie znalazł się ktoś kto podziela moje zdanie !!! A nie ciągle tylko Gosling, Gosling i Gosling... Aż mnie krew zalewa gdy słysze jego nazwisko jako głównego kandydata, grrr.... Mam nadzieję że to będzie Matt a jeśli nie, to może Henry Cavill :) Ale nie Ryan Gosling, bo tego bym chyba nie zniosła...

Aniuleczqa

Ja lubię Ryana jako aktora, ale na Greya totalnie nie pasuje! Wyczytałam gdzieś, że E.L James powiedziała iż Gosling nie pasuje do jej obrazu Greya, wiec jesli ta informacja jest prawdziwa to nie mamy o co się matrwić :D

Aniuleczqa

jak dla mnie Ryan pasuje bardziej na Jacka Hyde :D a Matt jest idealny do tej roli ... <3

kiniangie

Jak dla mnie idealny do tej roli

kiniangie

bardzo pasuje do Graya !

nina komorowska

dla mnie ian i nie wiem czemu ale ian harding. na serio nie wiem dlaczego drugi mi pasuje, no ale pasuje...

nightfeeling

Ian harding jest slodki, ale na greya mi kompletnie nie pasuje... Jako ezra, jak najbardziej, ale nie jako fifty;)

nightfeeling

No ja ogólnie jestem za Bomerem, ale jakbym miała wybierać miedzy Ianem Somerhalder, a Hardingiem, to chyba wybrałabym tego drugiego. co prawda kojarzy mi się on bardziej z grzecznym chłopcem, ale to w końcu aktor, wiec może i by umiał zagrać mrocznego Greya :D

kiniangie

dla mnie idealny, chyba lepszego na to miejsce nie ma:) i ten uśmiech... mmm

kiniangie

Colin Egglesfield byłby idealny moim zadniem :D

shy1234

Gdyby był 10 lat młodszy to czemu nie, ale on ma juz 40stkę, a Chrystian miał 28-29lat. To przystojny facet i ma w sobie coś mrocznego, ale moim zdaniem jest zbyt poważny jak na Greya..

shy1234

nie! błagam...

kiniangie

Gosling w żadnym razie... Bomer może być, choć powiem (napiszę) szczerze, że Stephen Amell też by mi pasował do tej roli, może nawet bardziej niż Bomer;D Podoba mi się w serialu Arrow:D

użytkownik usunięty
kiniangie

Ja też jestem ZA :)

kiniangie

tylko on mi pasuje na tę rolę!!! Oby jego wybrali! :)

kiniangie

Jestem bardzo za :)

Lafti_

Tylko

kiniangie

Ja bym wybrała Somerhaldera :3

kiniangie

Wprost idealny do tej roli - wypisz wymaluj Grey :) już nie mogę się doczekać ... :) nie widzę do tej roli nikogo innego :) w White Collar jest po prostu boski :)

kiniangie

TAK! TAK! TAK! - jestem ZA :D

kiniangie

jak najbardziej za razem z Alexis Bledel ( zaczerpnęłam z yt, i naprawdę bardzo by pasowali!)

hulajnogakopek

MATT BOWER !!!!! idealny :) czytajac ksiazke, tak wlasnie wyobrazalam sobie GREYA. ojezusie.... :))))
BŁAGAM niech dostanie rolę Cristiana Grey'a !!!!!

enigma111

kto to jest Matt BOWER????

zgadnij_kto

przecież dobrze wiesz, że powinno być BOMER.

enigma111

niby skąd mam to wiedzieć co autor miał na myśli :)

zgadnij_kto

frankly speaking Matt Bomer nie zagra grey'a bo jego schedule na 2013 -2014 jest zapelniony

hulajnogakopek

Tak, Bledel też pasuje :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones