Mila Kunis

Milena Kunis

7,9
28 835 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mila Kunis

najpiękniejsze kobiety maja słowiańskie korzenie

Kartezjusz_2

Jeśli działa ci na nerwy to dlaczego tu wchodzisz? Nie lubisz jej to nie wchodź na forum , które jest jej poświęcone i piszesz brednie

patii12

Dlatego że nie cierpię ukrainek , uważam że sa przeceniane jesli chodzi o urode. I wstyd mi za polaków którzy sie nimi zachwycają. I własnie wśród tych wszystkich achów i ochów niech się znajdzie jakiś antyfan.

Kartezjusz_2

Ale jeśli działa ci na nerwy to oszczędź sobie tego i nie psuj chumoru innym

HRA

Przecież nie każda Słowianka jest ładna, tak samo nie każda Latynoska, Azjatka czy Mulatka.

deadrys

To fakt. Sam widziałem kilka nieładnych. Tylko, że statystycznie, w Polsce, czy na Ukrainie urodziwych niewiast jest najwięcej.
Polacy jak widac tego nie doceniają {zresztą Polacy niczego nie doceniają} ale za to każdy cudzoziemiec, który do nas zawita jest mile zaskoczony ilością ślicznotek, które może tu zobaczyć.
I to samo jest na Ukrainie, Po prostu na tych ziemiach , częściej niż gdzie indziej rodzą sie kobiety niezwykle urodziwe.

HRA

Gdzieś wynalazł takie statystyki? Zresztą, nie wiem. Nie obchodzą mnie sprawy typu "gdzie są ładniejsze kobiety". Jeżeli wam chce się nad tym zastanawiać, droga wolna.

deadrys

i tego ci życzę. Żebys się nad niczym nie zastanawiał. Jeszcze cię głowa rozboli. Poświęc swój czas i myśli tym gejom ze swojego avatara.
Śliczni chłopcy.

HRA

Okej, nie będę się nad tym zastanawiAŁA.

deadrys

Przepraszam.

HRA

tylko w wersji hiszpańskiej

HRA

dobry wieczór Panu..... :*

HRA

Oglądam fajny film o miłości " Trzy metry nad niebem" . Przepiękny.Polecam Ci !!

Haruka1991

Mila Kunis nie ma typowej słowiańskiej urody. Pewnie dlatego że jest pochodzenia żydowskiego. Ale dla mnie i tak jest piękna. Ma bardzo oryginalne oczy. Róznego koloru. Niesamowite.

Lunasol

Oooooch jaka piękna panna na profilowym zdjęciu u Lunasolka :>
Ciekawe kto to ? ?? :):)

OneYearInJapan78

To photoshop :-)
robi swoje :)

Lunasol

Czy ten photoshop ma na imię Księżyc-Słońce?
A może Mila Kunis? :D

OneYearInJapan78

żartowałam, nigdy tego nie ogarne , to tylko graficy wiedzą jak photoshopowac milę :)

Lunasol

jej nie trzeba photoshopować :) Ciebie tez :)

Haruka1991

Jesteś gejem?

iwoiwi

W każdym kraju znajdą się piękne kobiety:) A Mila Kunis zachwyca mnie swoimi "paczydełkami", oczy ma po prostu przepiękne no i ogółem bardzo ładna aktorka :)

iwoiwi

zlituj się i nie stawiaj polek na równi z ukrainkami , ok ? Polki na to nie zasłuzyły sa piękniejsze od ukrainek.

Kartezjusz_2

Zlituj sie i zabierz stąd już swój ptasi móżdżek.

HRA

Jak będę chciał.

iwoiwi

cudowna, świeża, gra lekko i z totalną swobodą :) może i jest zdaniem niektórych "początkująca" jednak ja podziwiam jej grę.

iwoiwi

Tyle, że ona pochodzi z żydowskiej rodziny więc korzenie ma semickie :) Nieźle palnąłeś ;)

iwoiwi

Dokładnie, gdyby wyglądała jak typowa Słowianka, to miałaby jasne włosy i karnację.

Jakub24

A kto ci takich głupot naopowiadał ?

HRA

Oj, wejdź w jakąkolwiek strone o niej i się przekonasz:)

Jakub24

Jakub, typowe Słowianki to wcale nie jasne włosy i karnacja.

HRA

Jak to nie? Zresztą co będziemy dyskutować o karnacjach na portalu o filmach. Pozdrawiam.

iwoiwi

Fakt!

iwoiwi

Wiekszosc slowianek jest przecietna, ani brzydka, ani piekna.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
iwoiwi

Wszystkie Slowianskie kobiety mogą Megan Fox buty czyścić.

koperfas128

co to jest Megan Fox ? Nazywa się jak jakiś produkt do mycia naczyń....

HRA

To jest kobieta idealna.

koperfas128

Megan Kox to jakas stara raśpla ;)

Dybybcio

to chyba jej nie widziales, Dybycio.A co do do slowianek, ukrainek, trafiaja sie i brzydkie i ładne kobiety. A ty HRA co masz do polek??? sa zarowno piekne jak i slowiankii czy ukrainki. a Mila Kunis jest przepiekna i niech nikt tu nie gada ze nie.a noi co wy mozecie wiedziec o kobietach z innych krajow jezeli zadnej nie zaliczylscie.

HRA: każdy cudzoziemiec, który do nas zawita jest mile zaskoczony ilością ślicznotek, które może tu zobaczyć. naprawde jestes jebniety albo za dlugo siedzisz na tym filmwebie.

kamilo210696

fajnie, ale idż byc jełopem gdzie indziej.

iwoiwi

a Mila to Żydówka z Ukrainy :P:P

pixi222

Nie. Mila to Ukrainka z dużą domieszką żydowskiej krwi i takie domieszki nie są niczym niezwykłym ani na Ukrainie ani w Polsce.
Baa, z takich miksów, skundlenia jak niektórzy mawiają wychodzą często ludzie nad wyraz piękni i inteligentni.

Miło cię widzieć Pixi. Już sie za tobą stęskniłem.

HRA

Ciekawe, dlaczego sama o sobie mówi "Żydówka" :P
www portalfilmowy pl/wydarzenia,6,7213,1,1,Mila-Kunis-o-zydowskim-pochodzeniu-i-H olocauscie.html

PS
lol Cieszę się ;)

pixi222

noż kurde! Bo to się opłaca. Jakby nie patrzyl to zrobiła karierę w Hollywood. Weszła między wrony to kracze jak i ony.

To jest bystra dziewucha.

HRA

Opłaca a jakże, ale to nie wyklucza, że ma generalnie żydowskie korzenie, a ukraińskie tylko jako domieszka...
Żydzi przecież się zbytnio nie mieszali z ludnością nieżydowską...

iwoiwi

https://www.youtube.com/watch?v=qbexOeoH5hg

iwoiwi

ukrainki i rosjanki bardzo! polki niestety już nie szczególnie :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones