Mila Kunis

Milena Kunis

7,9
28 814 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mila Kunis

najpiękniejsze kobiety maja słowiańskie korzenie

iwoiwi

sie wie

iwoiwi

100% prawdy:)

iwoiwi

od kiedy O_O ??

Haruka1991

Od zawsze ślepa ignorantko.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
HRA

Skoro tak twierdzisz to sam/a jest ślepy i nie masz mózgu =/ Od dawna wiadomo,że najładniejsze są latynoski,mulatki i azjatki.

Haruka1991

e? azjatki? od kiedy ?

lebekkk

Azjatki zawsze były najładniejsze :) Jaki masz obciachowy nick hahHA

lebekkk

azjatki są przynajmniej z reguły szczupłe i delikatne co nie można powiedzieć o polkach =/

Haruka1991

http://www.youtube.com/watch?v=llnMweoOrQc

racja, no

zapraszam również do Tajlandii na tamtejsze 'dziewczyny' z niespodzianką w majtkach zwanymi wulgarnie kobiety z fiutem albo lepiej faceci z cyckami

zastanawia mnie tylko na czym polega obciachowość mojego nicku, nie widzę żeby się jakoś wybijał z tłumu

użytkownik usunięty
Haruka1991

Jeśli chodzi Azjatki to mam podzielone zdanie. Japonki mi się w ogóle nie podobają, bo mają krzywe nogi zęby no i oczywiście są blade jak dupa . Chociaż wiem,że taki u nich kanon urody bleee. Tajowie też są jacyś dziwni...
Bardziej podobają mi się Chinki,Wietnamki, Mongołki,Malezyjki czy Filipinki.

Haruka1991

Co racja to racja, pasztet dobry ale tylko do jedzenia :D A azjatki szczupłe i miłe w dotyku, a podgolić tu i uwdzie zawsze sie da i nie trwa tyle co odtluszczanie Polek :D

Haruka1991

100% racji, w sumie za mulatkami nie przepadam. Z Europy najbardziej pasują mi Włoszki.

Najgorsze są Hinduski i Niemki.

iwoiwi

słowianki nie są najpiękniejsze. dowodzi to właśnie Mila Kunis. jej twarz jest straszna.

Haruka1991

Prawda.

tearofmankind

najładniejsze są latynoski a zaraz potem słowianki
a Mila Kunis jest ładna ale nie ma typowej urody słowiańskiej... Wszystko zależy od gustu

Haruka1991

Oczywiście, ze są najpiękniejsze Haruko. Każdy mądry facet o tym wie. Słowianki zawsze były, są i będą najpiękniejsze. To fakt znany na całym świecie. Trzeba być zakompleksionym, pozbawionym resztek mózgu chłopczykiem , żeby uważać inaczej.

HRA

Ty to chyba przechodzisz zespół napięcia przedmiesiączkowego ostatnio. Jak komuś sie bardziej podobają latynoski to ma do tego prawo.

Kartezjusz_2

Nie przechodzę. W przeciwieństwie do ciebie jestem facetem.

HRA

uważaj bo ja jestem gejem. juz Ci mówiłem. lubie facetów .

Kartezjusz_2

Łapki przy sobie :P
No i wszystko jasne. Skąd taka niechęć do ukrainek . Żaden mężczyzna heteroseksualny nie powiedziałby że ukrainki są nieatrakcyjne. :-)
Ale od HRA trzymaj sie z daleka. Dla Ciebie najlepszy wojewódzki albo figurski.

Lunasol

przecież żartowałem, ludzie nie wiedza co to ironia ?
kolejna tepa ukrainka ktora sama wychwala swoja urode na publicznych forach.

Kartezjusz_2

Jak każdy stary, tępy gej nienawidzisz pięknych kobiet. Taka jest prawda misiaczku.

HRA

A Ty każdej ukraince musisz od razu przyznać rację bo z góry zakładasz że jest piękna ? Po prostu przeceniasz kobiety ze wschodu.
A po za tym doceniam urode polek juz nie raz Ci pisałem.
polski sa dla mnie najpiekniejsze razem z brazylijkami.

Kartezjusz_2

Przestań ciotka pyskować. Znajdż sobie jakiegoś bucowatego Brazylijczyka i idz z nim na lody.
a o d ślicznych Ukrainek się odwal. Nawet Ukraińca byś nie poderwał. Za wysokie progi dla ciebie..
Pozdrawiam serdecznie

HRA

Możesz mi dosrywać że jestem gejem, wali mnie to. w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem homofobem.
śliczne ukrainki ? pfff ciekawe gdzie? na szosie ?
stoją tam całymi stadami czekając na takich jak Ty.
pozdrów Elfer ode mnie. napewno sie ucieszy.

Kartezjusz_2

Na szosach, spragnionego lodów to ciebie widują.
Śliczne Ukrainki na szosach nie stoją misiaczku.

HRA

w takim razie stoi tam efler.

Kartezjusz_2

No właśnie ci napisałem ciotko ,że nie stoi.
Aleś ty tępa.

HRA

że to niby ukrainka była? akurat ;] za dobrze znam mentalnosc ukrainek umiem rozróżnic polki od ukrainek.
rozumiem że mowiac do mnie w formie zenskiej masz na celu obrażanie mnie ? a tak lubisz kobiety podobno a używasz kobiecej formy zeby urazic mężczyzn. żal.pl

Kartezjusz_2

Naprawdę umiesz :) ?

Lunasol

Tak. Śmierdzą z daleka.

Kartezjusz_2

No wiesz..... Tak nie można.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kartezjusz_2

Zamknij mordę dworcowy lachociągu.

HRA

Co boisz sie że ją wyrucham ? sie nie przejmuj gówna nie tykam. już bym Ciebie wolał .

Kartezjusz_2

Nie jestem żadnym gównem. Z jakiego powodu mnie wyzywasz? delikatnie zwróciłam Ci uwagę. zachowaj swoje chamstwo dla siebie. Ciekawe czy jakbyś stanął z jakimś ukraińcem twarzą w twarz to też byś tak odważnie poniżał ich naród.

Lunasol

Bo albo jesteś ukrainką albo dziwką. Albo jedno i drugie bo na jedno wychodzi. Nikt normalny ich nie broni. Jakbyś była polką przyznałabys mi rację. Kazdemu ukraincowi powiem co o nich myśle. Lepiej niech pilnuja tych swoich ku*ewek .

Kartezjusz_2

Czy naprawdę nie rozumiesz że ludzie są różni ? To co piszesz o ukrainkach , wszystkie te wyziska są bardzo niesprawiedliwe. I nie ma w nich krzty prawdy. Nawet prostytuki nie masz prawa wyzywać. To też człowiek. I kobieta. Jakbym była polką? Nie podczepiaj innych polaków pod swoje chamstwo.

Lunasol

Odpuść miła Pani. Wszyscy wiedzą, że jesteś sympatyczną , cudowną kobietą.
Rozmowa z tym burakiem nie ma sensu.

HRA

Będę walczyć...... ja się łatwo nie poddaję :> :>:>

Lunasol

Ale to nie jest walka.. Żeby o coś walczyć to trzeba mieć przeciwnika, a Ty go nie masz.

Jeśli do buta przyklei Ci sie jakieś śmierdzące paskudztwo to próbujesz z nim walczyć. Nie. Wytrzesz buta o najbliższą kępę trawy i idziesz dalej. więc bardzo Cię proszę wytrzyj bucik i olej chama.

HRA

Mam przeciwnika. Jest nim rasizm pana Kartezjusza.

Swoją drogą, jaki Ty jesteś słodki :* :* :* :* Jak fajnie że coś piszesz^^ Jakbyś wiedział ile to dla mnie znaczy, robiłbyś to częściej.

Lunasol

Kartezjusz nie zna takich pojęć jak rasizm. Jest na to zbyt prosty. Jest pozbawiony elementarnych zasad przyzwoitości.


Tiru riru. Wspaniala z Ciebie kobieta, ale jakoś Ci nie wierzę

HRA

No jak to mi nie wierzysz?
Ja tu się zwijam z tęsknoty :-(

HRA

Chciałam Ci piosenkę wysłać a tu blokuje... wrrrr...

Lunasol

Wam , babom wydaje sie że możecie nas zmienić. nic nie możecie.

Kartezjusz_2

Nie Ciebie , tylko Twój rasizm.
Po za tym na filmwebie tego nie dokonam ale w realu mam sposoby na takich jak Ty. I to sprawdzone. Niestety takich mend Twojego pokroju w Polsce nie brakuje. Więc zajme się nimi, tymi ktorych mam aktualnie pod ręką. A Ciebie jak kiedyś spotkam, to sam staniesz się ukraińcem.
I jak to nie możemy ? Wszystko sie da zrobić I nie baby tylko kobiety. Babę to możesz sobie zjeść ziemniaczaną.

Lunasol

Co za niegrzeczna dziewczynka :) YKW

Lunasol

Skoro jaśnie pan japończyk się wypowiedział to już rozumiem ocb. Trzeba było tak od razu . Naprawde Mila nie działa Ci na nerwy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones