Michelle RodriguezI

Mayte Michelle Rodriguez

7,6
29 986 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Rodriguez

Większość pań nie ma z nią żadnych szans i dlatego jej nie znosi, a kolesie którzy jej nie lubią to geje( lub kryptogeje).

użytkownik usunięty
Bakszysz

o nie, hahaha ;D

Bakszysz

Dokładnie. Michelle jest świetna.

Bakszysz

ja tam ją bardzo lubię, choć jestem kobietą:0

Bakszysz

Ja ją lubię, szkoda że jest lesbijką :/

d_devil_2

Nie czytałem o tym nigdzie.

Bakszysz

Była z Carą Delavigne...albo wciąż jest, kto je tam wie.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Jesteś strasznie nie tolerancyjny :P

"Każda kobieta podobno jest bi"

Mężczyźni też są bi. Wypowiadali się w tej kwestii seksuolodzy światowej klasy. Nie wszyscy jednak do końca zdają sobie z tego sprawę lub wypierają się ukrytych potrzeb seksualnych. Każdy z nas odczuwa bądź odczuwał pociąg do obydwu płci. Niektórzy mocniej koncentrują swoją uwagę na jednej płci, inni nie rezygnują tak łatwo wybierając oba warianty.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
baraqs

chcialbys

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
d_devil_2

Nie mam pojęcia z kąt ci to przyszło do głowy.

AnthonyCole

może z kątowni.

ManBehindTheMist

Błąd ludzka rzecz :D

d_devil_2

lesbijką ? przecież była w związku z Vin Diesel'em ;>
ja ją lubię, jest sto razy lepsza od tych wszystkich plastikowych gwiazdeczek.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
d_devil_2

"Szkoda"? Bo jakby nie była lesbijką to wtedy miałbyś u niej szanse czy co?

użytkownik usunięty
d_devil_2

Nie płacz że jest lesbijką, nawet gdyby była hetero to i tak byś się z nią nie przespał. A po za tym to jest kiepską aktorką. Już lepiej to w jej miejsce wstawić zwykłą deskę, dorysować oczy, usta, nos, zawiesić perukę i niech lektor IVONA przeczyta tekst. Wyjdzie tak samo, nawet lepiej bo deska nie pobiera gaży.

użytkownik usunięty
Bakszysz

Jedna z najsłabszych aktorek w historii kina, o ile nie najsłabsza. Szacunek do niej ? Za co? To przecież zwykła wydmuszka i cwaniara, która udaje mocną babę. De facto jest tak samo słaba jak inne kobiety, nie pobije nikogo tak jak to robi w filmach. Jedyne co potrafi to wykrzywiać mordę.

Dużo osób było na paradzie LGBT w Warszawie?

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Dobra, nie żal się. Ja jestem normalny i mnie nie poderwiesz, więc wyluzuj.

jakie to typowo polskie...

Łał!!!
"Chłop zarabia na utrzymanie rodziny, baba siedzi w domu, gotuje i zajmuje się domem" z tym to nieźle przegiąłeś. A potem ją maczugą w łeb i do jaskini... Myślenie neandertalczyka...
Najlepszymi kucharzami statystycznie są faceci
Ja gotuję lepiej niż moja żona
Moja żona zarabia więcej niż ja
Tak, tak- też jestem zniewieściały pewnie

Jak znam życie to by ci dowaliła. To że tylko taką gra nie znaczy że nie umie tego na prawdę. Bruce Willis to typowy twardziel ale gdzieś czytałem że nigdy się nie bił to nie znaczy że nie umie, to samo tyczy się jej. Nie wiem w ogóle z kąt pomysł na określenie jej cwaniarą, no bo chyba jaj nie znasz, nie.

Co do drugiego postu to jesteś strasznie tradycyjny (nie mówię że to źle). Czemu według ciebie kobieta musi siedzieć w domu. Gdyby żadna kobieta nie wychodziła praktycznie w ogóle to nie było by np. aktorek. Mam rozumieć że jeśli masz lub będziesz miał żonę to nie zamierzasz jej np. pomóc przy robieniu obiadu?

użytkownik usunięty
AnthonyCole

W sprawie małżeństwa zdecydowanie najlepsza jest struktura konserwatywna. Baba w domu, chłop przynosi pieniądze. Szkoda, że dzisiaj tak się nie da bo chłop teraz nie utrzyma rodziny, a 100 lat temu robotnik był w stanie wyżywić swoją rodzinę.

Co do tego, że Rodriguez by mi dowaliła. No nie wiem jak to skomentować. Nie wyobrażam sobie, by 60kg kobieta dała mi wycisk, ale może się mylę...

Nie chodziło mi o to że dała by go tobie, głupio napisałem, nie znam cię. Chodziło mi o to że może tak na prawdę mylisz się i skopała by nie jednego faceta. Nie mówię o tobie bo nie wiem czy jesteś napakowany czy nie. Głupio napisałem, sorry.

AnthonyCole

po co mu się tłumaczysz, to pewnie kolejny psychopata z demotywtorów bo tam pełno takich albo z nowej prawicy który potem się dziwi,że nikt przez takich reprezentantów na prawicę już nie głosuje

morgana000

Nie lubię się po prostu kłócić na tych forach (choć czasem nie mam wyboru, bo mam za słabą wolę) i wolę wszystko spokojnie i do końca wyjaśnić :)

Bakszysz

Ktoś tutaj nie potrafi odróżnić fikcji od prawdziwego życia helloU. I...jakie to przykre...każdego faceta, któremu nie podoba się image babki z wieczną miną kłopotów żołądkowych uważa za geja. Haha get a life Bakszysz.

MeMarie

Prawda jest prozaiczna - jesteś po prostu typową zazdrośnicą:).

Bakszysz

L o L :D

MeMarie

wiem wiem...trafiłem w 10-tkę :)

Bakszysz

Fajna babka:)Z charakterem i do tego atrakcyjna :)

anubis2342

Ale aktorka to z niej żadna

Wiatrak99

Rzecz gustu zależy co się komu podoba.Mi się podoba:)Pozdrawiam

Wiatrak99

Też tak myślę.
Zagra "twardzielkę" z ponurym spojrzeniem- nawet nie najgorzej jej to wychodzi. Ale nie zagra nic więcej. I dlatego jest kiepską aktorką.

mirasjot

Nie wiem jak ty, ale ja jej nie widzę w w np. komedii romantycznej albo melodramacie ;).

Bakszysz

Jest naprawdę nie zła ale są lepsze.

Bakszysz

Ty musisz być gej bo dla mnie to wygląda jak hermafrodyta

Bakszysz

Dobrze, że użyłeś słowa "większość" a nie "wszystkie", bo ja również tą panią bardzo lubię.

MissLecter

Też się cieszę.

Bakszysz

Ja ją uwielbiam :) i pewnie nie mam z nią szans ;)

Bakszysz

Michel to chyba aktualnie najlepsza aktorka jeszcze jest Jolie, Diaz, Stone i Liu

sadzik444

Eee jest bardzo średnią aktorką .... ale jest też charakterystyczna a to też się liczy. Poza tym jest jedyną kobietą jaką widziałem która jest ładna i brzydka zarazem( brzydka gdy ma kłopoty żołądkowe\zamierza urodzić obcego \wyrazić zdziwienie co perfekcyjnie -widać na jej twarzy), coś niesamowitego :) Podejrzewam że drugiej takiej aktorki nie znajdę :P

Bakszysz

Hehe...nie podniecaj się tak, ona lubi kobiety. Większość lesbijek ma w sobie coś męskiego, a kolesie którym się nie podoba pewnie wolą zwykłe hetero;)

użytkownik usunięty
Bakszysz

Ja ją uwielbiam! :)

użytkownik usunięty
Bakszysz

"Dzięki takim jak ona facet nabiera szacunku dla kobiet"

Nie rozumiem, to znaczy że gdyby jej nie było to kobiety nie zasługiwałyby na szacunek?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones