Michael DouglasI

Michael Kirk Douglas

8,2
37 341 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Douglas

przeważnie gra amanta,któremu nie mogą oprzeć się kobiety, ?
ps tak czy inaczej bardzo dobry aktor.

weronikax25

weronika, nie pociągasz już nawet swojego chłopa-robola i frustrację wylewasz w internetach na forach? brawo, tępa suko, jak chcesz to wsadzę ci patyka bo palca bym się brzydził.

weronikax25

poza tym jeśli jesteś taka płaska, zero dupy, zero cycka, z japy ci śmierdzi, śledzia nie myjesz, to czemu tu się dziwić karykaturo człowieka?

Mothyff

hahahahahhahaha, jaki zdenerwowany xD

weronikax25

no bardzoooo, wiejesz nudą....

Mothyff

co tak slabo odpisujesz? Zgasilam cie jak peta ? xD

weronikax25

zgasiłaś to swojego starego jak na twój widok flak mu opadł.

weronikax25

trollu odejdź do swej jamy, normalni ludzie proszą cię o to .

Mothyff

z tego co widze, to tylko jeden , i to debil xD

weronikax25

weroniko, jak zaczniesz czytać książki to zmądrzejesz, choć i to nie jest pewne, ludzie z twoją inteligencją nadają się tylko do zamiatania ulic, tak jak całe życie twoi rodzice popychadła.

Mothyff

Dziwnym trafem jestem mgr :) Jakies pytania ma plebs? xD

Mothyff

Gusta się różnią. Mnie on nigdy się nie podobał. Złym aktorem nie jest, ale nie potrafię się do nie go przekonać i zawsze omijam szerokim łukiem filmy z nim.
Za to uwielbiam filmy z jego ojcem Kirk'iem on to miał klasę.

Basia_101

a wg mnie ma wielki talent, gra naprawdę dobrze, każdą rolę potrafi super zagrać, ale jak na niego patrzę to jakiegoś wielkiego amanta - przystojniaka nie widzę.

Mothyff

Przez wiele lat był symbolem seksu, więc dużo łatwiej na pewno taką osobę obsadzić w takich rolach. Nie wiem, nie mnie oceniać, ale widocznie w opiniach wielu wciąż jest przystojny i pasuje na lowelasa.

Mothyff

Za młodu był przystojny, nie znam "zbyt wielu" facetów w po 70-ce nie pomarszczonych i pełnych chłopięceogouroku. znasz jakiegoś? Poza tym 178 to normalny wzrost, więc gdzie pokurcz? Statham ma tyle samo, a jakoś na pokurcza nie wygląda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones