Mitchel Musso

Mitchel Tate Musso

7,0
672 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mitchel Musso

Co uważacie na temat jego włosów? Według mnie jest świetny, mógłby zrobić tylko coś z tym 'hełmem' :) pzdr

minka91

a mi sie jego wlosy podobaja....a on jest piekny....

minka91

Wg mnie bardzo fajnie wygląda w tej fryzurze. :) Myślę, że w krótkich włosach byłoby mu gorzej...

kakao

Psują mu te włosy. Nie wyobrażam sobie go w innej fryzurze...

kamadaga

On wygląda, jednym słowem mówiąc, jak DEBIL!!!

zua_iv

Na tych starych zdjęciach to może nie wygląda za ciekawie... Ale teraz...nie wygląda jak 'Debil'...;D

kamadaga

jak dla mnie to ten "hełm" dodaje mu urody. slicznie...

elena_furiase

Fajnie mu było w tej fryzurze, a dla tych co się nie podoba-to on zmienił niedawno fryzurę...XD

kamadaga

oh ta fota jest nieźle stara ;)
teraz wygląda 'ładniej', a w nowej fryzurce mu 'ślicznie'
jak ktoś jeszcze nie oglądał, to polecam "o!kurcze" super film ;))
na zwiastunie nie przypadł mi do gustu, ale później hehe niezły ;d

użytkownik usunięty
Kolorowa412

Tyylko Cii ;) Bo jest tu wiele osób,które zabiłyby was za to,że lubicie Disney i jego aktorów.A co do włosów to ładnie mu tak.

już wiele osób chciało mnie zabic i próbowało xD

użytkownik usunięty
Kolorowa412

Hehe ale na forum filmowym to już lekka przesada.Antyfani obrażają tych którzy lubią lekkie filmy.A jeżeli ktoś nie lubi oglądać jak na ekranie ciągle ktoś kogoś tłucze albo jak robią sobie dzieci.Ja tam wolę oglądać jakieś `tempe komedie`niż filmy na,które patrzeć nie mogę ;)`

minka91

Fajnie wygląda w tych włoskach ;p

minka91

Jednak ten "hełm" to już raczej taki jego znak rozpoznawczy. Pasuje do niego.
Pozdrawiam.

minka91

taak, pasuje mu ten fryz i lepiej niech go nie zmienia, bo jeszcze zrobi sobie coś strasznego i dopiero będzie ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones