Matt Bomer

Matthew Staton Bomer

7,8
11 514 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Bomer
kiniangie

Akurat sexy ;d Pasuje idealnie do tej roli, mniej więcej tak wyobrażałam sobie Christiana :D

Ktoś tu pisał o Ianie - osobiście go lubię i ma "to" spojrzenie, ale nie, ta rola nie jest dla niego ;d

kora_

Zgadzam się. Matt jest idealny do roli Greya. To, że jest gejem zupełnie mnie nie interesuje w tej kwestii. W White Collar zagrał idealnie i w roli Christiana także świetnie by wypadł. Jeśli chodzi o Iana to jest na drugim miejscu dla mnie. Jeśli żaden z tej dwójki nie zagra to nie ma po co tego filmu oglądać :)

Maddie_filmweb

a ja widzę tylko jednego aktora w roli Christiana - ALEXANDRA SKARSGARD'A :)))))

zgadnij_kto

ja też !!

zgadnij_kto

A ja mimo iż uwielbiam go w True Blood to mi na Greya totalnie nie pasuje... Zupełnie inaczej sobie go wyobrażałam czytając książkę :)

zgadnij_kto

Aleksander jest extra ale moim zdaniem nie ten typ urody... a poza tym Eric :) nie jest aż takim świntuchem :)))

Maddie_filmweb

dokładnie. Jak patrze na w jego oczy to już w głowie mam "czerwony pokój" :D

użytkownik usunięty
kiniangie

och tak <3 jak najbardziej. a Ianem S. już rzygam, wszedzie widzę ten jego przekrzywiony ryj. nie trawię gościa

Jestem za, jestem za !!!! Chodź kocham Skarsgarda i to by było moje marzenie zobaczyć go w tej roli uważam że Matt jest stworzony do tej roli !! :)

kiniangie

Tylko Bomer jako Grey! Koleś jest aż za przystojny...

Psychocandy_

tez widze tylko jego w tej roli, jest taki idealny :) na necie jest taki trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=rrGBHMrT6qU

czy to jest jakis zlepek z jego roznych filmow czy moze z jednego filmu?

anelim2

Wydaje mi się, że wszystko jest z serialu White Collar ;)

Psychocandy_

o ciekawie zapowiada sie ten serial, jest on w polskiej wersji czy tylko po ang? rozczarowal mnie fakt, ze jest on gejem :/

anelim2

ok mozna... a dobry serial, warto zobaczyc?

anelim2

Oglądałam może kilka odcinków, na kanale FOX leci teraz bodajże trzeci sezon, i tak, po polsku ;)

Psychocandy_

i jak fajny?

anelim2

Mnie nie przypadł do gustu, musisz się sama przekonać ;)

Psychocandy_

ok dzieki :)

anelim2

Fajnyy. :) Ja zaczęłam oglądać dopiero teraz, i jak na razie nie mam zamiaru przestać. :p osobiście polecam. :)

kiniangie

Jak najbardziej pasuje!!! Wystarczy spojrzeć w jego oczy i już wiadomo, że jest stworzony do tej roli !!

Sasha11

idealny prawie, juz widze jak przeczesuje palcami te swoje włosy :D

kiniangie

UWIELBIAM Matt'a, I really do, ale niestety nie widzę go w roli Christiana Grey'a :( sorry...

kiniangie

będzie genialny jako Christian. Wygląda jakby go żywcem wyciągnięto z książki.. Anastasią może być Alexis Bledel. Nie rozumiem totalnie dlaczego E.L. James chciałaby, aby ją grała Shailene Woodley

kiniangie

Właśnie on jest moim typem nr 1 na Christiana Greya :D

kiniangie

nieeee to musi być On, mi idealnie pasuje ;)

kiniangie

Tak tak tak .... Christian ;)) aż przygryzam wargę na tą myśl

kiniangie

Matt Bomer jest gejem :((((( och nie nie i jeszcze raz nie

anamari7

Tia, nadal nad tym ubolewam... such a handsome fella...

kiniangie

Jak dla mnie jest idealny! Tak sobie właśnie go wyobrażałam. Żaden Ian ani inny typ.
Matt ma idealną twarz z idealną szczęką i te oczy ! Musi być Christianem. a Aną może być Alexis Bledel.. bo jest taką zwyczajną i grzecznie wyglądającą dziewczyną , ale jednak coś w niej jest fajnego i takiego. wow :)

kiniangie

Moim zdaniem Matt idealnie pasuje do roli Christiana!!!!!! Te jego oczy i kości policzkowe. Nie wyobrażam sobie nikogo innego. To ma być mężczyzna a nie jakieś 'pedałki' bez urazy :P

kiniangie

ja nie wyobrażam sobie nikogo innego !!

kiniangie

tak ja też jestem ZA to wymarzony Christian Grey jak dadzą innego to chyba padne

kiniangie

Po obejrzeniu kilku odcinków pierwszego sezonu White Collar, niestety zmieniłam zdanie. Twarz Matta i jego oczy nadają się do roli Greya absolutnie! Natomiast reszta... Marna, jakaś taka dziwna sylwetka w garniturze, wąskie ramiona i jakoś tak... oprócz twarzy to naprawdę nie ma na czym oka zawiesić... Ehhh... Jego gra nie ma jednak "tego czegoś" i mnie osobiście bardzo irytuje! (Są wyjątki, jak nic nie mówi, tylko marszczy brwi i ma zamyślone spojrzenie... No. Tu jeszcze może być ;) ). Wielka szkoda, że jako Grey wygląda dobrze w fan trailerach i na zdjęciach, bo na pewno nie zagra w ekranizacji! :(

kiniangie

ohh zdecydowanie!!!

kiniangie

Jak najbardziej jestem za :) właśnie tak wyobrażałam sobie Christiana podczas czytania książki. Mam nadzieję, że będzie mu towarzyszyć Bledel :)

kiniangie

Jest idealny do tej roli, czytając książkę właśnie tak go sobie wyobraziłam :)

kiniangie

Tak tak tak :) dokładnie sobie wyobrażam Christiana Greya ;)

kiniangie

on Wam naprawdę pasuje? jak zobaczyłam trailer to się przestraszyłam.. w ogolę nie kręciłby mnie taki Grey... Matt jest jakiś taki miałki z wyglądu. Miękki, niewinny, delikatny, zbyt łagodne rysy twarzy i to sarnie spojrzenie.
Totalnie NIE!

kiniangie

TAK! jak najbardziej za, to chodzący Grey.

kiniangie

Nie za bardzo znam jego i jego twórczość ale jako Greya widzę tylko i wyłącznie jego. Wyglądem nadaje się idealnie!

kiniangie

nie wyobrażam sobie innego człowieka na na miejsce Greya. On jest aktorem urodzonym do tej roli. Mam nadzieję że go zobaczę w tym filmie ;)

perey1234

Szkoda, że to tylko fikcyjny, fanowski trailer: http://www.youtube.com/watch?v=4_5Oh1ef-Co Niemniej, on i Alexis to moja wymarzona para do tych ról.

kiniangie

Zaczęłam oglądać "Białe kołnierzyki" i ten serial jeszcze bardziej utwierdził mnie w przekonaniu, że Matt to idealny Grey. :)

KatarzynaRajczak

Kiedy film wejdzie na ekrany?

paulinka1262

Ponoć w 2014r. ale czy to prawda to chyba nikt nie wie. :)

kiniangie

Bardziej chyba pasuje do roli Christiana Gay'a niż Grey'a :PP Lubie aktora ale wg mnie nie ma potrzebnej charyzmy by zagrać tą rolę.

kiniangie

O taaaak < 3

kiniangie

Prrrrrrooooossszzzęęęęę on musi grać Gray'a! Jak uslyszalam cos o Pattinsonie to sie przeraziłam. On jest o tej roli iealny! :)

kiniangie

Zatem chyba będę tutaj jedyną osobą, której ta książka w ogóle się nie podobała i która liczy na to, że właśnie Matt nie zagra Grey'a, bo jest zbyt fajny do tej roli. Jako Neal jest uroczy, Grey'em wszystko by zepsuł ;p A Gosling wydaje się być zbyt ambitny, żeby przyjąć taką rolę.

kiniangie

Nie, nie, nie. Na szczęście nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones