Milla JovovichI

Milica Nataša Jovović

7,8
20 423 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Milla Jovovich
Hnyszard

Najpopularniejszy odpowiednik słabego filmu - gniot, widzę to w wielu wielu komentarzach naprawde nie mozna wymyslic czegoś lepszego ....

karolinaklon

Masz coś sensownego/mądrego do powiedzenia koleżanko, czy to taka farma zemsty na Hnyszardzie za to, że powiedzial prawdę?

gongal

Czytaj ze zrozumieniem, nie czepiam sie twojej 'obszernej' opini na temat filmów w ktorych grała a jedynie samego słowa jakiego uzyłeś do ich określenia. To w jakich gra filmach to kwestia gustu, nie wnikam innym sie podoba innym nie, drażniące jest natomiast czytanie w filmach komentarzy typu ''gniot'', ''gniot, gniot" , "gniot, gniot, gniot ' czepiam sie jednynie samego słowa gdzie nikt nie potrafi zastapic go innym albo chociaz argumetowac czemu ''gniot''...bo ja np. jestem ciekawa czemu tak uważa a jeśli nie potrafi odpowiedzieć to niech lepiej nic nie pisze bo to nic nie wnosi .

karolinaklon

Ależ gniot doskonale pasuje - na przykładzie ultraviolet: gniot, ponieważ nudny, przewidywalny, beznadziejnie zagrany, a dialogi to już rozpacz.

Hnyszard

Sam żeś jest ultragniot

Hnyszard

100% racji, a pomyśleć, ze zaczynała Powrotem do Błękitnej Laguny i Piątym elementem :/

Debesciak

Trzeba sobie powiedzieć prawdę, że zauważono ją nie ze względu na aktorstwo, tylko wygląd i w ten sposób trafiła właśnie do tego filmu o lagunie :P

Hnyszard

zgadzam się gościu, najgorsza to jest w residentach, to są takie gnioty że szok

Hnyszard

Chyba ty .

Hnyszard

Joanna d'Arc, Gra o honor czy Czwarty stopień to nie gnioty

Larionov

Dlatego użyłem słowa "zazwyczaj".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones