Michael Jeter

8,2
7 131 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jeter

Obejrzyjcie jego rolę w tym filmie to stwierdzicie, że ocena 6, czy 7 to mało ;) rewelacja..

LukeInside

zgadzam sie , świetny był w tym filmie :)

Anda00

po tej roli go pokochałam...był niesamowity... a jak śpiewał na biurku w pracy Lydii! Mistrz! ...i te ostatnie sceny z "Witajcie w Collinwood"... notabene film jak od braci Coen :)

jazztine

Podobno był homoseksualistą i to właśnie doprowadziło do jego odejścia :/ Gdyby jednak był hetero to najprawdopodobniej nie potrafiłby wczuć się tak w rolę "kobiety" ze starego musicalu tak jak we "Fisher Kingu" :D

LukeInside

Ktoś wywołał w nim jakieś kompleksy na tym punkcie? Jacyś ludzie religijni go atakowali?

hyrkan

Nie. To ty jesteś specem od nienawiści wobec innych religii :)

LukeInside

Już w pierwszym poście naszej rozmowy nazwałeś Jezusa reptalianinem. To był agresywny atak na religię.

hyrkan

Zgłaszam ciebie :)

LukeInside

To było naprawdę niefajne, że zaatakowałeś chrześcijan nie racjonalną krytyką, ale takimi z powietrza wziętymi bajkami.

hyrkan

"nie racjonalną" - ....

LukeInside

W typowej konstrukcji "nie jakiś, ale jakiś". Otwórz czasem słownik. :)

hyrkan

Epitet: "nieracjonalna krytyka".

LukeInside

Typowa konstrukcja gramatyczna. Nie znałeś - typowe. Nie sprawdziłeś - głupie. Nie sprawdzasz nadal - ignorancja.

http://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/nie-z-przymiotnikami;197.html

Na przykład.

hyrkan

Musiałeś sprawdzić? :D Wpisz sobie "nie racjonalny" na google.

LukeInside

Kliknij w link. :) Bo jednak językoznawca to lepsze źródło niż twoje google. Choć może reptalianie go finansują? :D

hyrkan

Kto cię finansuje?

Shadow_dawnego_gggggg

Bill Gates i masoni.

hyrkan

A myślałem że putin i baćka.

Shadow_dawnego_gggggg

Nie myślałeś

hyrkan

spłycasz temat, trzeba wejść głęboko:
https://paczaizm.pl/kiedy-chcesz-awansowac-w-pracy-wchodzi-w-tyl-rzezby/

Shadow_dawnego_gggggg

Jeśli internet ma gdzieś dno, to jest ono tam, gdzie linkujesz. :)

hyrkan

Jesteś dnem.

LukeInside

Role czubków są banalne. Im bardziej rola "odjechana" tym w zasadzie łatwiejsza.

hyrkan

Nie zgodzę się - łatwo jest przesadzić (tzw. "overacting").

LukeInside

I z tym właśnie mamy do czynienia w większości filmów, również w "Fisher King". Takie role się podobają, takie role są łatwe.
Ludziom podoba się Dexter, a świetnym psychopatą był Dornan w Upadku
http://www.filmweb.pl/serial/Upadek-2013-645514
Bo wolą grę odpowiadającą konwencji, czubkowi stereotypowemu, a nie czubkowi realistycznemu. Realistycznych nie rozpoznają, gdy ich mijają na drodze, a jak zagrać człowieka, którego wariactwo się nie objawia niczym lub prawie niczym?

Zatem nie zgódź się, ale takie role jak w FK, choć je obaj lubimy, pozostaną łatwe.

hyrkan

Jak dla mnie to Jeter świetnie zagrał, nie przesadzał. To już Robin Williams wypadł tutaj mniej wiarygodnie, bo zagrał w typoym dla siebie stylu. Dobrym przykładem przesadzenia i słabej gry wariata jest m.in. Cezary Pazura, lub też role epizodyczne pacjentów w "Locie nad kukułczym gniazdem". Jaki ty dzisiaj kulturalny. Jeszcze dwa komentarze i znowu będziesz wchodził we wszystkie komentarze i wypisywał kolejne bzdury? :D

LukeInside

Popatrz, mówimy o filmie, a potem mniej bystry z nas musi mnie zaatakować personalnie. :) Gdy się podniecasz, robisz literówki.

hyrkan

Jednak nadal nadwrażliwy...nic się nie zmieniło. Tylko się nie popłacz. Nie jestem geniuszem, ale trzeba być totalnym debilem, żeby tak jak ty pojmować rzeczywistość :) Ja jestem spokojny jak samuraj. Możesz sobie wkręcać, ale i tak obaj wiemy lepiej. Nie mówimy, ale piszemy i nie o filmie, ale aktorstwie szara komóreczko :) Wspominam twoje dokonania w dziedzinie dulszczyzny i prymitywizmu. No dalej, jedziesz z tymi komentarzami. Pokaż swój zgniły poziom :)

LukeInside

Nie jesteś debilem dlatego, że trzeba, a dlatego, że można. :) Zgniły poziom to jakieś nowe wyzwisko w twoim gimnazjum?

hyrkan

Ile masz lat? Urodziłeś się w latach 80-tych, tak jak ja? Pewnie nie. Szkoda klawiatury :) Kończ waść, wstydu oszczędź.

LukeInside

Urodzeni w latach osiemdziesiątych mogliby, jeśli nawet są zbyt leniwi na czytanie Trylogii, zobaczyć Potop w telewizji.
Wiedzieliby, że "kończ waść, wstydu oszczędź" mówi Kmicic do lepszego szermierza - Wołodyjowskiego. Mowa o wstydzie Kmicica.

Zatem próbujesz mnie zaatakować moim wiekiem, a pokazujesz ignorancję w kwestii popularnych polskich książek i filmów. Wielki szacun za samobója.

hyrkan

Piszesz o gimnazjum to objaśniłem. Tak trudno przyznać się do błędu? Jak to piszę do ciebie, nie jest ważne skąd pochodzi cytat :) A gdzie jest ignorancja w cytowaniu? Podasz w końcu ten wiek?

LukeInside

Popełniasz błędy, jakbyś był przed pierwszą lekcją fizyki i przed przerabianiem Trylogii. Gdy używasz cytatu, to ważne jest, co on znaczy. Ty nie wiesz, że pisałeś o własnym wstydzie. :) Mało, po wyjaśnieniu ci, co napisałeś, wciąż nie wiesz. Stąd gimnazjum. ;) A teraz oblicz, ile razy musiałeś nie otrzymać promocji do następnej klasy, jeśli urodziłeś się w latach osiemdziesiątych, a wciąż nie dotarłeś do szkoły średniej.

hyrkan

Korzystam z cytatu dla swoich własnych celów w tym zdaniu - proste. Nie kompromituj się już bardziej, naprawdę. Zabolało, że jesteś jednak dzieckiem? Ojoj, jak mi przykro, że to wyszło na jaw :D Jeśli chodzi o to, że uczęszczałeś do gimnazjum to napiszę tylko tyle - widać :D

LukeInside

Napisałeś, że jesteś głupi, bo miałeś "własny cel", czyli napisanie mi, że ja jestem głupi. Gratuluję osiągnięcia celu. ;)

LukeInside

Jeśli chodzi o to, że jeszcze do gimnazjum nie uczęszczałeś, też możesz napisać, że to widać. Możesz mnie jednak nadal prosić, żebym Ci oszczędzał Twojego wstydu :P

hyrkan

No dalej, pisz tutaj :) Nic ci nie da uciekanie do innych tematów. Czekam na wiek urodzenia.

LukeInside

Uciekasz do innych tematów?

hyrkan

Nie uciekaj, pisz tu :) Jednak nie doczekam się podania wieku. Spodziewałem się tego od osoby, która nie ma ani krzty pojęcia na temat gazu :D To nie ma sensu, możesz skończyć ten desperacki atak. Nie ma sensu iść na dno jak Titanic.

LukeInside

Tego niematerialnego gazu, o którym pisałeś? :D No nie, nie mam pojęcia ani o nim, ani innych magicznych elementach, o których opowiadasz. :)

hyrkan

To ty pisałeś o gazie. Spoko, jeszcze dwa miechy i będzie znowu gimbaza to się dowiesz :)

LukeInside

Aż się boję, czego się od ciebie tym razem dowiem. ;)

A twoje teksty o tym, że tlen, powietrze i gazy (używałeś tych określeń zamiennie) są niematerialne, są wciąż dostępne na forum. :)

hyrkan

Wg. ciebie gaz to nie jest stan skupienia materii :D Nie wspomnę nawet o tych bujdach na temat osób wierzących. Wszystko w tym temacie. Pisz tutaj, nie uciekaj do innych :) No dalej, nie bój się prowadzić normalnej dyskusji :)

LukeInside

Zacytuj. Ja ci zacytuję to, co piszesz o tlenie

"3.Fale magnetyczne, tlen, czy np. promieniowania są materialne? Pewnie nigdy nie słyszałeś o informacjach zapisanych i przekazywanych poprzez fale elektromagnetyczne komórek? Powróć tutaj gdy odrobisz zadanie domowe z fizyki. Nie ma sensu się ośmieszać."

Do prowadzenia normalnej dyskusji potrzebowałbym jeszcze normalnego rozmówcy. :) Osoby wierzące, że w Auschwitz ginęli głównie chrześcijanie to oszołom. Osoby bez wykształcenia, które doskonale zdają sobie sprawę, że nikt ich nigdy nie chciał na uniwerku w innym charakterze niż roznosiciela pizzy, a jednak pyszczą i atakują mądrzejszych.

hyrkan

http://www.youtube.com/watch?v=TqFzvUUdsXo - kłócisz się z faktami tępaku. Zacznij edukację od początku, bo w tej gimbie sprali ci już łeb :) Jednostka niereformowalna - tak zwykło się mówić w kręgach intelektualnych :)

LukeInside

https://www.youtube.com/watch?v=B7TW2KQYHfY

Filmik na youtube to nie są "fakty". To filmik. Jedź do muzeum w Auschwitz, wszelkie dane mówią jasno, że chodziło o zagładę Żydów. Natomiast żeby było śmieszniej, to Słowianie po II wojnie nie zamknęli wcale wszystkich filii obozu i innych Słowian tam katowali nadal.

hyrkan

Zeznania świadków to są fakty najwyższej rangi. Dlatego stanowią bardzo ważny materiał dowodowy w trakcie rozpraw sądowniczych.

LukeInside

Oczywiście, dlatego też są przez sądy często odrzucane jako niewiarygodne. :)
Ponadto w badaniach naukowych używa się porządniejszych narzędzi dla weryfikacji prawdziwości relacji i jak dotąd zawsze okazuje się, że żadne nadnaturalne fenomeny miejsca nie mają. ;)

hyrkan

Błąd po raz kolejny. To właśnie zeznania świadków przeważają w kwestii oskarżenia danej osoby :)

LukeInside

Dzięki. Czyli w rodzinie nie masz nie tylko osoby wykształconej, ale także prawnika.

Fajnie, że są świadkowie przylotu kosmitów, którzy wyjaśnili ludziom, że Jezus nie zmartwychwstał.

hyrkan

Po raz kolejny uciekasz w inny temat, gdy mam rację :) Żegnam ozięble.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones