Michelle RodriguezI

Mayte Michelle Rodriguez

7,6
30 069 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Rodriguez

Większość pań nie ma z nią żadnych szans i dlatego jej nie znosi, a kolesie którzy jej nie lubią to geje( lub kryptogeje).

Nie

użytkownik usunięty
Bakszysz

Co, "nie"? Piszemy pełnymi zdaniami.

Jakie pytanie, taka odpowiedz.

użytkownik usunięty
Bakszysz

Jaki temat, takie pytania.

No i wszystko w temacie.

Fakna

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
GhostDeath

Nie dyskutuje z gejami.

Bakszysz

przeciez to lesba.

Bakszysz

Dla mnie jest 2/10 z wyglądu. Brzyydka.. powala kobiecością, sila, urodą i seksapilem Bellucci, Hayek, Blake Lively.. ta to slabizna

Queenoflife_filmweb

Rozumiem, że twoim świecie kobieta bez dużego biustu nie ma racji bytu. A mówił ci ktoś, że w tym świecie facet bez inteligencji to ułomek?

Bakszysz

Jestem akurat kobieta i nie trzeba gigantycznej inteligencji by to wywnioskowac po nicku...... akurat w ogole nie myslalam o wielkosci biustu a twarzy. Z twarzy jest dla mnie straszna..... niekomfortowo mi sie ją oglada w filmach. Ogólnie uwielbiam piekne kobiety i uroda jest dla mnie dosc wazna poza warsztatem aktorskim. Jestem estetka

Queenoflife_filmweb

po niku jestem miłosciwym muzułmaninem... przebierańcu

Skoro definiujesz kobiecość po twarzy to popatrz na swoja matkę i babcię, bo może się okazać, że przy takim braku sexapilu obie są facetami.

Bakszysz

Patrząc na Twoją inteligencję i rodzaj dyktatury jaka wprowadzasz w wyrazaniu opinii sam jestes ulomkiem.... jednym podobaja sie niskie, krępe babochlopy z niesymetryczna twarza a drugim piekne, wysokie, smukłe, kobiece, zmyslowe kobiety. Nie możesz atakowac za inny poglad..

Queenoflife_filmweb

Nie atakuje poglądów, tylko bezguście i pisanie bzdur nie na temat ułomku. Gdybyś nie zauważył/ła to post nie dotyczy kobiecej urody, nad która sie rozwodzisz.

Bakszysz

Dla mnie z urody 2/10. Ze współczesnych mlodych aktorek super atrakcyjna, zgrabna i seksowna jest Blake Lively. Inne ktore sa dla mnie synonimem kobiecości to np Bellucci. Ta ma za dlugi podbrodek i ogólnie uroda nie grzeszy

Queenoflife_filmweb

Po standardach jakie preferujesz przy ocenie kobiet bliżej ci do geja, lub transa niż do kobiety. W każdym razie coś z tobą nie w porządku - ale pewnie już o tym wiesz od lat. Zdradzę ci tajemnicę - dla faceta twarz jest na 5-6 miejscu przy ocenie kobiecości. Tylko geje w świecie mody wylansowali pogląd, że twarz kobiety jest kluczowa dla jej urody.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cbool82

Rodriguez zajeła 77 miejsce w rankingu "102 Sexiest Women In The World" i 34 miejsce w Maxim's "100 Sexiest Women", więc skoro wyglada dla ciebie jak facet i przypomina ci Stallone to można śmiało stwierdzić, że masz coś mega zrytego z deklem i zwyczajnie ośmieszyłeś się tekstem: " widać że ma męskie rysy twarzy". Rozumiem że chciałeś zabłysnąć, ale ci nie wyszło.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cbool82

Twój pierwszy wpis był "obok" mojego postu, ale zawierał takie farmazony że mimo wszystko skomentowałem go. Natomiast twojego drugiego wpisu zupełnie nie rozumiem(może dlatego, że nigdy nie oglądałem Eurowizji), ale on również nie odnosi się do tematu postu, więc teraz dam już sobie spokój z jego komentowaniem.

Bakszysz

"Większość pań nie ma z nią żadnych szans i dlatego jej nie znosi, a kolesie którzy jej nie lubią to geje( lub kryptogeje)." - to Twój pierwszy wpis w tym temacie.

Napisałeś, że żadna odpowiedź nie odnosi się do tematu?? Litości. Tematem przewodnim jest wychwalanie jej pod niebiosa a każda inna opinia jest "be"? Chyba, że tamatem miało być coś ala dziecinne wpisy "kto ją lubi łapka w górę ... " Nie mam zamiaru Cię obrazić tak jak to Ty obrażałeś innych ale poćwicz poziom rozumienia tekstów proszę. W jednym masz rację, nie ma sensu kontynuować tego wątku.

Mam nadzieję, że na tym skończymy, ja tylko napiszę ostatni raz " To, że wg Ciebie jest to chodzące bóstwo, nie znaczy że ona musi się podobać każdemu"

Koniec (mam nadzieję)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Bakszysz

O jakim szacunku tutaj mówimy? To tylko film, nikt nie umie tak wywijać jak ona, nawet mężczyźni, więc co to za prymitywne nabiera ie szacunku? :D Weź się trochę zastanów, zanim coś napiszesz

Bakszysz

Jak ktoś lubi pato- urodę jak u przeciętnej dresiarskiej Karyny... to czemu nie.

Logan_123

Racja. Ta bladź ma aparycję typu: "dawaj sikor i komórę, albo w ryj".Aktorsko również słabizna.

użytkownik usunięty
Bakszysz

Ja gejom nie jestem ewidentnie, a według mnie ona jest beznadziejna. W ogóle nie umie grać. Aktorka jednej miny.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones